Що нового?

Придбаний Завантажуй аудіокниги і заробляй від 80 000 рублів на місяць (Антон Рудаков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 328 ГРН
Учасників: 2 з 21
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 16.2 ГРН
10%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Без вкладень і технічних заморочок. Виходимо на пасивний дохід за 2 тижні!

Даний спосіб заробітку дуже легко поєднувати з основною зайнятістю. Він не втомлює і не вимагає постійної завантаженості. Працюйте у вільному графіку хоч по півгодини в день, і вас все одно чекає хороший результат! Працювати можна в будь-якому місці, де є інтернет. Цей варіант однозначно стане для багатьох рятівною соломинкою і позбавить від животіння. Причому дуже швидко, тому що освоїти ви його зможете менш, ніж за один вечір. Він не зажадає від вас абсолютно ніяких навичок і умінь. Не потребує вкладень і не буде пов'язаний з ризиками. Вам буде достатньо приділяти йому до 30 хвилин в день, а весь процес роботи буде в прямому сенсі зводиться до банального тикання миші. Ніякої метушні з сайтами, соціальними мережами, партнерськими програмами. Ніякої рутини. Знадобиться тільки комп'ютер і безлімітний інтернет з нормальною швидкістю.

Що потрібно буде робити?
Якщо коротко, потрібно буде знаходити певні аудіокниги, завантажувати їх з одних ресурсів і перезакачивать на інші з деякими нескладними правками. Завдяки цьому ви будете заробляти хороші гроші. Причому зможете отримувати зростаючий пасивний дохід, тому що кожна завантажена аудіокнига буде монетизуватися сама від декількох місяців до декількох років.
Крім цього ви можете працювати і одночасно слухати аудіокниги самі (поєднуючи приємне з корисним), хоча можете і не слухати взагалі. Вирішувати вам. На результат це не впливає.
робота настільки проста, що освоїть її абсолютно кожен. Про те, як це зробити, я розповідаю в своєму навчальному курсі.
Здрастуйте. мене звати Антон Рудаков.успішно заробляю в інтернеті з 2012 року. Моя основна спеціалізація: інтернет-реклама. Співпрацюю з відомими Інфо-підприємцями та онлайн-школами, навчаю видобутку трафіку клієнтів, проводжу по цій темі тренінги. АЛЕ СЬОГОДНІ МОВА НЕ ПРО ЦЕ...

Останнім часом у зв'язку з пандемією і кризою мені на пошту надходить все більше листів від людей з проханням підказати якийсь простий варіант, який дозволив би їм почати заробляти гроші в Інтернеті без спеціальних навичок вже тут і зараз.

Серед цих людей багато не тільки пенсіонерів, яким важко даються нові технології, а й тих, хто потрапив під скорочення і тепер відчайдушно потребує термінової підробітку.

Я прекрасно їх розумію, тому що сам бував в схожому положенні, знаю якого це і дійсно можу допомогти. У мене і справді є в загашнику один такий спосіб, про який я не планував поширюватися до крайніх часів, і ось вони настали. Тому викладаю карти на стіл.

https://antbiz.ru/audio
 
Останнє редагування модератором:
Угорі