Що нового?

Придбаний [Udemy] продажі онлайн курсів по телефону (Костянтин Піуков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 438 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 50.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Продажі онлайн курсів по телефону
Як продавати інфопродукти

Опис

Продаж інфопродуктов це одна з найскладніших речей тому клієнт не може отримати результат відразу і оцінити його, тому потрібна робота з клієнтом на найвищому рівні де важлива кожна дрібниця включаючи тактики побудови довгострокових відносин з клієнтами якими охоче ділюся на цьому курсі.
Саме тому я зробив програму яка включає в себе 50 лекцій за 5 напрямками де ми розберемо
  • Як навчитися продавати інфопродукти
  • Вивчимо структуру продажів
  • Дізнаємося як підвищити особисту ефективність
  • Почнемо використовувати техніки продажів
  • Зрозуміємо як працювати з затиками менеджеру якщо він з ними стикається і зможемо підвищити свої результати, а отже будемо продавати і заробляти більше.
Цей курс-вичавка більш ніж п'ятирічного досвіду продажів інфопродуктов де зібрано все найнеобхідніше для глибокого розуміння і швидкого виходу на результати в продажах, він підійде:
  • Початківцям і діючим менеджерам, дозволить придбати професію менеджера з продажу інфопродуктів або послуг якщо ви тільки починаєте
  • Досвідченим продавцям допоможе глибше зрозуміти як і за рахунок чого збільшити особисті продажі
  • Власникам онлайн шкіл допоможе зрозуміти як влаштовані продажі інфопродуктів зсередини щоб краще контролювати роботу співробітників і аналізувати сам процес продажу і вчасно коригувати і допрацьовувати потрібні моменти.
Я із задоволенням поділюся з усіма хто хоче розвиватися в продажах і впевнений що кожен знайде для себе користь і придбає нові навички вивчивши те що я пропоную.

Спасибі що вибрали мій курс, впевнений що ви залишитеся задоволені. Бажаю приємного і продуктивного навчання. Побачимося на курсі


https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/konstsales/
 
Угорі