Що нового?

Набір учасників Здоров'я і стрункість (Катерина Ланцева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 39
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 5860


Оффлайн-марафон "Здоров'я і стрункість".​
За 21 день ти підтягнеш тіло,
скинеш зайві кг і полюбиш себе!

хочеш отримати доступ до секретів красивої фігури, які відпрацьовані на практиці і перевірені? А до найсучасніших знань про людське тіло?

У моєму марафоні ти дізнаєшся, як домогтися красивої фігури, отримаєш корисні харчові звички і знання, які не дадуть тобі звернути зі шляху до тіла мрії. Тобі не потрібно підлаштовуватися під марафон, мій марафон підлаштується під тебе.

всього за 21 день ти знайдеш:

✅ Легкість
✅ Скинеш зайвий вантаж і відчуєш легкість. Ти звикнеш до цього почуття і не захочеш з ним розлучатися після.
✅ Атлетичність
Красиве тіло-це здорове тіло. Я покажу тобі найкоротший шлях до здоров'я і стрункості. У мене в арсеналі багато вправ, які ти робитиме із задоволенням.
✅ Корисні харчові звички
Наша з тобою завдання-завести нові корисні звички. З моїми рецептами ти зрозумієш, що здорове харчування простіше, ніж здається, а головне — смачніше.
✅ Майстерність
Твоє тіло ніхто не знає так добре, як ти сам. Тому складати для себе тренування, розуміти, як це працює — дуже корисний навик, який залишиться з тобою назавжди.
✅ Любов
Ти нарешті відчуєш любов до себе і свого тіла. Про це ми поговоримо на окремому уроці, тому що любов до себе, турбота про себе — важливі складові красивого тіла і легкості в голові.

у марафон входить:
▪ Їжа
Повне меню на кожен день, а також прості і смачні рецепти. Не бійся, що кожен день доведеться їсти курячу грудку, я навчу тебе харчуватися різноманітно. Будемо використовувати тільки доступні і корисні продукти.
▪ Тренування
16 ефективних тренувань на 20-30 хвилин в день.
Це більше 50 якісних вправ, які ти будеш робити із задоволенням і просити ще. Техніку покажу і поясню на відео.
▪ Вебінари
Записи моїх вебінарів, де ти знайдеш мотивацію і натхнення. Після вебінарів ти розкладеш по поличках всі знання в своїй голові, це запобіжить подальші зриви. Так як нам дуже важливо не змушувати себе, а розуміти, навіщо ми робимо те чи інше.
▪ Лекції
Статті та відеоуроки про те, як стати стрункою, тренуваннях, глікемічному індексі, целюліті, жиросжигателях і багато іншого. Самі животрепетні питання і ніяких міфів.
▪ Ще
Все про вправу" вакуум": кому, для чого і як його виконувати (відеоурок з технікою), а також необхідна всім розтяжка.
▪ І на десерт
Авторська книга рецептів, яка буде підтримувати тебе протягом шляху до свого ідеалу.

хочеш прокачати своє тіло і змінити своє життя?
Фігура твоєї мрії і закріплений результат надовго!

Автор марафону-Кеті Лакшмі (Катерина Ланцева).
Блогер, професійний фітнес-тренер і сертифікований психолог.

https://privatelink.de/?https://instagram.com/keti.lakshmi?igshid=1eccesqski1ua
 
Угорі