Що нового?

Набір учасників [[Зелена стріла] мій підхід у створенні садів від малих до великих масштабів (Широ нарешті)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 71.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
культовий японський ландшафтний дизайнер Широ Накане - спадковий архітектор і хранитель імператорських садів в Японії.


" Японські сади з їх 1400-річною історією і традиційними рисами дизайну, що існують кілька століть, не тільки представляють значний інтерес з точки зору класичного японського мистецтва.
Японські сади вчать методам досягнення природного і тонкого рівноваги в формотворчих мистецтвах, проливають світло на способи досягнення гармонії між навколишнім середовищем і методами і прийомами забудови і землекористування.
Це важливі аспекти ландшафтного дизайну, які виходять за рамки чистого насолоди красою садів. Можливо, в них містяться відповіді на що стоять перед нами в умовах сучасного світу питання..."

Широ Накане
Стаття " Японські сади. Дизайн і концепція "
Альманах "Зеленої Стріли" 2019 р.


У Росії одним з найвідоміших проектів майстра є японський сад "шість почуттів" на території комплексу "Mriya Resort & SPA" в Криму. Розбитий на схилах між Кримськими горами і морем, він займає площу 6 гектарів і є найбільшим японським садом на європейському континенті.

У травні 2019 року сад "шість почуттів" став учасником Національної програми (розвитку садового і ландшафтного туризму) Російського товариства відкритих садів (РООС) і зайняв місце в колекції садів товариства. Сад включає в себе водоспади, Мости, ставки з золотими коропами і черепахами, сад каменів і інші оригінальні елементи і будови. Авторська назва саду " Rykkyo-En "перекладається як"шість почуттів". В саду розташовані справжні витвори архітектурного мистецтва: Чайний будинок і храм для йоги і медитацій. Всі будівлі виконані в повній відповідності з архітектурними канонами Японії, і для їх Воздвиження залучалися фахівці з Країни висхідного сонця.

"Японські сади користуються великою популярністю сьогодні. Я є фахівцем в області дослідження історії та створення японських садів. Мій досвід дозволяє багато розповісти про традиційні методи будівництва. Мені пощастило коштувати такі сади і в Росії. Дизайн і реалізація ґрунтуються на традиційних класичних техніках і знаннях.
Я розробив власну концепцію створення саду, як написання картини в тривимірному просторі."


https://privatelink.de/?https://zstrela.ru/directions/studies/programs/moy-podhod-v-sozdanii-sadov-ot-malyh-do-bolshih-masshtabov-shiro-nakane
 
Угорі