Що нового?

Набір учасників [Udemy] повний курс. Створення 2D платформера на Unity 2020 (Анвар Абдулсатаров)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 76.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

чого ви навчитеся
  • створення повноцінної гри з абсолютного нуля
  • Написання чистого і зрозумілого коду
  • Кращі практики використання найпоширеніших методів розробки гри
Любите грати в ігри? Хочеться теж почати створювати свої ігрові проекти, але ви не знаєте з чого почати, так як в Інтернеті все розкидано і не зрозуміло, чи йдете ви по правильному шляху?

Тоді цей курс точно для вас!

Здрастуйте, друзі! Мене звуть Анвар Абдулсатаров і я є автором цього курсу
Цей курс призначений для студентів, які знають який-небудь мову програмування і хочуть використовувати ці знання в ігровій індустрії. Студенти, на яких розрахований цей курс, це початківці і середні ігрові розробники, які хочуть якомога швидше зрозуміти, як зробити гру найбільш швидким, ефективним, правильним способом, і найголовніше, зрозуміти чому використовується те, чи інше рішення

в кінці цього курсу, ви зможете приступити до створення своєї власної гри. так само, у вас завжди буде кілька рішень проблем, що виникають при розробці гри і ви будете точно знати яке з цих рішень найоптимальніше і, найголовніше, ви будете знати причину, чому потрібно використовувати саме вибране вами рішення.

у цьому курсі покриваються не тільки прості, але і більш складні і цікаві теми, такі як створення анімації, робота з фізикою, raycasting, префаби, створення графічного інтерфейсу, додавання звуків і музики, отрисовка оточення за допомогою Tilemap, маніпуляція ігровим часом і безліч інших тим, які змусять швидко розуміти всі тонкощі цього ігрового движка.

Якщо ви все ще сумніваєтеся і думаєте, що моя методика навчання може вам не підійти, то у мене для вас відмінна новина!Купуючи курс на платформі udemy, ви протягом 30 днів можете від нього відмовитися і повернути всі свої гроші.

Але я сподіваюся, що вам сподобається=)

https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/unity-2020/#instructor-1
 
Угорі