Що нового?

Придбаний Унікальна схема ставок на теніс "перемога в сетах і не тільки"

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 1 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.3 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

пропоную унікальну схему ставок на теніс.вона заснована на перемогах в сетах , тоталах і не тільки. В основному ухил йде саме на дві ці події. Не думав продавати дану схему, т. к сам тільки по ній ставлю і від неї йде у мене найбільший і стабільний заробіток. Але вирішив продати 5 копій, так само раніше продавав схему на футбол. Відгуки від покупців тільки позитивні, т. к схема працює і я завжди допомагаю розібратися, робимо ставки разом і постійно тримаю контакт з ними. Але цю схему я вважаю в рази краще.
Я продавав її вже тут , але зараз я продаю повністю оновлену версію , прохідність помітно збільшилася, коефіцієнти так само стали вище. Відгуки були тільки позитивні , але думаю за цією схемою відгуки будуть відмінні, т.к я її допрацював змінив і все розставив. Тобто, як краще грати , які матчі вибирати, імена гравців які постійно приносять прибуток і.тд. Я думаю я вас не засмучу, т. к схема дійсно
гідна!

коефіцієнти дуже прийнятні від 1.8. середні коефіцієнти : від 1.8 до 2.5 (тобто за 1-2 ставки ви можете спокійно подвоїти свій банк). Прохідність більше 80% (в середньому з 10 ставок проходять 8) - причому це стабільно. Мінімум з 10 ставок проходять від 7 ставок. В середньому 8-9 ставок з 10.

Ось з 15 ставок в середньому проходять 12! Це дуже хороший результат.

Зверніть увагу на суми виграшів, як я і говорив коефіцієнти дуже прийнятні від 1.8. Ну і прохідність більше 80%

https://privatelink.de/?http://megatop.biz/threads/unikalnaja-sxema-stavok-na-tennis-pobeda-v-setax-i-ne-tolko.1768/
 
Угорі