Що нового?

Хочу купити курс. Немає організатора

Шрам

New member
 

Примха

New member
Добрий день! Дуже хочу купити опис
.
Потрібен організатор!!!
 
Доброго дня. Дуже прошу, організуйте, будь-ласка!)

 
Доброго дня, організуйте, будь-ласка, цю складчину. Дуже-дуже потрібна, вже не знаю кому писати. Дякую)

 

Vikysya

New member
Організуйте будь ласка ці складчини. Вже і в коментарях писала, багато людей готових купити.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
дд. організатор зазвичай з'являється від однієї години до трьох тижнів. Різні бувають ситуації.
 
дд. організатор зазвичай з'являється від однієї години до трьох тижнів. Різні бувають ситуації.

Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, я чогось не розумію...як купити складчину, якщо вона придбана, Є організатор, але він не надає реквізити для оплати= не надає матеріал.
Скільки чекати? Я особисто залучила 5 людей в цю складчину щоб її отримати= всього в ній 7 людей (зі мною та ще людиною яка була до мене записана), всі чекають, всі готови оплатити щоб отримати матеріал. В чому проблема? Коли ми отримаємо реквізити і матеріал?
Сайт і так практично мертвий в плані людей. Тільки кожного дня створюються нові складчини. Але я не розумію навіщо? Якщо з існуючими і так не можливо розібратися: з форума бачу що люди місяцями чекають отримання придбанних матеріалів!😢 І організатори при цьому ще пишуть: залучайте людей. Який тоді сенс в цьому? Якщо не можливо отримати матеріал та кожен крок треба буквально вимолювати?:oops:

 
Угорі