Що нового?

Набір учасників [Udemy] Бухгалтерія з нуля до аутсорсингу (Тетяна Сидорова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5441 ГРН
Учасників: 0 з 94
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
зараз я звертаюся до тих хто бажає змінити дещо у своєму житті, і якщо ми з Вами зустрілися тут, значить смію вважати Ви бажаєте

Я охоче допоможу вам змінити фінансову складову Вашого життя. А саме-придбати високооплачувану професію, яка буде вас підтримувати

Професійний бухгалтерський досвід зібраний в різних сферах діяльності підприємств протягом 15 + років з яких 8 - аутсорсингу.

Вам пощастило більше, ніж мені - у Вас вже є професіонал який представив вам цей досвід в готовому упакованому вигляді, тому у Вас є всі шанси стати таким професіоналом в рази швидше ніж це довелося мені. Нічого зайвого, тільки необхідні навички. Тут ви отримаєте фундамент бухгалтерських знань і умінь, побачите повсякденні будні професії "без прикрас".

Ви можете справедливо помітити, що бухгалтерів дуже багато . Так, ви маєте рацію - багато абсолютно всіх, і юристів, і психологів і представників безлічі інших професій, на які мінімум 5 років потрібно вчитися у вузі а далі ніхто нічого не гарантує.


для кого цей курс:
  • випускники шкіл від 17 років які вже визначилися з вибором фінансового напрямку (Україна)
  • студенти фінансових вузів (Україна)
  • домогосподарки, які бажають освоїти професію, що приносить стабільний дохід, сидячи на дивані (Україна)
  • будь-яка людина (без обмеження статі і віку), що бажає придбати ще одну професію яка забезпечить сповна (Україна)
чому ви навчитеся
  • основна мета-заробляти 30 000 - 50 000 грн (це не межа) не виходячи з дому
  • освоїти затребувану професію в мінімальні терміни від головбуха зі стажем більше 15 років
  • відпрацювати тільки необхідні вузько професійні навички, жодного слова зайвого, я поважаю і свій і чужий час
  • освоїти на наочних прикладах як працювати в 2х необхідних програмах: по безпосередньому веденню обліку і по взаємодії з контролюючими органами
  • відразу починаємо з огляду структури підприємства та джерел інформації, азбука бухобліку
  • відпрацювання бух операцій на прикладі грошових коштів як найпростіших і доступних, приклад, облік в бух програмі
  • ПДВ як найпопулярніший податок , структура, операції , приклад, облік в бухобліку, звітність
  • Облік заробітної плати, оподаткування, Бухоблік, приклад, облік в бухобліку, звітність
  • огляд необоротних активів, бух операції, облік в бух програмі
  • повний цикл шаблонів 3х основних видів діяльності в спрощеному вигляді з повною ОСВ і фінансовою звітністю
  • Обов'язкове самостійне виконання об'ємних завдань з можливістю самоперевірки
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/buhukraine/#instructor-1
 
Угорі