Що нового?

Поставити питання

Arisha

Member
Готова оплатити Вижу насквозь. Тариф с тренингом (Владислава Туркина)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Хочу придбати цей курс або щось інше від цього автора, але мені не відповідають…
Чекати далі? Яка ймовірність, що курс вдасться купити?
найповніший тариф тут https://skladchina-ua.com/threads/Курс-з-продюсування-Тариф-Чорний-Ящик-Еліна-Жгенті.156107/
 

Mari

Member
Доброго дня, хочу купити курс. Немає організатора.

 

Mokosch

Member
Добрий вечір, записалася в три складчини, написала,що готова оплатити, але вже декілька днів немає ніякої реакції.
Допоможіть,будь ласка!
Дякую!
 

Margotte

Организатор
Добрий вечір, записалася в три складчини, написала,що готова оплатити, але вже декілька днів немає ніякої реакції.
Допоможіть,будь ласка!
Дякую!
Вітаю. Потрібно чекати доки зявиться організатор. Скиньте тут посилання на складчини бажані. Можливо я зможу допомогти.
 

Mokosch

Member
Вітаю. Потрібно чекати доки зявиться організатор. Скиньте тут посилання на складчини бажані. Можливо я зможу допомогти.
Дуже дякую за відповідь! Хочу прибдати:
1. Елочные игрушки. Марика Шмидт.
https://skladchina-ua.com/threads/Ёлочные-игрушки-Марика-Шмидт.162527/
2. Он дракон (amarillisdolls)
3. Диканька. Що нового?
Ще раз дякую!
 

raxus025

New member
Готовий оплатити
Сам себе дизайнер. Планировка и ремонт. Тариф Самостоятельно (Мария Шеврина)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, хочу купити курс. Немає організатора.

дд. вас там немає в списку. Потрібно записатися і написати в темі
 

Mari

Member

Доброго вечора! Хочу оплатити курс. Немає організатора
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Доброго вечора! Хочу оплатити курс. Немає організатора
Доброго вечора! потрібно внизу написати, що готові оплатити. Цього достатньо.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня! потрібно внизу написати, що готові оплатити. Цього достатньо.
 

Victoria777

Организатор
Добрый вечер, хотела бы добавить курс, не понимаю как это сделать. где можно узнать информацию, не вижу на форуме
 

CrazyCat

New member
Записалась на курс "Заговоры в магии, шепотки (Ирина Давыдова)" 24.10. статус "придбано".
Уже три недели нет организатора. Возьмите, пожалуйста, в раздачу.


 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрый вечер, хотела бы добавить курс, не понимаю как это сделать. где можно узнать информацию, не вижу на форуме
Дд. вы можете сами создать или напишите сюда я сам создам https://skladchina-ua.com/threads/Будь-ласка-організуйте-спільну-покупку.62/page-3
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Записалась на курс "Заговоры в магии, шепотки (Ирина Давыдова)" 24.10. статус "придбано".
Уже три недели нет организатора. Возьмите, пожалуйста, в раздачу.


надо под складчиной написать о своем желании
 

kiriok7

New member
Доброго дня, Квітка.

Під складчиною написав про готовність оплатити. Ви - організатор.
Скажіть, будь ласка, як отримати реквізити?

 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, Квітка.

Під складчиною написав про готовність оплатити. Ви - організатор.
Скажіть, будь ласка, як отримати реквізити?

дд. очікувавши. дякую
 

nanask

New member
Добрий день! оплатила складчину, а посилання в бібліотеці не працює і видалено, що з цим робити?(
 

Victoria777

Организатор

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий вечір!

Хочу придбати 2 курси, але там немає організаторів:
  1. [Квестикс] Пингви-новый год
  2. Разностороннее воспитание, 3 в 1 (Елена Борисова)
Як отримати реквізити для оплати?
Добрий вечір! Ви там написали, цього достатньо. тепер очікуйте. дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрый вечер, создала тему с курсом, но видемо что-то сделала не так, не могли бы вы мне подсказать, как стать организатором?
https://skladchina-ua.com/threads/Школа-контент-містецтва-2-0-maneken.196180/
курс стоит 300$, могу ли я указать стоимость - 1000 грн за одного учасника?
Дд. уже переписываемся в поддержке
 

Arisha

Member
Готова придбати Обучение по reels и монтажу. Тариф Самостоятельный студент (Наташа Ведерникова)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий ранок! А підкажіть, будь ласка, скільки потрібно чекати? І що саме ми чекаємо? Курс вже викуплений, він у вас на руках?
Добрий ранок! відповідав в цій темі раз 50. вище почитайте мої відповіді будь ласка
 

_gamer

New member
Вітаю, як можна придбатись курс з тегом "придбаний" "Архитектура игр в Unity. Тариф Базовый (Илья Яковлев)" написав в коментарях готовий оплатити, скільки приблизно потрібно чекати чи можливо до когось треба звернутись ?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю, як можна придбатись курс з тегом "придбаний" "Архитектура игр в Unity. Тариф Базовый (Илья Яковлев)" написав в коментарях готовий оплатити, скільки приблизно потрібно чекати чи можливо до когось треба звернутись ?
Доброго дня. Я нещодавно взяв кілька сотень нових складчин. Поки чекайте, скоро подивимося. Дякую.
 

wtanyx

New member
Добрий день! Як оплатити цей курс?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день! Як оплатити цей курс?
Добрий день! там 62% учасників поки. Почекаємо поки ще народ підійде.
 

JuliaSor

Member
Доброго дня,хотіла би придбати 3 курси.
Допоможіть будласка посиланням , щоб сплатити.

https://skladchina-ua.com/threads/Школа-о-жизни-с-малышами-supermama-0-3-месяцев-Тариф-Базовый-Ева-Азарова.145810/


 

katkoute

New member
Доброго дня! Готова оплатити придбаний курс, немає організатора

 
Добридень. У тих складчинах де немає організатора, напишіть що готові їх оплатити.
Доступ до матеріалу надається протягом 3х днів після оплати внеску.
Доброго дня. У мене така ж ситуація, написала, що готова оплатити, але посилання на оплату немає, ніякої реакції. 3 курси хочу оплатити.
 

Допоможіть, будь ласка, придбати, написала, що готова оплатити, організатора немає.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня,хотіла би придбати 3 курси.
Допоможіть будласка посиланням , щоб сплатити.

https://skladchina-ua.com/threads/Школа-о-жизни-с-малышами-supermama-0-3-месяцев-Тариф-Базовый-Ева-Азарова.145810/


Доброго дня, скоро подивлюся
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня! Готова оплатити придбаний курс, немає організатора

Доброго дня, скоро подивлюся
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Допоможіть, будь ласка, придбати, написала, що готова оплатити, організатора немає.
Доброго дня, скоро подивлюся
 
Готова оплатити, організатора немає, відповіді теж. Завчасно дякую🙏
 

JuliaSor

Member
-
Так, я теж чекаю на посилання на оплату :(
 
Останнє редагування модератором:

Irenka

New member
Добрий день, хочу придбати складчину, але немає організатора.
[Маркетинг для психологов] Клиенты для психолога 3.0. Тариф "В группе" (Натали Файдун)

 

JuliaSor

Member
@Квітка
Доброго дня,хотіла би придбати 3 курси.
Допоможіть будласка посиланням , щоб сплатити.

https://skladchina-ua.com/threads/Школа-о-жизни-с-малышами-supermama-0-3-месяцев-Тариф-Базовый-Ева-Азарова.145810/

Малюк до року: інструкція із застосування, пакет "Mama superstar" (Ольга Свистунова) - Спільні покупки
Пакет: Mama SuperStar. Що дасть вам курс? Ви сама будете ефективно розвивати свого малюка! Без шкіл розвитку, без запрошених фахівців-і досягти максимуму!! ви закладете таку основу здоров'я, що не знадобляться лікарі і ліки. Малюк буде хворіти рідко, легко і одужувати самостійно! Ви зможете не...
skladchina-ua.com

[anutti.supermama] інструкція для немовляти. Тариф Мама сама (Анна Губіна) - Спільні покупки
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Готова оплатити, організатора немає, відповіді теж. Завчасно дякую🙏
готово
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день, хочу придбати складчину, але немає організатора.
[Маркетинг для психологов] Клиенты для психолога 3.0. Тариф "В группе" (Натали Файдун)

Добрий день, скоро подивлюся
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
@Квітка
Доброго дня,хотіла би придбати 3 курси.
Допоможіть будласка посиланням , щоб сплатити.

https://skladchina-ua.com/threads/Школа-о-жизни-с-малышами-supermama-0-3-месяцев-Тариф-Базовый-Ева-Азарова.145810/

Малюк до року: інструкція із застосування, пакет "Mama superstar" (Ольга Свистунова) - Спільні покупки
Пакет: Mama SuperStar. Що дасть вам курс? Ви сама будете ефективно розвивати свого малюка! Без шкіл розвитку, без запрошених фахівців-і досягти максимуму!! ви закладете таку основу здоров'я, що не знадобляться лікарі і ліки. Малюк буде хворіти рідко, легко і одужувати самостійно! Ви зможете не...
skladchina-ua.com

[anutti.supermama] інструкція для немовляти. Тариф Мама сама (Анна Губіна) - Спільні покупки
Доброго дня, скоро подивлюся дякую
 

Samers

New member
Вітаю!
Написала що готова оплатити, організатор відсутній!
Придбаний [Modeis.me] Тренд-бук 2024 (Маргарита Мурадова)
 
Хочу придбати цей курс, організатора немає, дякую🙏
-
 
Останнє редагування модератором:

Notacanon

New member
Добрий день. Хочу оплатити і придбати курс "Що там Ютуб?" (Марк Вітковський, Влад Кучеренко). Зазначено, що статус курсу ПРИДБАНИЙ, 4 учасника з 23-х. Чи зможу я отримати доступ до курсу після оплати, чи доведеться чекати, поки назбирається решта 19 бажаючих?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день. Хочу оплатити і придбати курс "Що там Ютуб?" (Марк Вітковський, Влад Кучеренко). Зазначено, що статус курсу ПРИДБАНИЙ, 4 учасника з 23-х. Чи зможу я отримати доступ до курсу після оплати, чи доведеться чекати, поки назбирається решта 19 бажаючих?
Добрий день. якщо вам видали реквізити, то можете оплачувати. нікого не чекаємо
 

JuliaSor

Member
Доброго дня, немає організатора, а курс придбанний, можна його якось зараз оплатити?
 

Olja0506

New member
Добрий день! Хочу придбати курс Міли Анпілоговой 'Хмелевая закваска от А до Я' і марафон 2023 Дарья Тюленева статуси ПРИДБАНИЙ без організатора, я написала готова оплатити картою, що далі робити?
 

Kovrizhka

New member
Вітаю! Підкажіть, як проплатити курс, який вже має статус "придбано" і отримати доступ до нього? Готова оплатити написала, а далі, що? Дякую

 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день! Хочу придбати курс Міли Анпілоговой 'Хмелевая закваска от А до Я' і марафон 2023 Дарья Тюленева статуси ПРИДБАНИЙ без організатора, я написала готова оплатити картою, що далі робити?
дд. чекайте будь ласка. скоро подивлюся
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю! Підкажіть, як проплатити курс, який вже має статус "придбано" і отримати доступ до нього? Готова оплатити написала, а далі, що? Дякую

Вітаю! вас немає в складчині. Записатися
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Ledimila

New member
Я вибачаюсь, а Ви можете відповісти на моє питання?? А саме

Вітаю! Є курс https://skladchina-ua.com/threads/Магия-google-4-0-Тариф-pro-Игорь-Ивицкий.130376/ вже 100% учасників. Ви можете відповісти, щоб всі учасники складчини розуміли скільки їм чекати ще на курс. Або як його сплатити. Дякую за відповідь
 

malujer

New member
Я вибачаюсь, а Ви можете відповісти на моє питання?? А саме

Вітаю! Є курс https://skladchina-ua.com/threads/Магия-google-4-0-Тариф-pro-Игорь-Ивицкий.130376/ вже 100% учасників. Ви можете відповісти, щоб всі учасники складчини розуміли скільки їм чекати ще на курс. Або як його сплатити. Дякую за відповідь
Підтримую. Ніякого зворотного зв'язку від Організатора немає. А хочеться розуміти взагалі яка ситуація? Якщо далі будуть ігнорувати, я просто бачу один вихід, немає сенсу тоді далі чекати.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Підтримую. Ніякого зворотного зв'язку від Організатора немає. А хочеться розуміти взагалі яка ситуація? Якщо далі будуть ігнорувати, я просто бачу один вихід, немає сенсу тоді далі чекати.
очікувавши. не втручайтеся будь ласка в хід проведення складчини
 

viplider

New member
viplider
Доброго вечора. Хочу оплатити складчину, вона у статусі придбаний, але немає організатора. Хто може стати організатором "Чит-коды для самопрограммирования на уровне ДНК. Тариф: 4 техники (Яна Эдельштейн)"
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго вечора. Готова оплатити складчину. Вона в статусі придбаний, але відсутній організатор. Чекаю вже декілька днів. Підкажіть як проплатити?
дд. Нові заявки ми беремо від одного дня до двох тижнів. Почитайте будь ласка вище цю тему.
 

Ivanko

New member
Вітаю!
Цікавить:
Придбаний Litvinoff Trade. Криптотрейдер. Тариф Стандарт (Павел Литвинов)
Писав в темі, але там тиша.
Бачу, що тут є допомога.
Так розумію, там треба організатор і після оплати можна його забрати?
Дякую
 

Camilagon

New member
Доброго вечора, цікавить мк светру Север - Юлії Імукіної
Писала в темі, але там тиша.
Бачу, що тут є допомога.
Так розумію, там треба організатор і після оплати можна його забрати?
Дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю!
Цікавить:
Придбаний Litvinoff Trade. Криптотрейдер. Тариф Стандарт (Павел Литвинов)
Писав в темі, але там тиша.
Бачу, що тут є допомога.
Так розумію, там треба організатор і після оплати можна його забрати?
Дякую
Вітаю! очікуйте будь ласка
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго вечора, цікавить мк светру Север - Юлії Імукіної
Писала в темі, але там тиша.
Бачу, що тут є допомога.
Так розумію, там треба організатор і після оплати можна його забрати?
Дякую
Вітаю! очікуйте будь ласка
 
Угорі