Що нового?

Придбаний [Udemy] ownCloud NAS-безпечне сховище для дому та бізнесу (Gabriel Avramescu)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2019 ГРН
Учасників: 0 з 149
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 14.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Останнє оновлення: 8/2019
Мова: Англійська + англ. субтитри [ auto] + російські субтитри (Google translate)
Рейтинг: 4,1 з 5
Загальна тривалість: 1 год 49 хв

чому ви навчитеся
  • дізнаєтеся про переваги власної Хмари
  • створите "клон" Dropbox, що зберігається на вашому власному сервері
  • встановіть і налаштуйте програмний пакет ownCloud
  • розберетеся в тонкій настройці ownCloud
  • Будете використовувати ownCloud за допомогою безкоштовних додатків для macOS/Windows або iOS/Android
опис

Вам коли-небудь хотілося персональне хмара? Власний Dropbox, без обмежень по зберіганню, без проблем з конфіденційністю, з управлінням версіями документів і спільним доступом, але без додаткових витрат?

"Персональна хмара-це сукупність цифрового контенту і послуг, доступних з будь-якого пристрою. Персональна хмара не є матеріальним об'єктом. Це місце, яке дає користувачам можливість зберігати, синхронізувати, транслювати і обмінюватися контентом в одному місці, переміщаючись з однієї платформи, екрану або місця розташування на іншу".

Цей курс про все це. Я навчу вас за кілька простих кроків, як створити власну особисту і безпечну хмару для дому або роботи. Єдиним обмеженням сховища є ваш жорсткий диск, і навіть в цьому випадку ви можете легко розширити його за допомогою загальних мережевих ресурсів або інтегрувати з уже наявними у вас комерційними хмарами. Все, що вам потрібно, - це запасний комп'ютер, Raspberry Pi або підключення до Інтернету. Ви навіть можете створити його як віртуальну машину на робочому столі вдома.

Я навчу вас встановлювати на ньому програмний пакет ownCloud, налаштовувати його і керувати ним. Я поясню вам переваги ownCloud перед Dropbox. Крім того, я розповім вам про його функціональності і інтерфейсі.

Отже, приступимо до створення вашого особистого хмари. Отримайте доступ до своїх даних з будь-якого місця, використовуючи iOS, Android, Blackberry, Windows, macOS або Linux. Ніякого спеціального обладнання не потрібно: це просто, безкоштовно і безпечно!

Для кого цей курс
  • Для всіх, хто хоче дізнатися, як розгорнути власну хмару або клон Dropbox
  • Для всіх, хто потребує рішення для зберігання, доступному з будь-якої точки світу, в будь-який час, за допомогою будь-якого типу пристрою: мобільного або настільного комп'ютера, через клієнт або через браузер
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/owncloud4free/
 
Угорі