Що нового?

Набір учасників VagnerCrypto Навчання (Олексій Вагнер)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 10111 ГРН
Учасників: 0 з 27
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 389.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
важлива інформація про курс:

Вітаю всіх! Мене звуть Олексій Вагнер і я займаюся трейдингом з 2012 року.

Трейдинг-це мій хліб і в цьому навчанні я зібрав вичавку з тих інструментів, які реально працюють на кріптовалютном ринку прямо зараз.
Тільки корисна інформація, без води і зрозумілою мовою.

Уважно ознайомтеся з текстом викладеним нижче, тут ви знайдете відповіді на всі питання щодо навчання, що б у вас був максимум інформації перед прийняттям зваженого рішення про покупку курсу!

мета навчання:

  1. Навчитися правильно використовувати інструменти технічного аналізу
  2. Отримати покрокову торгову систему
  3. Навчитися самостійно знаходити точку входу/виходу з угоди
  4. Навчитися заробляти як на зростаючому так і на падаючому ринку
  5. Навчитися контролювати ризики і не боятися збиткових угод
  6. Потрапити у велику команду однодумців
План дій:

Сам набір відео уроків лише частина навчання. По-перше," подібне " можна знайти в Інтернеті, по-друге переглянувши матеріал у вас очевидно з'являться супутні питання, можливо щось і зовсім здасться незрозумілим. Саме тому, курс побудований наступним чином.

1. Курс стартує з 1 числа кожного нового місяця і триватиме 20 днів

2. Група буде формуватися максимум з 25 осіб, що б я встигав приділити увагу кожному.

3. Доступ до цього сайту в вас залишається назавжди, це означає що якщо через пів року захочете щось переглянути-зможете це зробити.

3.1 одночасно з цим, учень відразу буде доданий в окремий телеграм чат, де будуть інші учні з цього набору, там же буде проходити вся комунікація зі мною.

4. після кожного уроку, вам буде дано домашнє завдання: необхідно буде застосувати отримані знання на графіках, зробити скріншоти і вислати в загальний чат, з описом того, яке завдання ви виконали.
4.1 час і швидкість проходження уроків ви вибираєте самі, ні на кого не орієнтуєтеся. Якщо потрібно переглянете урок кілька разів. Поспішати не потрібно, час курсу розраховано з запасом.

4.2 Уроки тривають по 40-60 хвилин, так як досвід показує, що далі учневі складніше утримувати концентрацію. Саме тому найважливішою частиною навчання є практика! її буде багато і тільки в процесі практики, ви почнете відчувати результат.

5. Я перевіряю ваші скріншоти/розмітки і відразу даю вам зворотний зв'язок: або пояснюю помилку на словах, або скидаю у відповідь свій скріншот з правильно розміткою обраної вами монети, або у вас все правильно і ви молодець.

6. Перевірка домашнього завдання спеціально організована в загальному чаті, що б учасники могли бачити варіанти і можливо помилки інших учнів - робота в команді сильно прискорює процес навчання.

7. якщо раптом так вийшло, що вам щось було абсолютно не зрозуміло, ви пишете мені про це в той же чат і я докладно Відповідаю вам або текстом, або аудіо повідомленням, або як завгодно ще. Варіант того, що ви залишитеся без розуміючи - виключений.

І це напевно головна ідея мого навчання: створити ком'юніті трейдерів, які спілкуються на одній хвилі, мають схожі знання. У такому чаті нам буде комфортно обговорювати ринкові ситуації, там не буде зайвих обивателів, негативщиків, панікерів, не буде дурних питань - адже всі будуть володіти хоч мінімальними необхідними знаннями, що б вести конструктивну бесіду.

теми курсу:
  • трендові лінії (фігури)
  • цінові рівні
  • цінові зони
  • рівні Фібоначчі
  • розширення Фібоначчі
  • горизонтальні обсяги
  • індикатори
  • Маніменеджмент
  • Психологія торгівлі
  • хеджування
  • Усереднення
  • поєднуємо все воєдино
  • додаткові практичні уроки по використанню вивчених інструментів окремо і разом
необхідні мінімальні знання:

Курс розрахований на початківців, але зовсім елементарні знання такі як: реєстрація на біржі, поповнення рахунку, поняття стоп-лосс, тейк-профіту, правильне виставлення ордерів - вам потрібно вивчити самостійно.
Попередньо читати якусь спеціальну літературу-не потрібно!

(FAQ) можливі питання і відповіді на них:

Як мені переконатися, що автор сам розбирається в ринку?
Постежите за моїми оглядами хоча б пару тижнів і зможете на ділі оцінити і зробити висновки

Раптом я нічого не зрозумію?
Подивіться кілька безкоштовних навчальних відео на моєму каналі, там вам стане зрозуміла моя манера донесення інформації. За відгуками-дуже зрозуміла.

Що робити, якщо у мене складний робочий графік? Раптом я буду відставати?
Курс проходить з 1 до 20 число кожного місяця і спеціально розрахований з запасом, що б кожен встиг.
Конкретного часу занять-немає. Ви будете переглядати уроки і відправляти мені на перевірку завдання з такою швидкістю, яка комфортна вам і в той час дня/ночі яке комфортно вам. З якою швидкістю проходять інші учні групи для вас не має ніякого значення

Навчання гарантує, що я почну заробляти на біржі?
Я не можу дати ніяких гарантій, адже багато чого буде залежати і від вашої мотивації і посидючості. Але я докладу до цього максимум зусиль.

Чи будуть розбиратися новини і фундаментальний аналіз?
Ні, курс присвячений виключно технічному аналізу, новини зможемо надалі обговорювати в основному приватному чаті

Чому немає таких тим як хвилі Еліота, кластерний аналіз і тп?
Мій досвід показує, що подібні теми абсолютно марні і навіть шкідливі для початківців умів. Їх вивчення варто починати як мінімум після 6-12 місяців успішних торгів на базових інструментах.

https://privatelink.de/?https://telegra.ph/Obuchayushchij-kurs-Tehnicheskij-analiz-05-25
 
Угорі