Що нового?

Питання по придбанню курсу:

keytkor

New member
Здравствуйте, подскажите пожалуйста как оплатить курс Inna de Almeda "Перезагрузка"
 

Elena1212

New member
Добрий вечір підкажіть будь ласка як оплатити?
 

Луиза

New member
Полный базовый обучающий видеокурс по Таро Уэйта (Айсель Скобинцева) есть этот курс в наличии?
 

Arisha

Member
Готов оплатити Обучение по reels и монтажу. Тариф Самостоятельный студент (Наташа Ведерникова).
 

Elena1212

New member
Добрий день, як оплатити ?
 

raxus025

New member
Доброго дня. Готовий оплатити
Сам себе дизайнер. Планировка и ремонт. Тариф Самостоятельно (Мария Шеврина)
 
Добрий день! Хочу придбати, оплатити монетами
Тайны Таро. Как обрести силу и видеть будущее (Николай Журавлев)

[Аудиокнига] Загадочное Таро Уэйта. Глубинный смысл каждой карты (Тереза Славович-Досаева, Олеся Сид

Тайны консультирования на картах таро (Надежда Тинская)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день, як оплатити ?
Добрий день вже оброблена заявка
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день! Хочу придбати, оплатити монетами
Тайны Таро. Как обрести силу и видеть будущее (Николай Журавлев)

[Аудиокнига] Загадочное Таро Уэйта. Глубинный смысл каждой карты (Тереза Славович-Досаева, Олеся Сид

Тайны консультирования на картах таро (Надежда Тинская)
дд. готово
 

Kapushonka

New member
Скажіть будьласка , якщо курс значиться як « придбаний» як його купити? Залишила повідомлення в темі але нажаль ніхто не відповідає 😞
 

pygovka

New member
Добрий день! Залишила повідомлення на курс Любовь к себе 2.0 Катаєвой що хочу придбати, та мені ніхто не відповідає
 

MarinaSkubi

New member
Доброго дня) Допоможіть будь ласка придбати цей курс

та курс по Чізкейкам


Дякую
 

4ks

New member
Вітаю. Чекаю на курс: https://skladchina-ua.com/threads/shkatulochka-poncho-i-dzhemper-s-ehffektom-karakulchi-anna-fedoseeva.126916/
Буду вдячна, якщо візьмете заявку в роботу. Дякую.
Вітаю. Я правильно зрозуміла, що відповіді на моє прохання я не отримаю і мені слід шукати матеріал на інших майданчиках? Мовчання модераторів вводить в ступор. В правилах - повинні відповісти протягом стількох то діб, насправді - тиша і жодної реакції. Якщо я записалася в список, то мені МК потрібен саме зараз і я готова почекати якийсь час, оговорений правилами, але суцільна тиша і ігнор - мені зовсім не зрозуміла з точки зору популяризації і розвитку сайту.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю. Я правильно зрозуміла, що відповіді на моє прохання я не отримаю і мені слід шукати матеріал на інших майданчиках? Мовчання модераторів вводить в ступор. В правилах - повинні відповісти протягом стількох то діб, насправді - тиша і жодної реакції. Якщо я записалася в список, то мені МК потрібен саме зараз і я готова почекати якийсь час, оговорений правилами, але суцільна тиша і ігнор - мені зовсім не зрозуміла з точки зору популяризації і розвитку сайту.
дд. у складчині всього один учасник. На цьому курсі ніхто не заробить, тому ніхто не бере з організаторів. Я візьму цю складчину в організацію, через тиждень десь.
 
Доброго дня. Будь ласка, організуйте даний курс🙏 Вже 5 людей готові придбати


 
Угорі