Що нового?

Придбаний Завдання на роботі: керовані форми і СКД (Володимир Чемерилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 43.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс містить 12 практичних завдань, схожих на тих, які я отримав на своєму робочому місці безпосередньо від керівника в перші місяці роботи. Підходить для новачків, які нещодавно пройшли базові курси 1с і хотіли б випробувати себе на актуальних, "виробничих" завданнях.
Практичний відеокурс" завдання на роботі: керовані форми і СКД " призначений для тих, хто має базові навички програмування в середовищі 1С (пройшов початкові курси), але поки що не влаштувався на своє перше місце роботи. Подібні завдання я отримав на своєму робочому місці в перші місяці роботи. Завдання нескладні, проте досить актуальні - схожі завдання мені давали на іншій, додатковій роботі. Частина завдань повторювалося-необхідно було написати практично такий же програмний код, але з іншими прикладними об'єктами.

як проходить курс
Курс створений у форматі відеокурсу.

Курс складається з 12 завдань: 7 на керовані форми, 5 на СКД.

Завдання на автоматизацію інтерфейсу УФ:
  1. форма елемента. Автоматизація заповнення реквізиту при створенні нового елемента.
  2. форма елемента. Автоматизація заповнення реквізиту при зміні іншого реквізиту.
  3. форма елемента. Автоматизація заповнення табличної частини документа на основі табличних частин обраних документів.
  4. Форма списку. Автоматизація заповнення реквізиту для групи виділених елементів.
  5. Форма списку. Автоматизація заповнення табличної частини документа на основі табличних частин обраних документів.
  6. форма вибору. Відбір у формі вибору на основі заповненого реквізиту.
  7. форма вибору. Сортування даних у формі вибору в алфавітному порядку.
завдання на СКД:
  1. звіт "загальні суми товарів за категоріями".
  2. звіт за заявками.
  3. звіт "загальні суми заявок по місяцях".
  4. звіт "ОКПД2 по товарах c розшифровкою".
  5. великий звіт по рахунках.
https://privatelink.de/?https://infostart.ru/courses/1559287/
 
Угорі