Що нового?

Придбаний [Udemy] основи вокалу для самоучок (Юлія Полянська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1581 ГРН
Учасників: 0 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Основи вокалу для самоучок
12 повноцінних уроків для того щоб самостійно розібратися у вокальній механіці і почати співати професійно

Опис

Даний інтерактивний курс дозволяє зробити самостійно перші кроки в розвитку власного голосу і постановці голосу для співу.
Це не просто інформаційний курс, це продукт моїх багаторічної практики роботи з початківцями вокалістами, багато з яких навіть не володіють музичними термінами, і не можуть розібратися в незрозумілих професійних поясненнях. Тому я максимально просто і ємко намагаюся подавати інформацію, щоб працювати над власним звуком стало легко і цікаво для кожного.
Курс з десяти ефективних вправ-дванадцяти повноцінних уроків, з докладним описом і демонстрацією виконання кожної методики. До кожного уроку запропоновані аудіо файли для щоденного самостійного тренування (зверніть увагу на вкладку Додаткові ресурси до кожного уроку)

Основними особливостями курсу і його безсумнівними достоїнствами є -
Простота пояснення музичних термінів і вокальних технік, доступна для початківців і непрофесіоналів
Легкі для запам'ятовування мелодії і нескладні ритми вокальних вправ

Детальна демонстрація та детальне пояснення можливих помилок при виконанні
Діапазон звучання вправ обмежений найбільш комфортною зоною голосу початківця вокаліста
Авторські аранжування. Аудіофайли для самостійної роботи представлені в двох варіантах діапазонів - для високого і для низького голосу, можна вибрати під свій голос.
Відео курс розрахований на широке коло початківців вокалістів, любителів, непрофесіоналів, хто поки не знайомий з основами музичної грамоти або складними теоретичними поняттями.
Даний практичний тренінг підійде для початкової постановки голосу як для естрадного, так і для академічного/класичного стилю співу.
Ефективно для розвитку голосу, усвідомленого підходу до розвитку вокальних навичок, отримання уявлення про елементарні музичні терміни.
**
Я бачу скільки бажання і ентузіазму до освоєння вокального мистецтва зараз виникає у людей самих різних професій і віків. Деякі з них не мають вокальних шкіл або доступу до викладача особисто. Тому я зробила цей курс максимально докладним і на мій погляд висвітлила найперші і найнеобхідніші кроки, зробивши які ви познайомитеся з основами постановки голосу, зростіть свій натуральний тембр, і раптом зрозумієте що ваш голос здатний на більше!
Зроби перший крок у світ вокалу без допомоги викладача!

https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/vocalforbeginners/
 
Угорі