Що нового?

Придбаний [[Udemy] чат GPT та подорож розуму: 12 способів заробити гроші. ChatGPT AI (Лідан Бенолол)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 478 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 86202


[Udemy] спілкування в чаті і в денний час: 12 способів заробітку грошей. ChatGPT AI (Лідан Бенолол)

Преміальний бонус! Я поділюся з вами інформацією про свого постачальника, яка допомогла мені заробити понад 20 000 доларів за останні 6 місяців з Midjourney.

ви хочете знати, як заробляти гроші за допомогою ChatGPT та Midjourney?
У цьому курсі "заробляти гроші за допомогою ChatGPT та Midjourney" ви дізнаєтесь 12* простих способів заробити гроші за допомогою двох найпопулярніших онлайн-платформ на ринку.
Цей курс покаже вам, як використовувати можливості обох платформ для максимізації вашого доходу!!
Ви дізнаєтесь, як налаштувати свій профіль, використовувати функції ChatGPT та Midjourney на свою користь та створити кілька джерел доходу.
Крім того, ви відкриєте для себе стратегії та тактики, щоб максимізувати свій заробіток на обох платформах.

Цей курс ідеально підходить для людей, які зацікавлені в отриманні пасивного доходу, працюючи вдома.
Якщо ви готові навчитися заробляти гроші за допомогою ChatGPT та Midjourney, цей курс ідеально підходить для вас! Я покажу вам деяких найбільш високооплачуваних продавців на Fiverr, Upwork та Etsy.
Я дам вам поради та стратегії, які допоможуть вам заробити ще більше грошей.
ChatGPT та Midjourney - це два дуже потужні інструменти, якими можна користуватися безкоштовно. Вони можуть покращити вашу роботу, вдосконалити ваші процеси, і Вам потрібно лише зосередитися на пошуку клієнтів.

цей курс розділений на дві великі глави:
Перший розділ стосується ChatGPT та способів заробити гроші за допомогою цього інструменту.
У другому розділі розповідається про Midjourney і про те, як ви можете заробляти гроші, продаючи зображення та твори мистецтва.
Якщо ви фахівець з цифрового маркетингу, фрілансер, підприємець або хочете розпочати власний бізнес, цей курс ідеально підходить для вас. Цей курс легко дотримуватися, і ви можете негайно застосувати ці стратегії.
Чого ти чекаєш? Реєструйся зараз і побачимося в класі

* цей курс щомісяця оновлюється новими ідеями щодо заробітку грошей з використанням технології штучного інтелекту.
* Зміст курсу написав Лідан. Курс веде Емілі Вільямс, старший викладач нашої компанії.
Вона спеціалізується на наданні високоякісного контенту. Всі права захищені.

курс англійською мовою.

Посилання https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/chatgpt-and-midjourney/
 
Угорі