Що нового?

Поставити питання

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий вечір! Поясніть, будь ласка якщо курс в статусі придбаний, я записалася в список, чому не відкриваються реквізити для оплати?
Якось все так не зрозуміло… складчини активні чи ні?
Добрий вечір! напишіть в самій складчині, що готові оплатити
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день! Під темою написала, що готова оплатити, але мені ніхто не відповідвє. Що робити далі?
Добрий день! ще людей треба чекати
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий вечір. Місяць (!) тому писала в темі, що готова оплатити, і тиша. Як все ж таки можна придбати курс? І поки чекала той, ще хочу один, але вже боюся, що і він зависне на місяць ) Якщо потрібно, готова стати організатором на тих курсах, що хочу придбати. І ще б хотілося бути певною, що курси повні, бо їх більше ніде не має, окрім цього сайту.
https://skladchina-ua.com/threads/astrosafo-Прогностика-Тариф-С-куратором-1-2-модуль-Елизавета-Машкауцан.129753/
https://skladchina-ua.com/threads/Путь-к-себе-Базовый-курс-Таро-Пакет-Слушатель-Екатерина-Бусыгина.129976/
Вітаю, Коли один учасник, то її не вигідно проводити. Покличте людей з цього форуму або прорекламуйте в соціальних мережах.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, хочу оплатити курс монетами. Курс придбаний, але організатор відсутній.
як можна придбати?
Доброго дня, поки чекаємо ще учасників
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, скажіть будь ласка, а чи вельмишановний Gadzhi, існує? Чи він просто ніби є, а ніби немає. Чи варто очікувати на матеріал, чи не варто? З повагою та в очікувані відповіді.
Доброго дня, Гаджі не організовує складчини, він просто їх створює
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. Дуже б хотіла придбати ці МК, але нема організатора. Підкажіть будь ласка де мені знайти організатора?
[natali_aksyonova_knit] Пуловер, кардиган "striped_twins" (Наталья Аксенова)
[jenya_shakhova] Кофточка, платье Polo (Евгения Шахова)
Пуловер "Sweet_paul" (pank_ova.knitting)
Пуловер Palette (knit_inka)
[natali_aksyonova_knit] Кардиган Arabesque (Наталія Аксьонова)
Доброго дня. я взяв їх вже в організацію
 

nfs_vr

New member
Доброго дня, вчора поповнила карту
але мені адмін не конвертував в монети
досі чекаю відповіді та надходження
 

Tais

New member
Вітаю, Коли один учасник, то її не вигідно проводити. Покличте людей з цього форуму або прорекламуйте в соціальних мережах.
А стати оргом важка задача? Бо я трохи не розумію як це працює, що такі складнощі з придбанням. Тим паче, коли викуплю ці курси, то можу там і стати організатором, якщо що )
 

Lulu3012

New member
Доброго дня. Оплатила 13 березня але матеріал неотримала. Як бути далі?
[natali_aksyonova_knit] Пуловер, кардиган "striped_twins" (Наталія Аксьонова)
 

sVITLANA

New member
Доброго дня.
Хочу придбати
[Вяжи.ру] Свитер регланом сверху Naveen (Регина Мёссмер)
Детский комбинезон (tvoe_hobby)
[lublu.knitwear] Vintage bonnet (Екатерина Олбут)
 
Доброго вечора. 2 учасника хочуть купити цей курс, але немає організатора(
 

Вика58

New member
Доброго дня! Я написала в двох темах, що готова оплатити, скажіть, будь ласка, як довго треба чекати на відповідь?I ще пiдкажiть будьласка,придбаний курс в бiблiотецi залишається в мене назавжди чи на деякийсь час?
 
Доброго дня. 2 учасника хочуть придбати цей курс, але немає організатора(

 

babyrage

New member

Starsailor

New member
Вітаю, Коли один учасник, то її не вигідно проводити. Покличте людей з цього форуму або прорекламуйте в соціальних мережах.
Вітаю Квітка, у складній вже 4 учасники. Учора організатор був, але сьогодня вже чомусь знову нема.( Чи є сенс взагалі чекати цю складчину? Дуже дякую за відповідь.
 

chihor

New member
Доброго дня, придбав курс https://skladchina-ua.com/threads/google-shopping-performance-max-expert-3-0-akademija-k2-promo.126097
Не встиг додивитися до кінця і звісно ж не скачав собі його, зараз тема на форумі недоступна, по ссилці гугла де був курс теж помилка і нічого немає
Як відновити доступ до цього курсу?
Те ж саме... Я тільки недавно оплатив і тут зникає курс... Гроші заплатив, а організатор вирішив собі просто так прибрати курс з платформи? Чи як це працює?...
 

Lagidna

New member
Вітаю! У неділю залишила відмітку, що готова сплатити. Чи дійсно цей курс придбано та можно його отримати? Таро для практиков (Вероника Лыткарина)
 

Volm101

New member
Доброго дня. Написав що готов оплатити. Дві складчини, статус Придбано. Чекаю вже декілька днів в одній, а в другій вже більше місяца на відповідь, але так її і не отримав.
 

student001

New member
Оплатила курс більше тижня назад, але не маю доступа до бібліотеки, задала питання як отримати доступ, А мій комеентар видалили. Дайте будь-ласка нарешті доступ, або поверніть гроші!
 
Доброго дня. 5 учасників хочуть придбати цей курс. Не ігноруйте, будь ласка. Ми вже як місяць чекаємо.

 
Угорі