Що нового?

Придбаний Зір і дихання (Алік Муллахметов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Дорогі друзі!

Більшість проблем із зором вирішується через нормалізацію дихання, але часто так буває, що не вистачає зовсім небагато для відчутного результату. Тому що потрібні ще вправи саме для очей.

Багато покращують зір шляхом виконання тільки спеціальних вправ для очей, але не отримують стабільного результату так як гіпокапнія – дефіцит СО2 весь час тримає кровоносні судини очей в спазмі і в напрузі. Від цього порушується внутрішньоочний тиск, порушується живлення очі і т.д. тобто, обов'язково потрібно нормалізувати дихання.

Наш курс "дихання + спеціальні вправи = хороший зір" включає в себе комплексний підхід до відновлення зору.

Практично кожен вид порушення зору пов'язаний з порушенням дихання і спазмом очних судин. Наприклад, глаукома-здавлювання очного нерва і погане харчування нерва, порушення внутрішньоочного тиску через спазм каналів його регулюють. Пресбіопія," ледаче око", дистрофія ока – тобто порушення подачі поживних речовин. Косоокість-спазм поздовжнього м'яза ока, відшарування сітківки через високий внутрішньоочного тиску.

Можливо, ви вже помітили що курси по зору я проводжу досить рідко. Тому що поліпшення зору процес дуже тонкий і складний. Тут ми не отримуємо таких запаморочливих результатів, які проявляють себе в роботі з такими системами, як серцева, бронхолегенева, ендокринна, як при боротьбі з пухлинами.

Якщо по Бутейко і системі ми отримуємо результат в середньому 90% з проблем з перерахованими патологіями, то по зору стабільний задовільний результат лише в 25% випадках. Тобто 75% людей мають проблеми із зором отримують тимчасовий результат або не отримують його зовсім. Тому кажу чесно, як є. І така ситуація мене завжди засмучує.

Але я подумав, що є сенс проводити такі курси хоча б через ці 25% адже ці люди могли і не отримати взагалі ніякого результату. Правда?! Тому я і вирішив знову провести курс по поліпшенню зору.

Хоча, щодо сучасної ситуації по зору ми навчилися робити приголомшливі результати. Наприклад, моя авторська техніка торкання дає за кілька хвилин поліпшення зору (хоча і тимчасово) в 70% випадках. Погодьтеся, це феноменально. Ми навчилися розслабляти очі за допомогою управління очним рефлексом, це особливо допомагає, якщо людина і зовсім не вміє розслаблятися.


сайт продажу:
https://privatelink.de/?https://alikmullahmetov.ru/dyxanie/new-vision-and-breathing.html
 
Угорі