Що нового?

Придбаний Ви готові почати заробляти в ставках на спорт від 15 доларів на годину, з повного нуля і на 100%

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1728 ГРН
Учасників: 1 з 46
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 39.1 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Вы готовы начать зарабатывать в ставках на спорт от 15 долларов в час, с полного нуля и на 100%

Ви готові не витрачати свій час, а почати саме заробляти? Тоді настав час діяти! Ви готові кожні 5 хвилин отримувати по долару?


Але я, друзі не працюю цілодобово. Я на це витрачаю годину на день. Це вже як звичка. А більше і не треба. Потім починаєш втомлюватися від такої роботи.


І я наприклад:

Закидаю 15$ на рахунок. Через 3-5 днів по годині в день, у мене ставати 50$.

Виводжу їх, і знову закидаю, тільки вже 30$. Знову 3-5 днів у мене 70$.

Знову виводжу, потім закидаю 50$.

І так до 500$. Потім у мене дня 3-4 перерва.

В середньому за місяць роблю від 1000$.


Але ви зможете діяти, як хочете. Можете закинути 30$ на рахунок і йти до переможного кінця.


Наприклад: поставити собі мету 3000$ і тільки потім виведіть їх. Все залежить від вас і ваших бажань. Думаю місяці через 3 у вас буде на рахунку 3000$. Хороша додаткова надбавка до вашого бюджету!


Ви готові навчитися отримувати на футболі кожні 5 хвилин Долар, без ризику, без витрат на час? Я навчу вас. І ця годівниця, буде годувати вас-все життя!


Крім цього, кожен, хто потрапив на навчання, отримає бонуси!


Навіть не бонуси, а унікальні інструменти, для заробітку на ставках.


Вартість кожного - від 3000 до 5000 рублів!


До речі, ці інструменти не раз, мені допомагали!


Бонуси!



Швидкі гроші в спортивному аналізі

Можна полетіти в теплі краї. Лежати біля берега моря і ліниво клацати планшет, роблячи точні ставки...

А можна просто засмагати і купатися, в будь-який час пити холодні коктейлі.Та ще й знати, що ставки проходять і приносять прибуток.

За підсумком, відпочинок на морі не приносить збитків, а як мінімум відбивається. Мені таке до душі.


BetRadar

Програма, яка дозволяє переглядати грошову складову світу ставок. А саме, скільки і куди ставлять, на які матчі і які події. Це дуже корисно для того, щоб знайти так звані "дивні" ставки, простіше кажучи "договірні". Дивно якщо на матч команд, які в середньому забивають 1 гол на двох за матч, раптом ... на подію, що буде забито більше 5 голів у матчі ставлять 700 тис.

Дивно? Ви б поставили?

Сумніватися... А команди грають 3: 3! Що це таке? А може це просто хтось щось знав...Ось саме так.

І такі матчі не такі вже й рідкісні.

У програму вбудовані фільтри, які допоможуть швидко і зручно знайти такі "дивні" ставки всього одним натисканням мишки.


LandiBet

Прогнозує результати, тотали,перший гол,обидві заб'ють, Інд тотали і т. д.

Розраховує по командам ймовірність нуль голів. Видає свої розрахунки коеф на лінію букмекерських контор

Що дає вам Програма: унікальна програма і власна аналітика

Футбол 9 з 10, Хокей 8 з 10, теніс 8 з 10


Scalper 2:0

Програма досить проста у використанні. У ній зібрані всі зручні інструменти для пошуку змін в лінії БК, все відображається кольором і підказками.

Помічено, що падіння в 10 і вище відсотків, дозволяють дуже добре вигравати в ставках на події, на яких дане падіння відбулося.

Вся програма розділена на вкладки - види спорту. Відповідно, вибираючи той чи інший вид спорту, ми будемо дивитися лінії матчів саме на даний вид спорту.


TotalBet+

TotalBet + - це програма для розрахунку тоталу футбольних матчів. Розрахунок тоталів здійснюється програмою на підставі унікального алгоритму, побудованого на багатофакторному аналізі даних, таких як: статистика зіграних ігор, поточна форма команди, особливості домашніх і гостьових ігрових моделей команд, погодні умови і травмовані гравці.


Horsekaper


Було все, і злети і падіння, кілька повних втрат всього вмісту банку на біржі Бетфейр.

Поки нарешті я не виробив свою стратегію ставок на коней , на скачках, що відбуваються в Англії ( UK) та Ірландії (IRE).

Стратегія заснована лише на аналізі та звичайній логіці.


Як подвоїти банк на лайв ставках

Ви отримаєте інформацію, яка допоможе повторити або перевершити результат автора.

Ви перестанете наступати на одні і ті ж граблі і програвати депозит. Ви вивчите ефективні алгоритми ставок.

Мрії стануть реальністю.Я пропоную тобі розглядати цю книгу по практиці професійного заробітку на професійних ставках, як задушевну бесіду з більш досвідченим другом, який розповідає базові речі. Отримані знання знадобляться для успішного старту, як професійного беттера і не менш успішного щомісячного заробітку на live-ставках.


FastBasket

Питання: Чи можна щодня збільшувати капітал, прогнозуючи 1-2 спортивних події в день?

Відповідь: не секрет, що цим займаються щодня сотні тисяч людей у всьому світі.

Питання: Чи можна це робити успішно?

Ви відповісте-можна, і будете добу безперервно перебирати тисячі наявних подій в лініях сотень букмекерських контор. Витрачаючи години безперервно, а можливо і добу..."FastBasket" заощадить Ваш час і зробить все за вас!


Моренко -2


Існує думка, що хорошу систему ніхто не буде продавати, тому що вона потрібна для свого заробітку, не потрібні зайві конкуренти і т. д..

Я давно мріяв створити саме таку. Витратив на неї багато часу, довів до логічної досконалості, добре обкатав і впевнений в її корисності на всі 100%.


Системи ставок в БК

Заробіток варіюється від 5 до 74% (74 це максимум що я піднімав), але не забувайте що ви майже нічим не ризикуєте.

Для хорошого заробітку потрібно трохи часу і посидючості. Думаю не раз ви помічали як абсурдно скачуть коефіцієнти в лайві, цим ми і скористаємося…

Для розрахунків розмірів ставок була написана програма excel яка розраховує розмір ставки. Спеціально для вас записав невелике відео як працює система.


SportBeton

Ця програма на Футбол яка з легкістю визначить так званий тотал в матчі на ТБ2 .5. Як Ви знаєте що в футболі дається хороший коефіцієнт на цю подію від 1.6-2.7 кф .

Програма проста у використанні і не вимагає підключення до Інтернету і не залежить від сторонніх програм . Проста у використанні вам потрібно буде тільки знайти відповідний матч вбити голи в програму і натиснути кнопку Розрахувати і все інше програма зробить все за вас .


Gold Unit

Кожні 10 ставок прибуток становить від 60% до 110%. Сума прибутку ніяк не залежить від ваших знань у футболі. Діємо за інструкцією і витрачаємо в середньому 30 секунд на ставку.

Після кожних 10 ставок дивимося на позитивний результат і перераховуємо суму ставки. Ніякого аналізу! Ніякого знання у футболі! Просто ставимо на матчі, які вказані в стратегії, і чекаємо результат. За стратегією "Gold Unit" може грати кожен.

Результат по стратегії: майже 240 000 рублів.


Теніс-total менше 9.5

Перше, що хочу сказати, Ти зробив вигідну покупку! За ці 3000, ти награєш набагато більше, по моїй фірмової теорії. Її не знайти в інтернеті, ні на одному сайті.

Спочатку, всю теорію писав від руки, вийшло дуже багато інформації, половина якої просто не потрібна. Довго відсівав і вибирав, тільки від що дійсно допоможе.


Футбольний Аналізатор


Програма футбольний аналізатор допомагає аналізувати футбольні матчі будь-якої Ліги . За допомогою її можна робити прогнози на спорт з високою прохідністю . Програма дозволяє обчислити точний рахунок матчу , також тотал матчу , і результати матчу, кількість забитих і пропущених голів у матчі .

Програма не рідко вгадує точний рахунок, а як ви знаєте що коефіцієнти на точний рахунок дуже хороші . Програма підійде як для новачка в ставках так і для професіонала.

[B]http://superzarabotki.ru/Betfair/[/B]
 
Останнє редагування модератором:
Угорі