Що нового?

Придбаний Знову разом. "Як повернути коханого" (Олексій Чорнозем)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 0 з 91
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
у вас стався хворобливий розрив з коханим чоловіком?
Хочете його повернути?

"Знаєш, мені здається, що нам потрібно побути окремо один від одного..."

"Я так більше не можу, давай поживемо окремо"

"Ти не хвилюйся, але нам потрібно поговорити..."

Слова, від яких дихання зупиняється. І як не сподівайся, що мова піде не про це, ні, ні... але.. Він іде..

Пішов чоловік ...

Пережити розлучення набагато важче, ніж невдачу в роботі. Розлучення-це крах планів, довіри до найближчої людини.

Часто це зрада, зрада. Розлучення-важке випробування для впевненості в собі.

Виникає безліч важких питань. Якщо є діти, як зменшити шкоду для них, як виховати їх гармонійними людьми? Як після розлучення знову налагодити незаміжній побут?

Як подолати наслідки розлучення і дозріти для нових відносин?

І найголовніше, це біль, як свербляча зубний біль, що не проходить ні на ХВИЛИНУ ...

Нічого дивного-психологи ставлять розрив з коханим на друге місце після смерті дорогого нам людини.

Все нагадує про нього, це схоже на Мана — всі машини як у нього, всі місця, де ви буваєте — пов'язані з ним...

Ви думаєте як далі жити без нього, адже повернути неможливо...

Але рішення є

Представляю вам тренінг-покрокову інструкцію, яка допоможе вам повернути його назад!

Ви досягнете того, що він не просто захоче до вас повернутися, він буде вас благати дозволити йому це зробити

- у нього зараз є коханка

Не переживайте, у неї шансів-0. Тому, що ця методика працює безвідмовно. Інакше я поверну вам гроші.


- Невже можна повернути якщо минуло вже більше року?

Можна. Правда може знадобитися більше часу

- Коли він повернеться, якщо я придбаю тренінг?

Я не буду вам брехати про те, що він повернеться на наступний день. Як правило, результат з'являється в термін від 2 тижнів до 1,5 місяців.

- А що робити якщо він повернеться?

Не думайте, що чоловіка повернути складно. З моєю методикою ви зробите це досить швидко і легко.

Крім того я розповім вам як зробити так, щоб після возз'єднання ваша пара стала ще щасливішою.
- у нього зараз є коханка

Не переживайте, у неї шансів-0. Тому, що ця методика працює безвідмовно. Інакше я поверну вам гроші.


- Невже можна повернути якщо минуло вже більше року?

Можна. Правда може знадобитися більше часу

- Коли він повернеться, якщо я придбаю тренінг?

Я не буду вам брехати про те, що він повернеться на наступний день. Як правило, результат з'являється в термін від 2 тижнів до 1,5 місяців.

- А що робити якщо він повернеться?

Не думайте, що чоловіка повернути складно. З моєю методикою ви зробите це досить швидко і легко.

Крім того я розповім вам як зробити так, щоб після возз'єднання ваша пара стала ще щасливішою.
https://privatelink.de/?http://alex-chernozem.ru/snovavmeste/index-full.html
 
Угорі