Що нового?

Придбаний Запакуй свій блог (Олена Самаріна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 625 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

На вебінари ви дізнаєтеся:
1 Як вибрати концепцію блогу і правильне позиціонування.
Навіщо?

Чітка концепція блогу дає зрозуміти потенційним передплатникам, про що блог і чому на вас потрібно підписатися.
Якщо ви пишіть про все і ні про що - нові Передплатники проходять повз.
Я допоможу це виправити.

На вебінарі ми розберемо різні концепції блогів.
Ти зможеш проаналізувати себе і зрозумієш про що буде твій блог, як правильно себе позиціонувати і результат не змусить себе чекати.

2 Як точно визначити цільову аудиторію свого блогу.
Якщо ти поки не розумієш для кого створюєш контент, швидше за все у тебе низька залученість аудиторії в блозі.

Низька залученість - це відсутність інтересу у передплатників до твого контенту (перегляди, лайки, коментарі, відповіді). Тим, хто вже підписаний - не цікаво і вони не бачать тебе в стрічці, а нові не підписуються, тому що їм не зрозуміло для чого.

На вебінарі ми разом розберемо яка буває цільова аудиторія для блогів швейних тематик. Зберемо їх портрет, визначимо болю і те, що їм буде цікаво дивитися.

3 Чим і як відрізнятися від інших швейних блогів.
Найголовніший страх на початку шляху: швейних блогів багато і всі вони схожі один на одного.

Я здивую і поясню як і чим ти зможеш виділятися. Ти дізнаєшся що зараз актуально і зможеш почати створювати контент, який буде цікавий і затребуваний.

4 Як сформувати сильний особистий бренд в рамках блогу.
Так, так. Той самий особистий бренд, про який всі говорять.

Без особистого бренду неможливо розвивати і просувати блог в 2021 році.
Я поясню що це, як його сформувати і заявити про себе.

5 Про що писати саме вам.
"Не знаю про що писати в постах і що знімати в STORIES."- впевнена, ти хоч раз говорила цю фразу.

Я дам готові формули, які вирішать цю проблему.

6 Як правильно оформити свій блог виходячи з обраної концепції:
Аватар: ми розберемо правила вибору відповідного аватара саме для тебе. Покажу вдалі і не вдалі приклади.

Шапка профілю: ти отримаєш список питань-помічників. Відповіді на них допоможуть скласти шапку профілю, яка розповість передплатникам про тебе найважливіше.

Ім'я аккаунта: Я дам готові формули, за якими ти зможеш вибрати відповідне ім'я блогу. Після вебінару стане зрозуміло: чи підходить твоя поточна назва або її варто змінити.

Вічні STORIES (актуальні, highlights): як їх правильно оформити, щоб їх хотілося подивитися? Ти зрозумієш який контент туди потрібно додавати саме тобі, а що потрібно приховати відразу після вебінару.

Вебінар для тебе, якщо?

Ти хочеш вести свій блог, але не знаєш з чого почати.
У тебе вже є блог на швейну тему і ти хочеш прокачати його.
Ти хочеш не просто розвивати свій блог, а й заробляти на ньому.
Ти шиєш на замовлення і хочеш більше нових заявок.
У тебе є свій блог, але його просування не приносить бажаний результат.

Продажник
https://privatelink.de/?http://samarina.info/vebinar27022021
 
Угорі