Що нового?

Набір учасників Зниження ваги (Надія Колесникова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 33
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


рекомендації до курсу по зниженню ваги

Курс складається з 11 аудіо сеансів. 1 і 2 сеанси як підготовчі, перед основними сеансами. 3, 4, і 5 сеанси-зниження апетиту. 6 і 7 сеанс на підтягування шлунка. 8 і 9 сеанс-тяга до солодкого. 10 відео сеанс-це підтягування живота. 11 сеанс-вплив на тіло при целюліті.

Під час сеансів найкраще усамітниться, щоб вам ніхто не заважав. Проходити сеанс тільки по одному. У мене з вами повинен бути такий своєрідний діалог. Ви слухаєте мене і свій організм, а я розповідаю і впливаю.

Слухати сеанси для зменшення апетиту можна сидячи. Сеанси з підтягування шлунка і живота тільки стоячи.

Спочатку аудіо сеансу Ви повинні уважно прислухатися до мої словами, так, як в цей момент включається ваша свідомість і ваш мозок на моє вплив. Таким чином, я налаштовую ваш організм на зменшення апетиту, підтягування шлунка і живота. Впливаючи під час сеансів на ваш організм, я допоможу йому активувати його ж сили, для відновлення втрачених рецепторів, які губляться при вживанні в їжу продуктів, до складу яких входять швидкі вуглеводи. Точніше сказати цукор.

Стоїть завдання: допомогти вашому організму налаштуватися на правильне харчування, допомогти впоратися з вуглеводної залежністю, так, як тяга до солодкого і жирного найбільше сприяє набору ваги. Допомогти зменшити і підтягнути шлунок, щоб відчуття насичення відбувалося швидше. Але при цьому і розмір порції з'їдається їжі повинні ви самі зменшувати. Інакше може бути так, що організм не буде приймати їжу, а ви за звичкою будете з'їдати зайве. Від цього самопочуття погіршиться, так як буде дискомфорт і переповненість шлунка, і всі наслідки пов'язані з переповненим шлунком.

За рахунок впливу на м'язи черевної порожнини, постаратися підтягнути живіт, який через накопичення внутрішнього жиру стає великим. І це окремо записані сеанси.

Зменшити апетит і тягу до солодкого. Для цього записані окремі відео сеанси. Але перш ніж почати проходити ці сеанси, ви повинні уважно прослухати 1 і 2 сеанси. Ці сеанси будуть як підготовчі, перед основними сеансами. І тільки потім приступати до сеансів по зменшенню апетиту. Це 3, 4, і 5. В цей же час можете проходити 6 і 7 сеанс на підтягування шлунка. 8 і 9 сеанс-тяга до солодкого. 10 відео сеанс-це підтягування живота. Можна прослуховувати їх постійно, поки не відбудеться у вас зниження ваги.

Сеанс на зменшення апетиту проходити найкраще як перед їжею за хвилин 30, так і після прийому їжі, через хвилин 40 або годину.

Проходити сеанси по зменшенню шлунка і живота Категорично забороняється при виразці шлунка і (або) 12-палої кишки, якщо захворювання протікає в гострій фазі, менструації, вагітності. З обережністю при: проблемах з легенями, захворюваннях серця і судин, неполадках в тих органах, які знаходяться найближче до діафрагми, наявності гриж в черевній порожнині. Якщо щось у вас болить в черевній порожнині, не проходьте цей сеанс, на зменшення шлунка і живота. Зачекайте, поки пройде.

Проходити сеанс на зменшення шлунка краще вранці, натщесерце, або, коли після прийому їжі пройде не менше 2-х годин. Це для того, щоб не тягнути шлунок з їжею вгору до стравоходу. Головне, щоб їжа зі шлунка вже почала переходити в кишечник.

З підтяжкою живота сеанс проходити краще вранці натщесерце. Так буде ефекту більше, та й м'язам тягнути живіт складно, коли їжа зазвичай надходить зі шлунка порційно, в кишечник. Але якщо прийом їжі невеликий, то можна через 2 години. Але тільки до обіду. До вечора в кишечнику вже може накопичуватися їжа, яка в повному обсязі не переварена, а залишки ще не покинули кишечник.

Вся інформація про відчуття, які можуть бути під час сеансів, взята з мого особистого прийому при впливі на зниження ваги.

Під час сеансу може бути так, що ви захочете спати. Так часто буває. Чинити опір не варто. Значить саме вашому організму в цей час треба таким чином розслабитися.

Під час сеансів я можу, може в деяких випадках, з точки зору лікарів щось неправильно сказати або неправильно назвати медичний термін. Або неправильно вимовляти слова. Але це не так важливо і призначені ці слова тільки для мого і вашого включення на мій вплив. Я знаю, як впливати при особистому прийомі, там багато слів не треба. У записі зовсім інше. Тут вплив посилено йде на ті відділи або органи, про які я говорю в кожному сеансі. Є такий момент з попередніх курсів, що ваш організм, при необхідності, сам, додатково, направить вплив туди, куди він вважатиме за необхідне, навіть якщо я про це не сказала.

Так як курс складається з різних за своєю тематикою сеансів, то краще вибирати. Наприклад: один сеанс на зменшення апетиту, інший сеанс на зниження тяги до солодкого, третій сеанс для підтягування шлунка і якщо знадобитися, то підтягування живота. Разом в один день, виходить 4 сеансу. Більше сеансів проходити не слід, так як треба дати можливість організму застосувати всю закладену інформацію з цих сеансів.

Повторно проходити сеанси можна до поліпшення вашого стану, не звертаючи уваги в подальшому, на мої слова про послідовність сеансів і про відчуття, які можуть бути. Так як поступово, деякі відчуття почнуть зникати, змінюватися, а вага знижуватися.

Всього Вам хорошого. Удачі і якнайшвидшого зниження ваги!




продаючий сайт:
https://privatelink.de/?http://nkolesnikova.ru/snizhenie-vesa/
 
Угорі