Що нового?

Придбаний [Vastu Pro] будівництво будинків по Васту. Тариф" все сам " (Катерина Сидягіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5883 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 75.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Отримай знання, які допоможуть тобі побудувати сприятливий будинок з урахуванням всіх законів Васту

що таке Васту?
Васту в перекладі з санскриту означає Простір, Шастра-знання. Васту Шастра-давня ведична наука про правильну побудову житлового і робочого простору відповідно до законів природи.

Для КОГО цей КУРС
  1. для тих, хто хоче в найближчому майбутньому побудувати свій будинок
  2. Для Васту консультантів, яким цікава тема будівництва
  3. для архітекторів, які бажають робити сприятливі проекти
  4. для астрологів і нумерологів з метою збільшення компетенції
АВТОР курсу
Катерина Сидягіна
Я вивчаю Васту, філософію Вед, йогу, ведичну астрологію і ведичну нумерологію.

Я навчалася в декількох дуже шанованих школах Васту у серйозних фахівців в цій науці і не зупиняюся в своєму розвитку, постійно поповнюю скарбничку знань. Мої наставники зі школи доктора Ганапаті Стхапаті і доктора Сахасрабуддхе.

Ведичні знання в цілому допомогли мені стати іншою людиною. А застосування законів Васту в нашому власному будинку, який і підштовхнув мене до вивчення цієї давньої науки, вивело нашу сім'ю на зовсім інший рівень життя.

Я на своєму досвіді відчула, що таке заручитися підтримкою будинку у всіх починаннях і як зробити будинок сприятливим грунтом для процвітання і духовного розвитку всієї родини.

І такий же ефект від застосування законів Васту в своєму будинку бачать і мої клієнти. Я провела вже більше 400 консультацій по всьому світу. В інтересах кожного зробити свій будинок місцем сили! А я допоможу вам зробити це, застосовуючи на практиці мудрість Вед.

пройшовши КУРС
Ви зможете підібрати сприятливу ділянку, розплануєте його відповідно до законів Васту, дізнаєтеся, які ритуали необхідно провести перед початком будівництва, як зробити сприятливе планування в своєму будинку, підібрати гармонійний дизайн всередині будинку і на ділянці. А також освоїте багато інших важливих тонкощів, наприклад як побудувати гармонійний і сприятливий будинок по Васту, використовуючи дати народження його господарів.

програма

перший МОДУЛЬ

  1. Що таке Васту, цілі Васту. Зв'язок будинку і свідомості. Етапи будівництва.
  2. основи Васту. Різноманіття впливів на будинок: сонячний і Південний потік, першоелементи, аватари, планети, напівбоги.
  3. гармонійний розподіл енергії в просторі.
  4. побудова Васту карти.
  5. Як вибрати гармонійний ділянку.
  6. Правила розміщення будівель на ділянці і його гармонійне зонування
  7. ритуали і практики перед будівництвом ділянки
другий МОДУЛЬ
  • айяді розрахунки і підбір параметрів будинку індивідуально для його господарів
  • вибір місця розташування входу, вікон, підбір висоти будинку і конструкції даху
  • сприятливе зонування будинку в разі чіткої і нечіткої орієнтації простору
  • підбір сприятливого дизайну
  • Нейтралізація негативного впливу навколишніх об'єктів
  • переїзд і життя в будинку по Васту
після проходження курсу
  1. ви зможете зробити свій майбутній будинок надійним і енергетично сприятливим, що може позбавити від маси проблем в майбутньому.
  2. дізнаєтеся, як саме підібрати і розпланувати свою ділянку, а також з чого почати будівництво.
  3. зможете допомагати людям будувати гармонійні будинки.
  4. освоїте високооплачувану професію, яка приносить благо всьому суспільству.
Тариф "все сам"
https://privatelink.de/?https://vastu-pro.ru/house
 
Угорі