Що нового?

Набір учасників "Зубна антиболь. Інтенсив 2.0 "(Микита Зуб)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2905 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 81.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
у форматі дводенного онлайн тренінгу, я дуже ємко, але при цьому інформативно, розповім про свої принципи створення нормального інтер'єру, до якого не можна буде застосувати зловісне авітовское визначення - "дизайнерський ремонт"
  • поділюся своїми прийомами створення "дизайну" для життя
  • розповім докладно про свої табу в роботі з матеріалами, меблями, сантехнікою та ін.
  • складемо оптимальну формулу інтер'єру квартири під здачу, щоб на неї стояла черга. А в разі продажу - щоб вона пішла за кілька днів за хорошою ціною
Для кого:

Головна мета цього тренінгу-допомогти всім, хто тільки збирається робити ремонт, уникнути результату, який я характеризую як "Авіто-стайл", або "Ціанівський Ренесанс"

Будемо разом вчитися створювати щось близьке до концепції Airbnb.
Також цей тренінг буде корисний і колегам-дизайнерам (молодим і літнім)

що буде на тренінгу:
  • дрібниці які псують інтер'єр (погано/добре)
  • мої принципи роботи з освітленням (приклади креслень з розстановкою світла, фото моїх проектів з аналізом логіки розміщення світильників)
  • принципи розкладки плитки (приклади з моїх проектів)
  • погано/добре: приклади поганих прийомів і відразу ж хороша альтернатива
  • розбір моїх хороших реалізованих проектів: які прийоми в обробці використовував, які дизайнерські рішення реалізував
  • розбір моїх старих не дуже вдалих проектів
  • приклади швидких і недорогих переробок вже готових ремонтів (приклади "було/стало" від передплатників)
  • фейки і репліки: чому це дно
  • Погана/хороша ІКЕА
і окремо блок про планування:
  • Як вибрати квартиру
  • мої принципи розробки планування
  • що можна/що не можна при переплануванні
  • основи ергономіки
як завжди до тренінгу Ми підготували корисні додаткові матеріали:

  • Чек-лист хорошого планування, в якому будуть прописані всі основні моменти, на які варто звернути увагу при виборі квартири (планування)
  • Чек-лист"що можна, що не можна при переплануванні"
  • Методичка:"основи ергономіки"
  • Список наших постачальників меблів, світла, оздоблювальних матеріалів
  • чорний список постачальників
https://privatelink.de/?https://nikitazubinteriors.getcourse.ru/ZUBNAYA_ANTIBOL_2.0
 
Угорі