Що нового?

Набір учасників Всі торги. Тариф Срібло (Сергій Фомін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7350 ГРН
Учасників: 0 з 41
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 186.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

а чи не спробувати мені самому?
Наслухавшись історій успішних авторів з youtube, у Михайла в голові промайнула ідея ????

гуглим! Як заробляти на торгах?
Михайло відповідальний, легко навчається і чітко розуміє, що все точно вийде з його-то складом розуму!

і помічає підозрілу схожість....
Отримавши список сайтів Міша уважно сподобався і помітив що куди не сунься, йому скрізь дають єдину і чомусь неповторну систему заробітку на торгах з банкрутства.

добре, припустимо це маячня, і мені тільки здається
Але десь я чув, що торги з банкрутства це не єдині торги.....

наш герой купив ЕЦП, зарегался на майданчику
Витратив цілий місяць на акредитацію....фух..тепер потрібен лот. Та такий, щоб з однієї угоди отримати вихлоп хоча б на тисяч 40 - 50. ТОЧНО-потрібно викупити і продати хорошу машину на торгах!

Довгими вечорами Міша вивчає закони
Як і де проводити угоди, він дізнається нюанси торгів з банкрутства, приходить на майданчик і починає переглядати мало не все підряд. В результаті не може сконцентруватися на чомусь конкретно, лоти вивчає поверхнево і потенційно прибуткові Михайло пропускає. Їх же ДЕСЯТКИ тисяч! І все начебто гарні!

але наш герой не з боязких
7
Він знайшов нарешті вигідний ЛОТ! Погнали-Михайло приступив до підпису договору завдатку. Однак він побачив, що рахунок в договорі вказано інший і одержувач записаний не як в аукціоні. Нічого не зрозумів. А чому так? Поки він судорожно шукав відповідь в Інтернеті-лот викупили!

на цьому етапі Михайла осяяло: можливо його врятували невідомі сили ?
Адже він же забув дізнатися ринкову вартість машини яку викуповує....Забігши на авито, вбивши в пошуковик назву машини наш герой зрозумів що вигідний лот при самому вдалому результаті буде вдало проданий, тільки в Москві. А сам Михайло з Хабаровська. А викуповується тачка в Єкатеринбурзі! Так як так-то.....

злив кровні гроші
.....Я просто хочу заробляти на торгах, не виходячи з дому: буркнув Михайло собі під ніс, все це туфта....
Підсумок:
  • 7 тижнів "головняків"
  • Куплена ЕЦП валяється другий місяць без діла
  • Грошей не заробив
І головне, наш герой досі шукає чарівний лот в торгах з банкрутства замість того, щоб змінити вид торгів і позбудеться хаосу який він отримав, переглядаючи навчальні ролики на youtube.

навчання трьом видам торгів

Торги з банкрутства, муніципальні торги, тендери та держзакупівлі

Доступ до записів навчальних вебінарів попередніх потоків
19 відеоуроків, які включають в себе уроки з домашніми завданнями по кожному напрямку торгів по кожному напрямку торгів

системна і покрокова інструкція по кожному напрямку торгів
Наочність як почати заробляти
на кожному виді торгів без вкладень

пояснення всіх підводних каменів і розбір помилок новачків

всі необхідні для роботи шаблони юридичних документів


https://privatelink.de/?https://vsetorgirf.ru/kurs
 
Угорі