Що нового?

Придбаний [Udemy] Веб дизайн в Figma 2022 просунутий рівень. Створення Ui Kit (Evgen Marvel)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Веб дизайн в Figma 2022 просунутий рівень. Створення Ui Kit
Створення реального UI Kit в Figma. Робота з просунутими інструментами веб дизайну в Figma. Працюємо, як професіонали

опис
Це курс по веб дизайну в Figma створення Ui Kit. Так, ми створимо свій власний професійний UI kit в фігма. Це правда і це набагато простіше, ніж може здатися.

Це не просто курс по дизайну, це курс по створенню сучасного дизайн-продукту. Далеко не кожен практикуючий дизайнер може похвалитися вмінням створювати такі складні системи, як ui kit і професійною роботою з компонентами.

Проходячи уроки курсу ми поступово, крок за кроком будемо створювати свій продукт. Від створінь базових стилів тексту і кольору, підбору правильного контрасту і до готового ui kit в якому всі елементи розширювані і пов'язані між собою.

Ми на практиці отримуємо знання і з відразу ж їх застосовуємо.

В курсі є максимально ефективні домашні завдання. На даний момент їх 7. Студент не просто дивиться на те, що робить викладач, а включається в процес, адже деякі елементи потрібно створювати самостійно. Автор дає чіткі інструкції по домашнім завданням, які потрібно виконувати. Студент їх виконує і після цього отримує рішення по дз від автора. Це найефективніший спосіб навчання в онлайн форматі на сьогоднішній день. Студент постійно перебуває в тонусі і практикується. Важливіше практики в нашій справі немає нічого.

Весь процес навчання відбувається в Figma. Нас нічого не буде відволікати. Ми будемо користуватися корисними плагінами і поєднаннями гарячих клавіш. Дізнаємося крутий метод швидкого перейменування шарів і об'єктів за допомогою регулярних виразів. Це в 100 разів прискорює рутинну роботу. Не кажучи вже про супер корисних для повсякденної роботи плагінах. Після курсу студент буде працювати в програмі як справжній гуру фігми

По ходу курсу ми досконало вивчимо такі складні теми як: компоненти, варіанти, стилі і навчимося грамотно застосовувати свої знання.

модулі, доступні вже сьогодні

гід по стилям
Ми створимо основу нашого кита. Стилі кольору, шрифту, ефектів, сіток, додамо іконки і багато іншого

бібліотека компонентів
У цьому модулі ми створимо всі основні елементи для нашого UI kit. Ми не просто "намалюємо" їх, ми ретельно продумаємо кожен стан і можливості цих елементів. Взагалі, ми будемо дуже багато думати і думати наперед. Це більше схоже на роботу проектувальника і архітектора. Ми створимо такі елементи, які легко змінювати і розширювати. Доповнювати їх новими властивостями, а це дуже важливо.

Модуль по Figma
Це якісний курс по всіх інструментах програми. Якщо у тебе є прогалини по цих знаннях-почни проходження курсу з цього модуля.


Що отримує студент, пройшовши цей курс?

  • Унікальну практику роботи в Figma
  • Унікальні знання з проектування ui kit і бібліотек компонентів
  • готовий дизайн продукт(UI Kit)
  • Вміння створювати і працювати зі складними компонентами і варіантами
  • Можливість отримувати пасивний дохід, продаючи свої власні дизайн-продукти
Окремо хочу відзначити, що за підсумком у студента буде не просто черговий дизайн-кейс за вигаданим завданням, а справжній продукт, який може приносити творцеві прибути і яким можуть користуватися інші дизайнери. Це реальна робота, яку можна"помацати"

Буду радий розповісти тобі секрети створення ui kit на практиці

https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/web-design-in-figma-ui-kit/
 
Угорі