Що нового?

Придбаний [Живопис маслом] Пейзаж з натури (Надія Ільїна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 0 з 39
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА НАВЧАННІ?

Художник, як чарівник, владний над часом. Озброївшись кистями і фарбами, живописець може зупиняти мить, передавати ледь вловиму атмосферу сьогодення. Замальовка, начерк і етюд дозволить вам зловити унікальний момент і відобразити його назавжди у всій красі. Причому з душею, так жваво і соковито, як не зможе передати жоден фотоапарат.

Оволодівши технікою швидкого малюнка, ви зможете привозити з поїздок і відпусток унікальні сувеніри – свої скетчі і малюнки, які допоможуть зберегти в пам'яті цілі пласти спогадів.

Основне завдання-схопити перше враження, зафіксувати задум. Натура мінлива, тому художнику важливо напрацьовувати швидкість. Погляд художника-особливий спосіб бачити світ навколо.

Натренувавши руку, ви зможете швидко переносити на папір вподобані Вам деталі, види. Розвиваючи навик схоплювати форму і пропорції, аналізую натуру, ви раптом зрозумієте, що нічого неможливо немає!

Розбиваючи навіть найскладніший сюжет, на більш прості і маленькі фрагменти ви зможете написати будь-який сюжет який захочете!Програма курсу
Заняття №1. пошук сюжету. малюємо ескіз-начерк майбутньої картини

Звичка робити начерки і замальовки допоможе почати відчувати, як реалістично зрадити рух і ефект освітлення. Швидкий малюнок допоможе втихомирити свого внутрішнього критика і вічного перфекціоніста, який може стримувати вас на творчому шляху. Не бійтеся проб і помилок!

На цьому занятті:

- Пройдете найправильніший і логічний шлях створення справжнього шедевра, як це робили найбільші визнані майстри;

- Надія Ільїна вийде на натуру і покаже, як зробити підготовчу роботу перед написанням картини;

- Від задумки і вибору композиції в начерку, ми перейдемо до більш докладного аналізу натури в замальовках;


Заняття №2. замальовка фрагмента з натури


Роблячи начерки і замальовки, працюючи на натурі з етюдником ви станете сміливіше! На етюдах важливо йти від загального до приватного, спочатку зафіксуйте великі об'єкти, розподіліть кольорові плями, а потім вже промальовуйте деталі.

На цьому занятті:

- Розберемо в тоні пейзаж, розподіливши темні і світлі тони;


- Вивчимо конструкції і будову цікавих деталей, якими наповнимо пейзаж.


Заняття №3. етюд з натуриЕтюд допоможе крім почуття форми і пропорцій, відчуття перспективи, натренувати навик запам'ятовування і відтворення колірного образу.

Ви зможете відчути, як оволодіти головним мальовничим секретом - філігранною грою тепло-холодних відтінків на натурі. Розбираючи відтінки і аналізуючи їх, ви будете зачаровані складним коктейлем кольорових рефлексів і відблисків.

На цьому занятті:

- Напишемо з натури Етюд, в якому вирішимо завдання гармонії кольорів і загального колориту майбутньої картини;


Заняття №4. пишемо картину в студії
Начерки, замальовки і етюд — це незамінні помічники художника, як початківця, так і досвідченого. Вони допоможуть уникнути прикрих помилок при серйозній роботі, не писати картини "в камені".

Новачок зможе подолати страх і натренувати руку і погляд художника, а досвідчений художник зможе продумувати складні сюжети з безліччю об'єктів, так само застосовуючи ці інструменти.

Навіть найдосвідченіші і знамениті художники не нехтують цими цінними інструментами.

На цьому занятті:

- За зібраним матеріалом, напишемо картину в студії.

https://privatelink.de/?https://online.jivopismaslom.ru/web_ilina
 
Угорі