Що нового?

Придбаний [Udemy] повний веб-дизайн: від Figma до Webflow і фрілансу (Vako Shvili)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 35.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 26964


Complete Web Design: from Figma to Webflow to Freelancing
Повний веб-дизайн: від Figma до Webflow і фрілансу

Курс 3 в 1: навчіться проектувати веб-сайти з Figma, створювати за допомогою Webflow і заробляти на життя фрілансером.
  • автори: Vako Shvili
  • Останнє оновлення: 6/2020
  • Англійська
  • субтитри англійські
чому ви навчитеся
  • ви дізнаєтеся, як створювати красиві веб-сайти, використовуючи Figma, інструмент дизайну інтерфейсу, який використовується дизайнерами Uber, Airbnb і Microsoft.
  • ви дізнаєтеся, як створювати свої проекти і створювати їх на потужних веб-сайтах, використовуючи Webflow, Сучасний конструктор сайтів, який використовується командами в Adobe, Dell, NASA та інших.
  • ви дізнаєтеся секретні поради веб-дизайнерів-фрілансерів і дізнаєтеся, як вони заробляють на фрілансі онлайн.
вимоги
  • немає вимог ви не повинні бути творчими або хорошими з математикою. Це міфи про дизайн і розробку.
Веб-дизайн це весело . Це креативно.

Це дає вам величезне задоволення, коли ви дивитеся на свою роботу і говорите: "я зробив це!". Мені подобається це почуття після того, як я закінчу працювати над чимось. Коли я відкидаюся на спинку стільця, з посмішкою дивлюся на кінцевий результат і насолоджуюся цим маленьким моментом "іскри радості" .

Це особливо приємно, коли я знаю, що я просто заробив 5000 доларів .

Хіба ви не хотіли б мати це?
  • Хіба ти не хочеш бути своїм власним босом ?

  • працюєте 2-3 години на день і заробляєте більше, ніж люди працюють на повну ставку?

  • прокидатися, коли хочеш?

  • працюю з дому? Або Старбакс? Або ванна? Якщо це твоя річ. Або з якогось дивного місця, як Балі?
я роблю! І саме тому я потрапив у цю область. Не з любові до веб-дизайну, яким я займаюся зараз. Але для способу життя!

Є багато способів досягти цього способу життя. Це мій шлях. Так я досяг способу життя, про який мріяв п'ять років. І я збираюся навчити вас тому ж.

Часто люди думають, що веб-дизайн складний. Що для цього потрібні творчі здібності або вміння працювати на комп'ютері. Звичайно, багато людей роблять це дуже складно. Люди роблять найпростіші речі складними. Як і більшість предметів, що викладаються в університетах.

Але я не люблю складний. Мені подобається легко . Мені подобаються лайфхаки. Мені подобається вибирати найкоротший і найпростіший маршрут до пункту призначення. Я не навчався в художній школі або не отримав ступінь з інформатики. Я аутсайдер в цій галузі, який зламав себе, якимось чином опинившись затребуваним професіоналом.

Ось як я збираюся навчити вас веб-дизайну. Таким чином, ви не демотивовані на вашому шляху з непотрібною складністю. Таким чином, ви насолоджуєтеся процесом, тому що це просто і весело. Таким чином, ви можете стати незалежним веб-дизайнером в найкоротші терміни .

Наприклад, це курс дизайну, але я не навчаю вас Photoshop. Тому що Photoshop надмірно складний для веб-дизайну. Але люди все ще навчають це веб-дизайнерам. Я не. Я навчаю Figma-простий інструмент, який захоплює світ дизайну. Протягом тижня ви будете створювати повноцінний веб-сайт, в той час як інші все ще вчаться створювати базові макети в Photoshop.

По-друге, це курс розвитку. Але я не навчаю вас, як кодувати. Тому що для веб-дизайну кодування надмірно складно і вимагає занадто багато часу для навчання. Замість цього я викладаю Webflow-інструмент, який захоплює світ веб-дизайну. Ви будете створювати складні веб-сайти протягом двох тижнів, в той час як інші все ще вивчають основи HTML і CSS.

По-третє, це курс фрілансу. Але я не просто навчаю вас, як писати чудові пропозиції. Я даю вам виграшний шаблон пропозиції. Коли ви закінчите з курсом, у вас буде приголомшливий веб-сайт портфоліо з уже існуючими частинами портфоліо.

Купуйте цей курс зараз і приймайте його в будь-який зручний для вас час.
для кого цей курс:
  • цей курс для тих, хто хоче почати кар'єру фрілансера по веб-дизайну.
  • ті, хто хоче перезавантажити своє трудове життя і спробувати нову професію, яка буде веселою, корисною і затребуваною.
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/freelance-web-design-from-design-to-development-to-making-money/
 
Угорі