Що нового?

Придбаний З підприємця в бізнес (Дмитро Зорін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8824 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 199.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

В курсі два блоки:

1. Як звільнити більше часу і перестати займатися не своєю роботою, почавши вимагати.

2. Як не давати компанії витрачати гроші власника, навчитися їх охороняти і діставати без шкоди для компанії

"Час-гроші"
Всі знають цю приказку. Тому я їх поєднав, але залишив розділеним на дві гілки. Щоб вони не заважали один одному.

Щоб заробити більше грошей, треба звільнити час. Щоб звільнити час, воно кимось має бути оплачено, тому треба вийняти гроші з бізнесу. Постійне замкнене коло. Який ми розірвемо.
Все, що мені потрібно дати, складається з двох типів:

1. Теоретична інформація


У більшості випадків, будь-якому підприємцю досить просто пояснити "як правильно". Більшість консультацій-це монологи більш досвідченого.
Для цього зовсім не обов'язково збиратися разом і витрачати спільний час. Для цього я записав 8 відео лекцій. Вони як довідник, який залишиться у вас і швидко доступний в будь-який час.

2. Практичні ситуації


Тут не допоможе жодна теорія. Тому що в теорії все одно, ідеально. А в житті все стрімко і зовсім не так як описував викладач. У щоденній роботі треба знати як вчинити, а не чому так треба чинити. Тому ми не будемо розбирати те, що дам в лекції. На практиці будемо займатися зовсім іншим. Будемо надходити. Не розбирати як треба, а саме чинити.
В жорстких рамках. таких же, які дає вам реальне життя.

Брати чи не брати гроші в борг? У вас 15 хвилин на рішення і усвідомлене обґрунтування. Не тиждень, не Місяць. 15 хвилин. У вас на будь-яке рішення завжди не більше 15 хвилин. Ось і будемо приймати реальні рішення швидко.

І виявиться, що у всіх бізнес рішеннях ми керуємося невеликою кількістю принципів. Більше просто не втримати в голові.

Все складне - воно для виступів. У реальному житті все швидше і з меншим маневром.

сайт продажу:
https://privatelink.de/?https://zorin.club/course/kurs-iz-predprinimatelja-v-biznes/
 
Угорі