Що нового?

Набір учасників [Художник-Online] Травень з нейрографікою (Юлія Козінова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 181 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 9.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Нейрографіка-це творчий метод, який дозволяє увійти в контакт зі своїм внутрішнім станом через малювання. Прекрасна Юлія Козінова готова познайомити з цим методом всіх бажаючих. Травневий марафон присвячений весні: енергія розквітаючої природи стане нашим джерелом натхнення, гармонії і здоров'я.

"Сила Сонця"
Вивчаємо алгоритм" Сила сонця", який дозволить нам зарядитися яскравою енергією після довгої зими. Алгоритм допомагає розкрити внутрішній потенціал, підвищити рівень життєвої сили і позбутися від тривог. Намальовані нейросолнца осявають нас зсередини, а навколишній світ — зовні.

"квітка друїдів"
Цей алгоритм побудований на стародавньому квітковому календарі кельтів. На занятті ми намалюємо квітка душі і спробуємо домогтися стану душевного спокою в неспокійному світі. Підвищуємо настрій, налаштовуємося на позитив і щастя.

"Шаманський дощ"
Залучаємо сили природи і енергію зростання за допомогою техніки, заснованої на шаманських традиціях. Ця техніка підходить для вирішення фінансових, робочих і особистих питань. Всі життєві процеси, які вам хочеться "виростити", ми вкладемо в малюнок, заряджений на успіх.

Матеріали для марафону:
  • Альбомні аркуші формату А4
  • Чорні перманентні Маркери
  • Кольорові маркери (для скетчингу або канцелярські)
  • Набір кольорових олівців

https://privatelink.de/?https://www.hudozhnik.online/marafon_may_s_neyrografikoy
 
Угорі