Що нового?

Поставити питання

Доброго дня, відповім Вам, я не орг, а так само купую курс.
Натискаєте зелененький напис Reguisites( реквізити) з'явиться сторінка з варіантами оплат. Там пишете, що хочете оплатити на картку- у відповідь орг дасть номер картки. Це займе до 3 днів і ці гроші орг заведе на ваш особистий гаманець. Потім оплачуєте монетами з гаманця і чекаєте близько 3 днів і відкриють бібліотеку з курсом.
діло в тому, що не знайду зелененький напис Reguisites( реквізити) де його шукати?
 

vasilisa

Member
діло в тому, що не знайду зелененький напис Reguisites( реквізити) де його шукати?
Під описом самого курсу напишіть, що хочете оплатити.
Орг бере нові курси 1раз на тиждень і коли в темі з'явиться організатор Квитка, то підключить всі вищеописані опціїї.
Так, все це займе час, та орг тут на всих один, а сайт, як бачите, не автоматизовано.
 

gataagata

New member
Хотела бы пополнить свой счет, чтоб не ждать зачисления денег. Можно карту приват для пополнения
 
Доброго дня! Хочу придбати всі курси С.Безбородний (окрім місячні і сонячні затемнення). Додалась у складчину ✅. Що робити далі, чекати # картки, так? Дякую дуже за відповідь!!!
 
Хочу придбати вебінари: С.Безбородний :




 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Квітка

Модератор
Команда форуму
Бажаю придбати Ттакож складчину Безбородний С.


Дуже дякую!😇
Вам потрібно в самій темі написати про ваше бажання. Дякую
 

Степан

New member
Оплатив вже майже 3 дні тому курс , а так і не отримав доступ до нього? Коли надасте доступ?
 
Прошу надіслати # картки українського банку для поповнення "Монет" на сайті, дякую!
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Оплатив вже майже 3 дні тому курс , а так і не отримав доступ до нього? Коли надасте доступ?
Ви зробили переказ на поповнення балансу форуму. Я вас попереджав заздалегідь, що поповнення буде відбуватися через карту кілька днів. Це десь від 1 дня до 5. Якщо не хочете чекати то поповнюйте криптовалюта і отримуйте доступ відразу. Дякую.
 

blackkitty

New member
День добрий! Не можу оплатити монетами за складчину
-

Модератор став організатором, але кнопка для оплати не з'явилась. З двома другими складчинами оплатила монетами без проблем. Ще сподіваюсь, аби ціна не не змінилась, бо вартість поповнення балансу рахувала по сумі трьох складчину.
 
Останнє редагування модератором:

Квітка

Модератор
Команда форуму
День добрий! Не можу оплатити монетами за складчину
-

Модератор став організатором, але кнопка для оплати не з'явилась. З двома другими складчинами оплатила монетами без проблем. Ще сподіваюсь, аби ціна не не змінилась, бо вартість поповнення балансу рахувала по сумі трьох складчину.
День добрий! Готово. я вже раз 20 тут написав, що беру нові складчини раз на тиждень. У тій складчині пройшло чотири дні після вашої заявки. Будь ласка, прочитайте правила та цю тему.
 
Готова оплатити складчини , чекаю організатора) дякую!



Скажіть будь ласочка, якщо вказано в складчині "набір учасників" - це означає, що я не відразу отримаю доступ до матеріалів, бо ще йде набір і матеріаол не куплений організаторами? дякую!
 
Скажіть будь ласка, кому можна написати - є курс якого немає на сайті у Вас тут, як можна його у Вас додати на сайт, які умови, дякую!
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Готова оплатити складчини , чекаю організатора) дякую!



Скажіть будь ласочка, якщо вказано в складчині "набір учасників" - це означає, що я не відразу отримаю доступ до матеріалів, бо ще йде набір і матеріаол не куплений організаторами? дякую!
Скоро подивлюся заявки. Якщо набір учасників (зліва зеленим кольором) то значить немає матеріалу і чекаємо учасників, щоб викупити матеріал. Можливо він з'явиться раніше. Дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Скажіть будь ласка, кому можна написати - є курс якого немає на сайті у Вас тут, як можна його у Вас додати на сайт, які умови, дякую!
 
Хочу придбати складчину )))☺☺☺

 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Хочу придбати складчину )))☺☺☺

готово
 

Alya

New member
Добрий день! А яка доля цієї складчини? Чекаємо ще учасників?
 
Доброго дня! Хочу поповнити гаманець на картку українського банку, напишіть будь ласка #картки, дякую! ☺🌹
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день! А яка доля цієї складчини? Чекаємо ще учасників?
Добрий день! Чекаємо. ви можете ще людей покликати?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

blackkitty

New member
День добрий! Оплатила монетами складчину в минулий вівторок, пройшло більше трьох днів і матеріалу поки немає. Може вона якось загубилась/пропустилась?


З іншими двома складчинами все в порядку.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
День добрий! Оплатила монетами складчину в минулий вівторок, пройшло більше трьох днів і матеріалу поки немає. Може вона якось загубилась/пропустилась?


З іншими двома складчинами все в порядку.
День добрий! там є матеріал. Уважно подивіться будь ласка
 
Добрий день!
Курс Динара Жангазиева «Тривоги немає», світиться як придбаний. Ще тиждень тому писала, що готова оплатити. Організатора немає. Як оплатити внесок?
 
Посилання на курс

 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день! потрібен організатор

https://skladchina-ua.com/threads/Еріксонівський-гіпноз-Кирило-Прищенко.90876/


 

Emolya

New member
Придбаний Упаковка турагента. Тариф Стандарт (Олена Соболь) я готова оплатити.
 

gataagata

New member
Квитка, Вы написали обратиться к Вам в службу поддержки. Может не там пишу, но не нашла где еще можно написать. Хотела оплатить всю стоимость курса для скорейшего приобретения.genevieva_style] Джемпер Кассіопея. Туніський гачок (Євгенія Теплова)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Квитка, Вы написали обратиться к Вам в службу поддержки. Может не там пишу, но не нашла где еще можно написать. Хотела оплатить всю стоимость курса для скорейшего приобретения.genevieva_style] Джемпер Кассіопея. Туніський гачок (Євгенія Теплова)
 

Anton_

Member
Доброго дня! Уже півтора місяця чекаю на якісь зміни по складчинах, учасником яких я став, гаманець давно поповнив , але змоги оплатити нема, кнопка проплати не активована.
Коли щось зміниться? Бо статус у них був - придбаний.
Перелік складчин:
[Silovik online] Енергетичний силовик. Початківець (Олександр Казанцев)
[yoga-masters] При аутоімунних розладах (Андрій Сідерський)
Хатха-йога базові форми. Тариф-Мультимедіа на 120 днів (Михайло Баранов)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня! Уже півтора місяця чекаю на якісь зміни по складчинах, учасником яких я став, гаманець давно поповнив , але змоги оплатити нема, кнопка проплати не активована.
Коли щось зміниться? Бо статус у них був - придбаний.
Перелік складчин:
[Silovik online] Енергетичний силовик. Початківець (Олександр Казанцев)
[yoga-masters] При аутоімунних розладах (Андрій Сідерський)
Хатха-йога базові форми. Тариф-Мультимедіа на 120 днів (Михайло Баранов)
ДД. напишіть ваше питання в службу підтримки
 

Tatvzv

New member
Ви маєте на увазі оповіщення ? Що саме повинно бути написано, бо нічого не надходило про покупку. Єдине що в обліковому записі з’явилась стрічка Peid 1. Як можно написати організатору, щоб він відповів?
 

Tatvzv

New member
Дякую, що відповіли, але я вже нажимала на цю кнопку library і є 2 ссилку, але вони не активні
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Дякую, що відповіли, але я вже нажимала на цю кнопку library і є 2 ссилку, але вони не активні
там задавайте питання. Там робочі посилання. Це дивно виглядає ви отримали там матеріал а задаєте питання взагалі в іншому місці.
 

Miro$love

New member
Вітаю хочу сплатити курс але не відповіде організатор

 

cri

New member
Доброго дня, день тому написала на складчині, що готова платити...Підскажіть, наступні кроки)Дякую зазделегіть.
 

cri

New member
Доброго дня, день тому написала на складчині, що готова платити...Підскажіть, наступні кроки)Дякую
Набір пресетів. Пакет Basic + Mocco (Ельвіра Болдирєва)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, день тому написала на складчині, що готова платити...Підскажіть, наступні кроки)Дякую зазделегіть.
Доброго дня, я вже раз 50 відповідав в цій темі на це питання. Будь ласка почитайте цю тему. Я беру нові складчини один раз в тиждень. Можливо інший організатор раніше візьме складчину.
 
Доброго ранку.Можете,будь ласка,стати організатором в цій складчині.Пройшло вже більше неділі,як я написала.
 
Останнє редагування:

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго ранку.Можете,будь ласка,стати організатором в цій складчині.Пройшло вже більше неділі,як я написала.
Доброго ранку я чекаю коли ви туди запишіться
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго вечора.Можете,будь ласка,стати організатором в цій складчині.Пройшло вже більше неділі,як я написала. https://skladchina-ua.com/threads/freemax-Як-приручити-нейромережу-Максим-Русаков.118542/
Доброго вечора. багато разів відповідав. покличте будь ласка туди нових учасників
 

interlender

New member
ДД, розумію що ви вже багато на це відповідали, але якщо ну ніхто не додасться до складщин які я хотів придбати, то скільки приблизно чекати на те щоб орг з'явився ? Прекрасно розумію що ви єдиний орг тут і дуже зайняті і так
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
ДД, розумію що ви вже багато на це відповідали, але якщо ну ніхто не додасться до складщин які я хотів придбати, то скільки приблизно чекати на те щоб орг з'явився ? Прекрасно розумію що ви єдиний орг тут і дуже зайняті і так
ДД. завтра або післязавтра подивлюся. Також якщо є можливість, то покличте в складчину людей. Дякую за інтерес.
 

VladP.

New member
-
Добрий день, готовий оплатити цей курс
 
Останнє редагування модератором:
Вітаю! Підкажіть, як проплатити курс, який вже має статус "придбано" і він без організатора та як отримати доступ до нього? Готовий оплатити написав. Дякую
 

Маргот

Организатор
Доброго вечора.Можете,будь ласка,стати організатором в цій складчині.Пройшло вже більше неділі,як я написала. https://skladchina-ua.com/threads/freemax-Як-приручити-нейромережу-Максим-Русаков.118542/
Поки нiхто не може органiзувати цю складчину. Чекаемо.
 

vasilisa

Member
Поки нiхто не може органiзувати цю складчину. Чекаемо.
Доброго дня, відсутня функція перейти до Бібліотеки тут :https://skladchina-ua.com/threads/Арканум-Ольга-Найденова-Сила-Архетипов-Створіть-сценарій-свого-життя-2020.120463/
[Арканум] [Ольга Найденова] Сила Архетипов: Створіть сценарій свого життя (2020)
 

Маргот

Организатор
Доброго дня, відсутня функція перейти до Бібліотеки тут :https://skladchina-ua.com/threads/Арканум-Ольга-Найденова-Сила-Архетипов-Створіть-сценарій-свого-життя-2020.120463/
[Арканум] [Ольга Найденова] Сила Архетипов: Створіть сценарій свого життя (2020)
Доброго дня. Не розумiю чому .... у мене все е.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, відсутня функція перейти до Бібліотеки тут :https://skladchina-ua.com/threads/Арканум-Ольга-Найденова-Сила-Архетипов-Створіть-сценарій-свого-життя-2020.120463/
[Арканум] [Ольга Найденова] Сила Архетипов: Створіть сценарій свого життя (2020)
Доброго дня. у іншого складчика немає проблем. Видано матеріал в особистому листуванні.
 

interlender

New member
будь-ласочка , станьте хто небудь оргами в складщинах, бо вже майже місяць чекаю з 11 травня 🥺
 

Margotte

Организатор
підскажіть як оплатити???????? Як купити монети
 

MissLili

Member
Доброго дня, підкажіть будь ласка, я оплатила 2 курси, доступ мені до них так і не відкрили, що робити?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, підкажіть будь ласка, я оплатила 2 курси, доступ мені до них так і не відкрили, що робити?
Доброго дня У орга є 3 дні. Якщо вам не видали матеріал після оплати , то через три дні напишіть про це в бібліотеці або в службу підтримки. Будь ласка не треба тут про це писати.
 

MissLili

Member
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, чи можливо поповнити гаманець не через free касу? Перевести на картку приват банку, а ви на гаманець?
 
Угорі