Що нового?

Придбаний Успішний фрілансер. Як отримувати пару тисяч за пару годин. Тариф "Без підтримки" (Олександр Юсупов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 548 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Увімкніть відео, і я покажу вам, як заробити 4890 р за кілька годинв режимі реального часу
Заробляйте не маючи вкладень, знань і досвіду.

Освойте найпростішу діяльність в Інтернеті
Як ви могли переконатися з відео, перші гроші зробити просто:
01 розсилаємо стандартні повідомлення
02 робимо роботу на спеціальних сайтах
03 відправляємо замовнику і отримуємо гроші

займіться серйозною справою!
[ Програма курсу]
1 БЛОК. ЗНАХОДИМО КЛІЄНТІВ. 13 уроків.
У першій частині Я дам вам самі перевірені і швидкі шляхи пошуку замовників. Як разових, так і постійних. Часто фрілансеру потрібно знайти клієнта тільки один раз, і далі він буде звертатися постійно. Просто тому, що це зручно.
У вас будуть ефективні шаблони пошуку клієнтів в ВК, в Instagram, інших секретних місцях Інтернету.
Крім іншого, я підібрав для вас більше 20-ти місць, де вже є готові клієнти, і вони шукають виконавців. Вам залишиться тільки вибрати потрібного і відповісти, що ви готові. Це секрети успішних фрілансерів, ви дізнаєтеся їх все!

2 БЛОК. Вивчаємо спеціальні сайти і заробляємо. 10 уроків.
У другому блоці вивчимо всі необхідні сайти і сервіси, які будуть виконувати за нас 90% віддаленої роботи. Всі вони безкоштовні і надійні.
Ми вивчимо як надавати якісні послуги будь-якому проекту, без знань дизайну та програмування:
  • Створення графіки (лого, банери, пости для соцмереж);
  • авто-перевірка текстів замовника;
  • створення простих сайтів за 1 годину;
  • професійні фішки успішних фрілансерів;
і багато іншого, що дозволить вам заробити на будь-якій темі в Інтернеті. Ви будете поза конкуренцією!
Курс наповнений різними прийомами і" фішками", які дозволять швидко отримати замовника. Ви будете поза конкуренцією.
Крім іншого, я розповім вам про найпопулярніші варіанти отримання грошей в Інтернеті і їх переведення в готівку. Люди будуть платити вам самими різними шляхами, тим більше, частина клієнтів буде проживати в іншій державі.
Наприклад, у відео ↑ я показую, що отримую від клієнта гроші в рублях, а виводжу їх в тайських батах. Як це відбувається, я покажу вам в курсі, щоб нічого не залишалося загадкою.
Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?https://freelance.sap-tutorial.ru/
 
Угорі