Що нового?

Поповнення гаманця форуму банківською карткою

Margotte

Организатор
❗❗❗Знову прошу звернути увагу, в цю тему пишіть лише вперше, вже
коли я вам відповіла в особистому, тоді зберігайте листування і там далі спілкування. Якщо зміниться номер карти, вас повiдомлять, буде створено нову тему з новими реквізитами. Якщо не впевнені, перепитайте в особистому листуванні, не в цiй темі, чі лишились ті самі реквізити і чи можна на них переказати.
 

son

New member
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
Хочу поповнити карткою
 

Vishnya

New member
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
Здравствуйте! Можно реквизиты? Хочу пополнить карту
 

Кошка

New member
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
Хочу поповнити карткою
 
Угорі