Що нового?

Набір учасників Все, що ви хотіли знати про вживання модальних дієслів (Діана Семеничева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3666 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 200.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Тариф "Хочу спробувати"

Що вас чекає і що Ви отримаєте:

  • отримайте ВЕСЬ обсяг практичних знань про всі нюанси і тонкощі вживання модальних дієслів в сучасній англійській.
  • отримайте чітку схему вживання модальних дієслів у вигляді інтерактивних колод карток Anki, вичерпних інтелект-карт, слайдів і цінних підказок.
  • Активно попрактикуєтеся у вживанні модальних дієслів з великою кількістю життєвих прикладів.
  • у вас з'явиться "відчуття" і розуміння, де який модальний дієслово доречно вжити, а також які альтернативні варіанти можливі.
  • Доведете вживання модальних дієслів до автоматизму і більше не будете замислюватися про правильне їх вживанні.
  • знайдете впевненість у своїх силах і знаннях і, як побічний ефект, — підвищите швидкість і швидкість мови.
Пора розкласти все по поличках, навівши повний порядок у вашій голові по одній з найважливіших тим англійської граматики!

чому варто пройти мій інтенсив:
Модальні дієслова-це одна з ключових тим англійської граматикою, яка незмінно викликає складності у тих, хто вивчає англійську мову. Скільки б ви не вивчали англійську і модальні дієслова, погодьтеся, у міру просування вперед питань менше не стає. Швидше, їх стає більше, а ось що з ними робити, не дуже зрозуміло. Результатом є плутанина, а отже, невпевненість у своїх знаннях і сумніви щодо того, чи правильно ви використовуєте модальні дієслова у своїй промові. Ситуацію погіршує те, що в англійській мові відбуваються значні зміни щодо вживання модальних дієслів. Те, чого нас навчали в школі, університеті, стало раптом застарілим.

Оскільки модальні дієслова незмінно і постійно вживаються в мові носіїв мови, без них в англійській мові дійсно не обійтися, я вирішила допомогти Своїм учням розібратися в цій важливій темі англійської граматики, причому взявши бика за роги. Без зайвих прелюдій я вам видам неймовірно цінний контент про всі нюанси і тонкощі вживання модальних дієслів в сучасній англійській. Як завжди, буде високий концентрат корисностей, повна відсутність води.

Ні в якому разі не раджу пропускати новий інтенсив, адже він буде найпотужнішим по контенту з усього того, що я проводила досі! Вас чекає безцінний матеріал для подальшого використання. Знання і розуміння саме цих нюансів і тонкощів вам не вистачало всі ці роки, щоб впевнено і безпомилково використовувати модальні дієслова в своїй промові!

навіщо саме вам брати участь в цьому інтенсиві:
  • Якщо ви – новачок, в ваших руках виявиться справжня Дорожня карта, яка дозволить вам з легкістю орієнтуватися в світі модальних дієслів.

  • Якщо ви все вивчаєте англійську, але у вас немає чіткого розуміння, де який модальний дієслово вжити, ви знайдете впевненість у своїх знаннях.

  • Якщо ви – просунутий, мені є чим вас здивувати, адже ви дізнаєтеся безліч нових нюансів і тонкощів у вживанні модальних дієслів.



https://privatelink.de/?https://info.engexpert.ru/modal-verbs/
 
Угорі