Що нового?

Придбаний Вхід в Угоду за методом великого гравця (оновлення 2024)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 29000 ГРН
Учасників: 0 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 603.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Вход в Сделку по методу Крупного Игрока (обновление 2024)

Почни перемагати на ринку кожен день без психологічної напруги, навчившись заробляти в зонах інтересу великих гравців

Чому денна норма прибутку це найшвидший шлях до грошей з ринку?

Кожен трейдер повинен прийти до етапу, коли він почне заробляти гроші на біржі і покривати свої витрати

Скільки грошей потрібно для життя?
Женіться за ціною і намагаєтеся забрати великий рух ціни на 50-150 пунктів, але ціна проходить частину і вибиває вас по стопу в збиток.

100$ в день

Цілком доступні кожному трейдеру, який буде дотримуватися стратегії і торгувати тільки найімовірніші руху ціни.


Заробляєте, але зливаєте під кінець дня?
Усвідомлена торгівля з чіткою нормою денний прибутку позбавляє від лудоманії і дозволяє вчасно зупинитися від зливів прибутку.


Менше рух-більше шансів
Скільки ви бачите коротких рухів ціни? Чому б не використати їх, щоб з великою ймовірністю заробити свої гроші за торгову сесію?


Копіюй тактику великого гравця
Великий гравець заробляє завжди, тому що використовує безвідмовні тактики, які невідомі більшості ринку. Це дозволяє отримувати прибуток кожен раз тим трейдерам, які бачать сліди його угод і входять разом з ним.


Цей метод сильно відрізняється від того чому вчать різні"гуру"

За 8 років я зіткнувся з безліччю труднощів, намагаючись, слідувати "правильним" порадам

Упевнений, у вашій торгівлі складається схожа ситуація



Я постійно хвилювався і нервував під час торгівлі
Я був невпевнений в тому, що роблю і вічно переживав за кожен відсоток капіталу, так як не бачив загальної картини того, що відбувається на ринку.


Рано заходив в Угоди, боячись упустити рух
Я відкривав угоди відразу ж, як тільки бачив натяк на торгується рух. Думаю, не варто говорити, що стоп був найчастішим результатом таких дій.


Цілими днями сидів за графіками
Відчуття недоотриманого прибутку з ринку змушувало мене сидіти за комп'ютером цілими днями, намагаючись знайти ще одну точку входу.


Зливав все зароблене в той же день
Звичайно, бували вдалі дні, коли я закривав хороший прибуток. Але жадібність не давав мені зупинитися і в підсумку я зливав ці гроші.

Я втратив купу часу і грошей, поки остаточно не розчарувався і позбувся казок в голові.
Результати з'явилися лише коли я усвідомив універсальну істину трейдингу.

Потрібно прагнути до того, щоб заробляти свою розрахункову денну норму прибутку кожен день

Викиньте з голови ілюзії швидких божевільних грошей
Кожен трейдер повинен для початку навчиться системно отримувати хоча б маленький прибуток. Тільки після цього масштабувати свої успіхи на великих сумах.
Забудьте про гігантські суми на перший час, зосередитеся на першому етапі — "заробляти стільки, щоб перекривати свої витрати", а вже потім рухайтеся до великих грошей.

Порахуйте скільки грошей вам потрібно заробляти в день для покриття всіх потреб
Перестаньте гнатися за надприбутком. Це велика помилка кожного трейдера. На першому етапі потрібно заробляти свою денну норму прибутку, поки ваш депозит зростає поступово, зате кожен день.
Ви не зможете прийти до великих грошей, перестрибнувши етап стабільного заробітку денної норми.

Беремо невеликі і найімовірніші руху ціни
Дивлячись на будь-який завершений день, я не знаходжу більше 1 - 2 передбачуваних, чітких і зрозумілих входів. Так навіщо мені відкривати 5 угод, якщо я заздалегідь знаю що 3-4 з них будуть збитковими?
Ви можете забрати найімовірніші руху ціни і виконати на них свою денну норму прибутку.

Вхід в Угоду за методом великого гравця-Каскадом
В ринок неможливо влити величезні гроші і залишитися непоміченим. Повторюючи дії великого інвестора, ви будете отримувати передбачуваний прибуток.
Копіюючи модель входу великого гравця можна входити максимально безпечно і вигідно для свого рахунку

Закрити прибуток на невеликому русі ціни і виконати денний план
Ніхто не хоче днями сидіти і нервувати перед графіком, хвилюватися при будь-якому русі проти себе?
Набагато краще зробити акцентовані і короткі за часом угоди, де ви заробите свою норму прибутку і будете вільні весь день, що залишився?

Щотижня знімати прибуток і покривати свої витрати
Воістину чарівним стає трейдинг, коли кожен день перераховуєш шарудить результат своєї праці і радієш тому, як ринок нарешті дає тобі гроші, а не забирає.

Я покажу вам як заробляти свою норму прибутку, повторюючи тактику великого гравця
За 2 місяці я допоможу Вам позбутися нав'язливої ідеї гнатися за ринком і навчу заробляти прибуток на найімовірніших рухах ціни всередині дня, використовуючи 5 інструментів


ТОРГІВЛЯ від зон

Стратегія пошуку точок входу в зонах інтересу великих грошей дає високі шанси на позитивний результат угоди. Таким чином я істотно підвищую кількість позитивних угод на моєму рахунку.

Вхід каскадом

Поступовий набір позиції-це метод входу, що дозволяє домагатися філігранної точності. Розширює можливості торгівлі на будь-якому інструменті і ринку.


Вихід на найближчих рівнях

"Ще ніхто не розорився постійно фіксуючи прибуток!"
Ця рада вкрай важливий для стабільного і тривалого шляху в професії трейдера. Потрібно не соромитися забирати свої гроші вчасно!

Вхід на ринок з мінімальним ризиком

Якщо слідувати простим і зрозумілим правилам збереження Вашого капіталу, то торгівля буде пов'язана зі спокоєм, упевненістю і безпекою ваших коштів.
Я покажу як звести будь-які ризики для вашого капіталу при торгівлі до мінімуму.

Постійне зняття прибутку

Існує помилка, що трейдер робить гроші заради грошей. Кожна праця повинна оплачуватися. А трейдерське ремесло вимагає сил, які потрібно своєчасно відновлювати. Як же приємно винагородити себе в кінці дня купюрами максимальної гідності!

Записатися на курс

НА ЦЬОМУ КУРСІ У ВАС БУДЕ ЧІТКО ПРОПИСАНА ТОРГОВА СИСТЕМА, ЯКУ МИ РОЗБЕРЕМО У ВСІХ ДЕТАЛЯХ НА ЖИВОМУ НАВЧАННІ

15 Грудня

19: 00 Київ

Ступінь 1. Модуль 0 - "Трейдер як професія 21 століття"

- Мій шлях з баристи в трейдери. Як я зробив неможливе. - Я-трейдер. Навіщо? До чого прагнути? Як отримати бажане за допомогою трейдингу. - Специфіка роботи трейдера, про яку не говорять. - Режим роботи трейдера. Як поєднувати трейдинг і основну роботу? - Мислення трейдера на 100$ в день з однієї угоди.


18 грудня

19: 00 Київ

Ступінь 1. Модуль 1 - "торговий процес. Робота на результат."

- Оцінка ринкових можливостей. - Збір статистики для оцінки та оптимізації. - Підрахунок волатильності. Як використовувати ATR. - Рівні MAX + MIN. - Збір ліквідності. - Мультитаймфреймний аналіз. Структура і фрактальність ринку. - Всі можливі варіанти імпульсів, корекцій та їх аналізу. - Механіка ринку. Ринкові формації. Тренд і Флет. Як 100% відрізнити і торгувати?

20 Грудня

19: 00 Київ

TOP ступінь 1. Модуль 2- " Фундамент торгівлі. Як грунтовно підійти до торгового процесу?"

- Торгова стратегія та ваша торгова перевага. - Торговий Алгоритм. Покрокова логіка вашої поведінки на ринку. - Ризик-менеджмент. Як використовувати техніку "Сейф" для гарантовано беззбиткової торгівлі. - Сетапи. Точки входу для різних станів ринку. - Методи входу і виходу. Як використовувати Каскад за методом великого гравця. - Мані-менеджмент. - Особливості роботи на різних інструментах: валюти, сировина, індекси, Crypto. - Комбінаторика трейдингу


22 грудня

19: 00 Київ

Ступінь 1. Модуль 3 - " Планування угод і аналіз ринку. Статистика. Як оптимізувати свої результати?"

- Складання торгового плану. - Вибір вашого стилю торгівлі: скальпінг, інтрадей, Среднесрок, Долгосрок. - Денна Норма Прибутку. - Коефіцієнт оборотності грошей і ваша ефективність. - Журнал / Щоденник Трейдера. Сервіси обліку угод. - Оптимізація і поліпшення результатів. Балансування параметрів вашої торгівлі. - Тестування стратегії. Методи і як правильно до цього підійти.


25 грудня

19: 00 Київ

Ступінь 2. Модуль 1 - " дисципліна торгівлі як ваша секретна зброя. Як працювати з проблемами психології для досягнення потрібного результату."

- Що таке "Торговий стан" і як з ним працювати. - Помилки в трейдингу. Скарб чи бич? Як до них ставиться? - Робота з емоціями в трейдингу. - Тільт, Ігроманія, Халява, Азарт. - Дисципліна трейдера і як її натренувати. - Як постійно вдосконалюватися в трейдингу. - Цикл винагороди та самомотивація.


27 Грудня

19: 00 Київ

Ступінь 2. Модуль 2 - " Цілі і мрії трейдера. Як вийти на забезпечену пенсію за допомогою трейдингу."

- Побудова пасивного доходу. Чи варто над цим морочитися? - Проп-трейдинг. Як зі 100 доларів почати закривати всі свої витрати з трейдингу за 2 місяці? - Фондовий ринок та інвестиції. - Спосіб життя трейдера. Як зарядити себе на круті результати? - Подорожі і удаленка. Чи сумісно це з серйозним трейдингом? - Ваш особистий план виходу на ДНП і рух далі.

Як я допоміг іншим трейдерам виправити свої помилки і вивів на щоденну прибуткову торгівлю







https://revolutionfx.pro/minigun#pricing-1
 
Угорі