Що нового?

Придбаний [Зелена стріла] як зробити ваш ландшафтний дизайн унікальним (Ноель ван Міерло)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 32
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ноель Ван Мієрло (Noël van Mierlo) - власник і ідейний натхненник, а також провідний дизайнер ландшафтного бюро Van Mierlo Tuinen, відоме у всій Європі і гаряче улюблене в Голландії.

Бюро він відкрив разом з дружиною в 2012 році. На той момент ландшафтному дизайну він присвятив вже 19 років життя. Підхід Ван Мієрло до створення саду відрізняється від звичних загальноприйнятих принципів. Саме унікальний стиль, досвід і знання дозволяють йому мислити масштабно і виходити за рамки звичного.

"важливо прищепити клієнту звичку помічати деталі". Ноель Ван Мієрло.

Компанія Van Mierlo Tuinen-переможець SDG Awards 2019 в категоріях "Кращий міжнародний сад" і володар "Призу глядацьких симпатій" – японський водний сад. Створення саду детально розкрито в програмі вебінару.

Журі Конкурсу так прокоментувало роботу: "вражаюча інтерпретація японської теми в комбінації з сучасними трендами. Дивно доброзичливий дизайн у частині планування та озеленення, включаючи роботу з каменем, допомагає погляду блукати, відпочиваючи на деталях і декоративних елементах, заспокоюючись на водній поверхні і рослинних композиціях. Неймовірне перетворення, сміливе, закінчене, збалансоване і надихаюче. Атмосферний сад".

Дотримуючись японської філософії саду-вода це джерело життя, водойма і є саме життя. Камені-це труднощі, з якими ми зустрічаємося на життєвому шляху, проходячи по мосту, ви залишаєте позаду звичне оточення і входите в новий зелений світ з чайним будиночком в якості притулку для медитації. Звивисті доріжки запрошують в подорож по саду, відкривають красиві види. Все підпорядковано одній меті-занурення в себе, самопізнання.

В саду працює принцип Wabi-sabi. З роками сад буде покриватися патиною, нальотом зрілості, даючи можливість моху приховати стежки в тіні.

Японський сад і сад одного струмка Stream garden двічі відвідувала група садівників з США, очолювана відомою американкою Каролін Мюллет (Carolyn Mullet).

Уявлення про садову архітектуру народилося з подорожей по світу. Йому пощастило побувати там, де природа настільки очевидна і безперечна, що не вимагає доказів і роз'яснень. Канада, США, Австралія, Скандинавія. Усвідомлення того, наскільки багата флора і фауна було настільки надихаючим, що Ноель захотів використовувати це в своїх садах. В результаті з'явилися сади з багатою природною спадщиною. Вони ніби завжди були частиною самої природи.

" я усвідомив, наскільки мені пощастило з таким інструментом як природа в руках. А ще мені дуже цікаво спостерігати, як замовники переймаються природою свого саду і відчувають на собі її відновлюючу дію", - говорить Ноель.

Автовебінар за матеріалами III Міжнародного Ландшафтного форуму "Зелена стріла"

https://privatelink.de/?https://zstrela.ru/directions/studies/programs/kak-sdelat-vash-landshaftnyy-dizayn-unikalnym-noel-van-mierlo-van-mierlo
 
Угорі