Що нового?

Поставити питання

Квітка

Модератор
Команда форуму

Артем

New member
Вітаю! Ви можете задати питання тут.
Вітаю)
Як мені придбати курс?
 

Val8511

New member
Здравствуйте! Хочу оплатить этот курс (указал в коментах, обратной связи нет) https://skladchina-ua.com/threads/marketing-automation-school-Автоматизатор-Маркетингу-Тариф-Знання-Максим-Слободянюк.123829/

Нет организатора складчины и кнопка с реквизитами не отображается
Подскажите когда будет возможно приобрести данный курс?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю)
Як мені придбати курс?
Вітаю) дякую. скоро подивлюся
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Здравствуйте! Хочу оплатить этот курс (указал в коментах, обратной связи нет) https://skladchina-ua.com/threads/marketing-automation-school-Автоматизатор-Маркетингу-Тариф-Знання-Максим-Слободянюк.123829/

Нет организатора складчины и кнопка с реквизитами не отображается
Подскажите когда будет возможно приобрести данный курс?
Здравствуйте. спасибо. скоро посмотрю. сейчас пока занят
 

Tara

New member
Добрий день. На курс [Академія молодості] Beauty lab. Відновлення естетики обличчя та постави за 30 днів (Олена Гондорчин)
Вже є 4 учасники + 1 бажаючий, який відмітився в комментах. Чекаємо дуже на організатора
 

Margotte

Организатор
Добрий день. На курс [Академія молодості] Beauty lab. Відновлення естетики обличчя та постави за 30 днів (Олена Гондорчин)
Вже є 4 учасники + 1 бажаючий, який відмітився в комментах. Чекаємо дуже на організатора
Доброго дня. На даний монент нема моживості викупити курс. Не достатньо учасників. Придбаний стоїть, бо часто хтось заявляє, що має курс, модератор створює складчину а організатор не бере. Я записала собі, якщо з'явиться можливість то організую. Можливо хтось має, та організує. Або треба чекати більше учасників
 

Ірчик

New member
Добрий день. Хотіла придбати курс, але там немає орга. Написала, що готова оплатити і чекаю вже 2 тижні. Його взагалі можна придбати? Бо вже не знаю чекати чи ні.
 

Tara

New member
Доброго дня. На даний монент нема моживості викупити курс. Не достатньо учасників. Придбаний стоїть, бо часто хтось заявляє, що має курс, модератор створює складчину а організатор не бере. Я записала собі, якщо з'явиться можливість то організую. Можливо хтось має, та організує. Або треба чекати більше учасників
Дякую за відповідь! Я, нажаль, не дуже зрозуміла як тут працює вся система з організацією, викупом і т.д.. якщо я знайду ще учасників, це підвищить шанси на те, що курс таки стане доступним? Чи обов'язково треба набрати 40 людей, як заявлено в описі складчини? Вибачте за дурні питання)
 

Margotte

Организатор
Дякую за відповідь! Я, нажаль, не дуже зрозуміла як тут працює вся система з організацією, викупом і т.д.. якщо я знайду ще учасників, це підвищить шанси на те, що курс таки стане доступним? Чи обов'язково треба набрати 40 людей, як заявлено в описі складчини? Вибачте за дурні питання)
Та працює в принципі як і всі такі сайти. Звичайно підвищить. Зазвичай вдається викупити раніше ніж чекати 40 учасників. Або хтось організує в кого вже цей матеріал на руках. Більша активність на сайті, більше людей будуть бачити і записуватись. Якщо курс буде в наявності, Вам зразу прийде оповіщення.
Все добре. Ця тема для питання. 🌺
 

Margotte

Организатор
Добрий день. Хотіла придбати курс, але там немає орга. Написала, що готова оплатити і чекаю вже 2 тижні. Його взагалі можна придбати? Бо вже не знаю чекати чи ні.
Доброго дня, Якщо буде 3 учасника то я викуплю цей курс.
 

Луиза

New member
Здравствуйте, скажите пожалуйста, если статус " купленный",то курс уже есть и можно оплачивать? Участников , кроме меня нет просто , писала организатору курса несколько раз,она не отвечает.
 

Margotte

Организатор
Здравствуйте, скажите пожалуйста, если статус " купленный",то курс уже есть и можно оплачивать? Участников , кроме меня нет просто , писала организатору курса несколько раз,она не отвечает.
А скиньте мені в особистому ту складчину.
Якщо стоїть куплений але нема організатора, то поки його нема. Якщо є організатор навіть якщо лише Ви, то в наявності. Пишіть в самій складчині ''готовий оплатити'' або в цю тему
 

Nazar

New member
Привіт. З чим пов'язане підвищення вартості курсів (більш ніж у 2 рази) після того як з'явився організатор (Квітка) у курсах в яких залишив заявку?
 

Arisha

Member
Добрий день, готова оплатити висока самооцінка. Тариф Хочу з Практикою (Барбара Абламейко)
 

Луиза

New member
Вітаю! Ви можете задати питання тут.
Здравствуйте,эти есть у вас?

Завдяки щасливому життю через таро. Таро в сфері роботи, бізнесу, фінансів, професії (Анна Ковал

Завдяки щасливому життю через таро. Тариф Таро в сфері відносин та інтимної близькості (Анна Ковал

Пишу организатору,а ответа нет


ь)ь)
 

Margotte

Организатор
Здравствуйте,эти есть у вас?

Завдяки щасливому життю через таро. Таро в сфері роботи, бізнесу, фінансів, професії (Анна Ковал

Завдяки щасливому життю через таро. Тариф Таро в сфері відносин та інтимної близькості (Анна Ковал

Пишу организатору,а ответа нет


ь)ь)
Організовала
Завдяки щасливому життю через таро. Тариф Таро в сфері відносин та інтимної близькості (Анна Ковал
інший поки не доступний
 

Margotte

Организатор
Добрий день, готова оплатити висока самооцінка. Тариф Хочу з Практикою (Барбара Абламейко)
Організовала.
 

elrus

New member
Здравствуйте, сделал оплату складчины https://skladchina-ua.com/threads/google-shopping-performance-max-expert-3-0-Академія-К2-promo.126097/ автор мне ответил, к сожалению я не смог это сделать сразу, был прилет в дом и было не до этого, но сейчас курс оплачен, но доступа к нему нету, я писал автору и высылал скрины, был ответ от автора "Кнопка Library на зборі, далі перше посилання з курсом ", но у меня ничего подобного нету


Доступа нету и кнопку Library также не вижу
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Здравствуйте, сделал оплату складчины https://skladchina-ua.com/threads/google-shopping-performance-max-expert-3-0-Академія-К2-promo.126097/ автор мне ответил, к сожалению я не смог это сделать сразу, был прилет в дом и было не до этого, но сейчас курс оплачен, но доступа к нему нету, я писал автору и высылал скрины, был ответ от автора "Кнопка Library на зборі, далі перше посилання з курсом ", но у меня ничего подобного нету


Доступа нету и кнопку Library также не вижу
Здравствуйте. вас отметили потом убрали отметку и вы были выписан из библиотеки. вроде вас ошибочно отметили сначала. орг писал насчет вас. материал выдан в поддержке
 

Arisha

Member
Доброй день, готова оплатити
Триденний інтенсив" приховані почуття " (Ольга Берг), та Опрацювати страх Клієнта за одну сесію (Ольга Берг)
 

Jeka

New member
Підкажіть, як оплатити курс, який вже має статус "придбано" і отримати доступ до нього? Готовий оплатити написав, що роюити далі?
 

Маргот

Организатор
Чекати 5 днів це нормально?
Іноді і більше треба. Статус прибданий, це те саме що і набір учасників коли немає організатора. Якщо організатора нема, то це значить, що матеріалів нема поки. Записуйтесь і чекайте, якщо в когось є матеріал, він організує та Ви отримаєте зразу оповіщення.
 

Norna

New member
Вітання! Підписалася на складчини, в яких немає модератора, але є статус "Придбаний" - написала "Готова придбати" - кнопка оплати не з"явилася. Адміни, допоможіть! А! Перепрошую, модер вже сьогодні з"явився - Gadzhi. Але кнопок "сплатити монетами немає.
 

Norna

New member
Не розібралася - все ж таки організатора у цих 3 складчин, що я записалася, немає. Як довго чекати, поки їх хтось візьме? Поповнила гаманець на сайті - а сплатити не можу - такий облом... Може хтось з адмінів візьметься допомогти?
 

Margotte

Организатор
Не розібралася - все ж таки організатора у цих 3 складчин, що я записалася, немає. Як довго чекати, поки їх хтось візьме? Поповнила гаманець на сайті - а сплатити не можу - такий облом... Може хтось з адмінів візьметься допомогти?
Записуйтесь, також пишіть в складчині готовий оплатити скоріше хтось побаче шо складчина востребувана і візьме її
пишліть мені в особистих посилання можливо зможу допомогти
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітання! Підписалася на складчини, в яких немає модератора, але є статус "Придбаний" - написала "Готова придбати" - кнопка оплати не з"явилася. Адміни, допоможіть! А! Перепрошую, модер вже сьогодні з"явився - Gadzhi. Але кнопок "сплатити монетами немає.
Вітання! Gadzhi просто створює складчини. він їх не проводить. Завтра або післязавтра подивлюся ваші повідомлення де ви залишали заявки. Очікуйте, будь ласка.
 
Добрий день, чи може хтось роз'яснити яка різниця між курсами доктора Толстікової в тарифі базис та тарифі оптима. Знаю,що там консультація додатково при покупці , але чим відрізняються саме у записах, які тут опубліковані?Дякую
 

TuragentOlena

New member
Всім доброго дня, стою в черзі на Махінову, підкажіть будь ласка якщо 4 учасника є і ми погоджуємось на покупку курсу за вартість курсу поділеного на 4? так модна купити? До кого звертаитсь з цього питання?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день, чи може хтось роз'яснити яка різниця між курсами доктора Толстікової в тарифі базис та тарифі оптима. Знаю,що там консультація додатково при покупці , але чим відрізняються саме у записах, які тут опубліковані?Дякую
Добрий день у другому варіанті більше матеріалу.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Всім доброго дня, стою в черзі на Махінову, підкажіть будь ласка якщо 4 учасника є і ми погоджуємось на покупку курсу за вартість курсу поділеного на 4? так модна купити? До кого звертаитсь з цього питання?
доброго дня інші троє учасників можуть відмовитися платити 400 грн. Тема створена у вівторок пропоную кілька тижнів почекати, напевно, ще люди вступлять. Можете прорекламувати складчину.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Да, написала уже неделю назад, буду ждать ответа.
уже раз 100 писал в открытых темах. смотрим от 1 дня до 2 недель новые заявки. Пожалуйста ожидайте. Потом вы всегда можете позвать новых участников, тогда больше желание проводить.
 
Реакції: Nat8

sVITLANA

New member
Хочу придбати курс - абсолютний ZBrush за методикою: "ментальний гештальт". Тариф Послушник

Коли можна очікувати?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Хочу придбати курс - абсолютний ZBrush за методикою: "ментальний гештальт". Тариф Послушник

Коли можна очікувати?
дякую. сьогодні або завтра подивимося. Дякую за повідомлення.
 
уже раз 100 писал в открытых темах. смотрим от 1 дня до 2 недель новые заявки. Пожалуйста ожидайте. Потом вы всегда можете позвать новых участников, тогда больше желание проводить.

вже місяць чекаємо на організатора на курси:

1. [Школа Калачакра] Аштакаварга (Вікторія Іванова)
2.Накшатра Уттарабхадрапада. Глубокий анализ (Анна Ласточкина)
  1. [Школа Ведических Знаний Ананта] Таджака Шастра и Варшапхала. Годовой прогноз-соляр
  2. [Школа Калачакра] передбачення за допомогою Вімшоттарі Даші (Вікторія Іванова)

 

Квітка

Модератор
Команда форуму
вже місяць чекаємо на організатора на курси:

1. [Школа Калачакра] Аштакаварга (Вікторія Іванова)
2.Накшатра Уттарабхадрапада. Глубокий анализ (Анна Ласточкина)


    • [Школа Ведических Знаний Ананта] Таджака Шастра и Варшапхала. Годовой прогноз-соляр
    • [Школа Калачакра] передбачення за допомогою Вімшоттарі Даші (Вікторія Іванова)
сьогодні або завтра подивлюся. Чекайте будь ласка. Також ви можете написати в службу підтримки
 
Доброї ночі!
Дуже хочу цей курс!
Допоможіть, будь ласка, придбати
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброї ночі!
Дуже хочу цей курс!
Допоможіть, будь ласка, придбати
ДД. взявши. пишіть будь ласка під самою складчиною про своє бажання
 

olvap

New member
Добрий день.
Скажіть, будь ласка, із матеріалами складчини https://skladchina-ua.com/threads/go-it-Онлайн-курси-java-gojava-ee-online.82297/ якісь проблеми.
В бібліотеці не з'являється, терміни наче вже пройшли. Пишу в темі бібліотека складчини - ніхто не відповідає.
Хотілось би знати, коли будуть матеріали.
Дякую!
 

sVITLANA

New member
А де має зявитись бібліотека викупленого курсу? Де іі шукати?
Прийде якесь повідомлення? Чи зявиться посилання?
 

olvap

New member
Добрий день.
Скажіть, будь ласка, із матеріалами складчини https://skladchina-ua.com/threads/go-it-Онлайн-курси-java-gojava-ee-online.82297/ якісь проблеми.
В бібліотеці не з'являється, терміни наче вже пройшли. Пишу в темі бібліотека складчини - ніхто не відповідає.
Хотілось би знати, коли будуть матеріали.
Дякую!
Всю інформацію надали.
Дякую.
 

k23

New member
нужен организатор
 
Добрий день! Хочу придбати цей курс

Написала в коменарях готова оплатити
 
Добрий день!
Хочу придбати цей курс:
[businessgeneration] Быстрый запуск товарного бизнеса. Тариф Стандарт (Эндрю Чаров)
Написав у коментарах "готовий оплатити"
 

Oksadina

New member
Вітаю! Ви можете задати питання тут.
Добрий вечір . Як придбати курс Придбаний Курс макарон от Ольги Пениоза. Стандартный пакет (Ольга Пениоза) та
Придбаний [Foxclab] Шоколадные конфеты с глянцевым декором. Стандартный пакет (Ольга Пениоза, Олег Хотько

Вітаю! Ви можете задати питання тут.
 

sVITLANA

New member

Хочу придбати курс
 

sVITLANA

New member


Хочу придбати курс
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день.
Скажіть, будь ласка, із матеріалами складчини https://skladchina-ua.com/threads/go-it-Онлайн-курси-java-gojava-ee-online.82297/ якісь проблеми.
В бібліотеці не з'являється, терміни наче вже пройшли. Пишу в темі бібліотека складчини - ніхто не відповідає.
Хотілось би знати, коли будуть матеріали.
Дякую!
Добрий день. Матеріал давно виданий. Пам'ятайте про 3 дні
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий вечір . Як придбати курс Придбаний Курс макарон от Ольги Пениоза. Стандартный пакет (Ольга Пениоза) та
Придбаний [Foxclab] Шоколадные конфеты с глянцевым декором. Стандартный пакет (Ольга Пениоза, Олег Хотько
Добрий вечір внизу під складчиною досить, що написали. чекайте скоро подивлюся. Дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Хочу придбати курс
є таке https://skladchina-ua.com/threads/Іноземні-мови-Фільми-та-серіали-англійською-з-субтитрами-від-puzzle-movies-puzzle-movies-com-№3-на-1-рік-з-01-05-2023.168730/
 

Квітка

Модератор
Команда форуму


Хочу придбати курс
готово
 

Tara

New member
Доброго дня. На даний монент нема моживості викупити курс. Не достатньо учасників. Придбаний стоїть, бо часто хтось заявляє, що має курс, модератор створює складчину а організатор не бере. Я записала собі, якщо з'явиться можливість то організую. Можливо хтось має, та організує. Або треба чекати більше учасників
Добрий день! Вже набралося 10 учасників на цей курс, подивитися, будь-ласка, чи є можливість його викупити. Дякую)
 

Balex

New member
Готова оплатити, але нема відповіді
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Готова оплатити, але нема відповіді
поки зайнятий. але скоро подивлюся. спасибі що заявку залишили
 
Доброго дня.Записалася у список, написала що готова сплатити. Складчина зі статусом " придбана".Чекаю на відповідь як та куди сплачувати?
 
доброго дня, скажіть будьласка, чи можна організувати складчину ось на цей курс? -
 
Останнє редагування модератором:

Квітка

Модератор
Команда форуму

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вкус, мастерство, продукт. Тариф Стандарт (Александр Медведев)
Я правильно розумію, що цей курс ще не викуплений і буде тоді коли набереться певна кількість учасників?
я 50 разів відповідав на подібні питання тільки в цьому розділі. будь ласка прочитайте мої відповіді вище.
 

tillt

New member
я 50 разів відповідав на подібні питання тільки в цьому розділі. будь ласка прочитайте мої відповіді вище.
З того що тут в темі написано зрозуміло лише що "я вже раз 20 тут написав, що беру нові складчини раз на тиждень". В тій скаладчині про яку я запитувала перша заявка була 10 жовтня і моя була 19 жовтня. От і намагаюся зрозуміти чи буде там щось чи ні. Бо ще через 10 днів це буде просто не актуально. У автора стартує цей курс 10 листопада.
 

Elfjulyss

New member
Доброго дня! Яка ймовірність отримати матеріали, якщо я єдина, хто готова оплатити?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
З того що тут в темі написано зрозуміло лише що "я вже раз 20 тут написав, що беру нові складчини раз на тиждень". В тій скаладчині про яку я запитувала перша заявка була 10 жовтня і моя була 19 жовтня. От і намагаюся зрозуміти чи буде там щось чи ні. Бо ще через 10 днів це буде просто не актуально. У автора стартує цей курс 10 листопада.
Варіантів може бути дуже багато...це не останній потік автора. Потрібно просто написати і чекати. Якщо хочете прискорити процес, то покличте ще учасників, тоді точно буде організатор. я скоро подивлюся нові заявки для організації.
 

Alena_Hatilova

New member
Доброго дня.
Підскажіть, будь ласка, чому немає кнопки "Requisites", хоч курс "Придбаний" (фото 1,3) і немає кнопки "Покинути"(фото 2)?
Дякую
 
Останнє редагування модератором:

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня.
Підскажіть, будь ласка, чому немає кнопки "Requisites", хоч курс "Придбаний" (фото 1,3) і немає кнопки "Покинути"(фото 2)?
Дякую
Доброго дня. немає реквізитів тому що немає організатора.
 

Alena_Hatilova

New member
Доброго дня всім!

Цікавить курс:
[NaukRoom] Вітаміни: Пакет Базовий (Олександр Коляда) Автор теми Gadzhi Дата початку Лют 4, 2023
розміщений в лютому,
з березня - "Lola New member" Бер 14, 2023 - Готова оплатит".

Учасників: 10 з 13

Організатор: Відсутній - досі! Тобто можно чекати роками і нічого) Нікого не звинувачую - лише про організацію


Як я розумію, що нема ні організатора, ні курса?
Дякую!
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня всім!

Цікавить курс:
[NaukRoom] Вітаміни: Пакет Базовий (Олександр Коляда) Автор теми Gadzhi Дата початку Лют 4, 2023
розміщений в лютому,
з березня - "Lola New member" Бер 14, 2023 - Готова оплатит".

Учасників: 10 з 13

Організатор: Відсутній - досі! Тобто можно чекати роками і нічого) Нікого не звинувачую - лише про організацію


Як я розумію, що нема ні організатора, ні курса?
Дякую!
Доброго дня Я відповідав вже сотні разів на це. У мене всього 2 руки. Мені зараз треба видати кілька десятків курсів. Як виконаю цю роботу, то подивлюся нові заявки. Форум зростає і нові заявки ми швидше обробляємо.
 

CrazyCat

New member
Вітаю, 24.10 писала в складчині, що готова оплатити. Організатора нема. Подивіться будь ласка. Заговоры в магии, шепотки (Ирина Давыдова).
 

Elfjulyss

New member
Доброго дня! Більшість складчин беремо, коли один учасник.
Хочу придбати цей курс або щось інше від цього автора, але мені не відповідають…
Чекати далі? Яка ймовірність, що курс вдасться купити?
 
Угорі