Що нового?

Придбаний [Udemy] східні техніки масажу обличчя (Юлія Овсієнко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Привіт, Ласкаво просимо на мій курс масажу. Мене звати Юлія Овсієнко . Я отримала повну європейську медичну освіту. Магістр з 5-річним стажем в індустрії косметології. Я всіляко заохочую навчання онлайн і ласкаво просимо на мій курс, де ви отримаєте знання не тільки для себе самої, а можливість надавати послуги іншим. Сподіваюся завдяки моєму курсу, хтось підвищить кваліфікацію, хтось дізнається нове для себе. Я кожному рада і я з кожним готова поділитися технікою східних масажів.

Fitness face набуває популярності з кожним днем. Коли і де з'явився масаж зараз достовірно встановити не можливо. Але можна припустити, що масаж зародився на ранніх етапах становлення народної медицини. Ієрогліфи на саркофагах і пірамідах Стародавнього Єгипту свідчать про те, що там за 4000 років до н.е. вже мали уявлення про масаж. У моєму курсі входить 5 комплексів масажних процедур різного типу. Є можливість поєднувати кілька технік одного масажу, виходячи з індивідуальних потреб і переваг кожної людини.

Найпопулярніший моделюючий масаж ізраїльської техніки" Ізуві " з ліфодренажем в орбітальній зоні.

У нашому курсі є друга японська техніка, яка скомпонована з двох найпопулярніших східних напрямків "GOUKI + KOBIDO". З кожного напрямку я взяла все найважливіше і ефективне. Третій іспанський "express lifting" вважається найм'якшою. Інтрооралтний або Буккальний, який знайшов популярність зовсім не давно. Дану техніку, розробив французький біохімік і косметолог Жоель Сіокко ( Joellie Ciocco). Суть її полягає в тому, що масаж обличчя в області щік проводиться як зовні, так і зсередини рота. У моєму курсі ви знайдете матеріал, коли ви можете масажувати своє обличчя стоячи перед дзеркалом і як правильно надати послуги клієнту за допомогою даної техніки, як це правильно в європейських салонах. Бонусом йде класичний Масаж тіла , в якому зібрані різні техніки і руху, робота з лімфою, м'язовим каркасом і глибоким розслабленням всієї справи. Найцікавіше, що ви можете компонувати за своїм бажанням . Адже масаж-це мистецтво.


https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/juliamassage/
 
Угорі