Що нового?

Придбаний [Udemy] UX C нуля: як стати проектувальником інтерфейсів (Климентій Булигін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7096 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 80.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

UX C нуля: як стати проектувальником інтерфейсів

чого я навчуся?
  • створювати інтерактивні прототипи сайтів і додатків
  • Грамотно обґрунтовувати свою точку зору в питаннях інтерфейсів
  • почати проектувати інтерфейси професійно
  • влаштуватися на посаду стажиста або молодшого UX-дизайнера
вимоги
  • спеціальних вимог немає
опис
Студенти про курс:

"Хороша подача! Доступне пояснення) лаконічна мова !)"
"чітко, без зайвої теорії, хороші і наочні приклади."
"Дуже простий для сприйняття, цікавий і інформативний!"

Всім привіт! Мене звуть Климентій, я проектувальник інтерфейсів і засновник юзабіліті-бюро UXMAN.

Процес освоєння професії проектувальника складається на 90% з практики і лише на 10 — з теорії. При цьому сучасні курси по UX дизайну в основному складаються тільки з теорії, яка ще й швидко забувається через нестачу практичних занять. У підсумку, такий процес освоєння професії може здатися більш важким і нудним, ніж є насправді.

Тому я створив свій, особливий курс. Курс, за допомогою якого ви навчитеся створювати ефективний UX-дизайн саме через практику і тому зможете швидко почати проектувати інтерфейси професійно. На самому початку навчання ви виберете тему для власного проекту і проведете його через всі 4 етапи проектування, отримавши на виході інтерактивний прототип. Таким чином, після закінчення цього курсу ви можете бути впевнені в тому, що правильно освоїли методику і правильно застосовуєте її на практиці, а отриманий прототип ви зможете використовувати в своєму майбутньому портфоліо, або навіть запустити на його основі справжній бізнес. Якщо це саме те що вам потрібно, тоді записуйтеся на курс і починайте навчання прямо зараз!

P. S. увага! У вартість даного курсу не входить перевірка ваших домашніх завдань викладачем. Однак я з радістю відповім на будь-які Ваші запитання, пишіть!

яка цільова аудиторія?
Курс розрахований на тих, хто вже має певний досвід роботи в IT (розробники, аналітики, маркетологи, менеджери та інші) і хоче освоїти нову для себе область — проектування інтерфейсів (UX Design).
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/ux-from-zero/
 
Угорі