Що нового?

Придбаний Жіноче здоров'я. Екологічно (Марва Оганян, Наталія Свєдова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 993 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 79.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс-конференція від проекту UrbanQueen докладно і доступно розповість про зміцнення жіночого здоров'я з використанням екологічних методів.

Формат курсу: відеоуроки
рівень складності: базовий

для кого?

Курс підготовлений Марвою Оганян у співавторстві з Наталією Свєдовою для тих жінок, які хочуть залишатися молодими і красивими протягом багатьох років, для тих, хто хоче стати мамою або вже займається вихованням дитини

UrbanQueen: як зберегти здоров'я жінки

Курс заснований на методі натуропатії і правильного харчування. Спікери розкривають таємниці здоров'я, розповідають про те, що таке карта тіла і як її читати. Ви освоїте блок з практичними заняттями по самостійному масажу і йоготерапії, дізнаєтеся про важливість правильного харчування в зміцненні жіночого здоров'я.
У програмі курсу так само викладена покрокова схема для тих, хто хоче завагітніти. Ви дізнаєтеся, як відновити Репродуктивне здоров'я, яке визначає життєві сили і енергію кожної жінки.

з курсу ви дізнаєтеся
  • Як розвинути привабливість і вилікувати саму себе силами природи
  • екологічні методи контрацепції
  • шляхи повернення і підвищення життєвої сили і сексуальності
  • Як завагітніти в разі безпліддя
  • про психологічні причини виникнення хвороб
завдяки кручу ви зможете провести повний аналіз вашого стану, виявити причини захворювання і усунути їх. Складіть індивідуальну дієту, розроблену на натуральних продуктах, освоїте йоготерапію і налагодите емоційний фон.

  • Як розвинути привабливість і вилікувати саму себе силами природи
  • екологічні методи контрацепції
  • шляхи повернення і підвищення життєвої сили і сексуальності
  • Як завагітніти в разі безпліддя
  • про психологічні причини виникнення хвороб
завдяки кручу ви зможете провести повний аналіз вашого стану, виявити причини захворювання і усунути їх. Складіть індивідуальну дієту, розроблену на натуральних продуктах, освоїте йоготерапію і налагодите емоційний фон.
Продажник:
https://privatelink.de/?https://info-hit.ru/course-zhenskoe-zdorove-eklogichno/
 
Угорі