Що нового?

Придбаний Волонтерство: як безкоштовно подорожувати по всьому світу (Олександра Виноградова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 92 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Вебінар буде цікавий тим, хто хоче втекти від буденності і сірих буднів, спробувати себе в новій справі і пожити в іншій країні абсолютно безкоштовно. Ми поговоримо про те, як, подорожуючи, знайти свою улюблену справу і зробити життя цікавіше і яскравіше, розберемо, які волонтерські програми бувають, куди і на скільки можна поїхати і чим там займатися. І, що важливо, обговоримо, як відправитися в подорож волонтером з мінімальними витратами і не маючи віддаленої роботи.

План лекції

1. Що таке волонтерство і які види програм існують.


Розвіюємо міф про те, що волонтерство — це виключно порятунок дітей в Африці (хоча і це можливо), адже це може бути волонтерство в готелі в Каліфорнії, зі слонами в Індії або в Серфінг-клубі в Португалії.

2. На скільки і куди можна поїхати?

Розбираємося, на який термін можна поїхати подорожувати волонтером, як вибрати країну і як зробити візу.

3. Як заробляти в подорожі волонтером?

Чим цінний саме цей вид подорожей і чи тільки це допомога іншим. Ви дізнаєтеся, як освоїти нові професії, познайомитися зсередини з життям місцевих жителів, попрактикувати або вивчити іноземну мову.

4. Як зробити свою подорож безпечним.

Як самостійно шукати волонтерські програми і до кого звернутися за допомогою в пошуку відповідного проекту.

Вся розповідь лектора заснований на особистому досвіді подорожей волонтером і роботи в цій області, величезний масив інформації був накопичений за кілька років.


https://privatelink.de/?http://www.moya-planeta.ru/webinar/view/volonerstvo_kak_besplatno_puteshestvovat_po_vsemu_svetu_17766/
 
Угорі