Що нового?

Придбаний Весь лексичний підхід (Дар'я Масловська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 0 з 57
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ВСЕ, що ви хотіли знати про лексичний підхід, в серії вебінарів "Весь лексичний підхід" з 1 березня по 21 червня 2020.

Ми поговоримо про словосполученнях і чанках; про те, як застосовувати лексичний підхід до вивчення лексики і граматики; а також про те, як Lexical Approach монтується з розвитком навичок аудіювання, читання, усного мовлення і письма.

Я застосовую лексичний підхід останні років п'ять, не менше. Ось прямо усвідомлено і послідовно. Звичайно, я і раніше знала про сполучуваності і непоєднуваності слів; про існування collocations and chunks; про марність окремих слів. Але застосовувала це вельми і вельми обмежено - в основному, до вивчення самої лексики (vocabulary).
Тепер же це для мене система і принципи, застосовні до всіх аспектів мови:
  • vocabulary
  • grammar
  • listening
  • reading
  • speaking
  • writing
  • і навіть pronunciation
коли дивишся на ВСЕ через призму лексики, бачиш зовсім іншу картину. Це 3D ефект.

знання сполучуваності слів взагалі і знання collocations і chunks допомагає:
  • чути краще і більше
  • читати швидше і ефективніше
  • говорити і писати більш природно і побіжно
  • використовувати більш живу граматику і менше про неї думати, а часто і зовсім "позбутися" від граматики as we know it
і коли починаєш думати про це, неминуче змінюєш багато свої звичні підходи, придумуєш інші завдання і форми роботи.

І про хайп. Мені здається, ми трохи переоцінюємо його потужність. Вся ця галас навколо лексичного підходу обмежена невеликою купкою викладачів. Тих, хто активно користується соцмережами, бере участь у конференціях, семінарах та інших заходах continuous professional development. А в масштабах країни – та навіть комунікативний підхід не настільки поширений, який вже там лексичний. Я думаю, що хайпа могло б бути і побільше, і нам всім від цього стало б тільки краще.

Серія вебінарів "Весь лексичний підхід"
1 "Words, collocations, chunks" – вебінар про словосполучення і чанки, двох основних поняттях ЛП
2 "лексичний підхід" - великий оглядовий вебінар по всьому ЛП
3 "лексичний підхід + лексика" (1 березня)
4 "лексичний підхід + граматика" (5 квітня)
5 "лексичний підхід + аудіювання та читання" (17 травня)
6 "лексичний підхід + усне мовлення та письмо" (21 червня)

Всі шість вебінарів разом стануть курсом"лексичний підхід". Надалі, ймовірно, додам практичні заняття в групах.

ми подивимося більш детально, як Lexical Approach монтується:
  • з роботою над словниковим запасом
  • граматикою
  • вимовою
  • з розвитком навичок аудіювання, читання, усного мовлення та письма
я покажу Плани уроків і вправи, а також принципи і прийоми, які будуть застосовні до будь-яких підручників і будь-яких сторонніх матеріалів (статті та відео з інтернету, фільми і т.п.) Ну а далі ви зможете самостійно прокачувати будь-які матеріали в дусі лексичного підходу.

https://privatelink.de/?https://anglofeel.ru/blog/seriya-vebinarov-ves-leksicheskiy-podhod
 
Угорі