Що нового?

Поставити питання

Доброго вечора. Хочу оплатити курс, немає організатора
 
Доброго вечора. Хочу оплатити, але немає організатора
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго вечора. Хочу оплатити курс, немає організатора
дд. очікуйте будь ласка
 

CrazyCat

New member
прочитайте пожалуйста все мои ответы в этой ветке
При всём уважении, всё равно не понятно, что с раздачей. То ли статус "придбано" не соответствует действительности и курса просто нет; то ли нужно больше участников, и мне их нужно самой искать; то ли вы не успеваете взять в организацию, хотя с 24 октября уже два месяца прошло вместо "беру раз на тиждень", ну бывает, можно понять тоже...
Потому что под складчиной я написала сразу, монеты в кошельке есть, здесь просила об организации раздачи. Просто ответьте, пожалуйста, по существу. Если курса нет, ок. Если есть, то как его получить?
Спасибо заранее за ответ.
Ссыль на курс
 

Wetru

Организатор
Вiтаю,хотiлби стати оргом в теми це можливо?я працював на iнших таких подiбних сайтiв.Матерiалу уйма!!!
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
При всём уважении, всё равно не понятно, что с раздачей. То ли статус "придбано" не соответствует действительности и курса просто нет; то ли нужно больше участников, и мне их нужно самой искать; то ли вы не успеваете взять в организацию, хотя с 24 октября уже два месяца прошло вместо "беру раз на тиждень", ну бывает, можно понять тоже...
Потому что под складчиной я написала сразу, монеты в кошельке есть, здесь просила об организации раздачи. Просто ответьте, пожалуйста, по существу. Если курса нет, ок. Если есть, то как его получить?
Спасибо заранее за ответ.
Ссыль на курс
я много раз отвечал же выше на этот вопрос. сейчас в месяц 700 новых заявок. я сам не могу все провести. Напишите в службу поддержки
 
Доброго дня. Хочу оплатити, але немає організатора🙏
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. Хочу оплатити, але немає організатора🙏
дд. очікуйте будь ласка
 

Lagom

New member
Доброго дня, якщо статус теми придбано, чи можна купити курс вже?

Мова йде про курс

Food-видео. Тариф Все сам (Розалия Сейфетдинова).
 

Віка

New member
Доброго вечора. Під складчиною курсу "придбано" з організатором написала, що готова оплатити, та організватор не з,явився. Як його сконтактувати? Впродовж якого часу чекати на відповідб?
 

elizabeth1111

New member
Вітаю!
Написала що готова оплатити, організатор відсутній!
Придбаний [Modeis.me] Тренд-бук 2024 (Маргарита Мурадова)
Привіт! Ви ще не купували курс? Якщо ні, то як вам ідея самим організуватися?
Я теж пишу пишу їм, а ніхто не відповідає..
 

Lagom

New member

Після того як я написала, що хочу купити, з часом додався організатор.

Але мені ніхто не пише, і кнопка оплати не зʼявилась :(.

є сенс взагалі щось чекати і скільки ?
Бо до кінця не розумію, курс має статус придбаний, є організатор.

То вже можна його отримати ? Чи це ще курсу немає, і потрібно чекати коли зберуться всі ?
 

Nebor

New member
Написав 3 дні тому в складчині що готовий оплатить, але ніхто ще не відповів
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго вечора. Під складчиною курсу "придбано" з організатором написала, що готова оплатити, та організватор не з,явився. Як його сконтактувати? Впродовж якого часу чекати на відповідб?
Добрий день від 1 години до двох тижнів
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Після того як я написала, що хочу купити, з часом додався організатор.

Але мені ніхто не пише, і кнопка оплати не зʼявилась :(.

є сенс взагалі щось чекати і скільки ?
Бо до кінця не розумію, курс має статус придбаний, є організатор.

То вже можна його отримати ? Чи це ще курсу немає, і потрібно чекати коли зберуться всі ?
там є організатор, він відкриє реквізити, коли вирішить
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. Так і не отримала відповіді в темі. Дівчинка переді мною давно писала, теж глухо. Чи є взагалі сенс чекати? Статус придбано,але тиша... https://skladchina-ua.com/threads/Немного-ведьма-4-0-Екатерина-Железняк.130027/
дд. очікувавши. можете в складчину людей покликати ще
 

Liberty

Member

2Dni

New member
Курс в статусі придбаний, написав, що готовий оплатити. Відповіді так і не отримав, пішов вже третій тиждень.
 

Крокус

New member
Вітаю. Мене цікавить коли я отримаю матеріали за оплачений курс з поміткою «придбаний».
За вашими правилами «У Організатора є 3 дні на видачу матеріалу після оплати. Очікувавши.
Відповідно до 22 пункту правил, заборонені питання по наявності матеріалу протягом 3х днів після оплати. В якості покарання за розпитування можливо тимчасове блокування аккаунта.»


Курс був оплачений ще 5.01. І відповідь 9.01 « я напишу коли видам посилання» не є адекватною відповідно до ситуації.
-
 
Останнє редагування модератором:
Доброго дня. Я та інша людина готова оплатити цей курс, але ніякої відповіді вже 10 днів. Допоможіть, будь ласка
-
 
Останнє редагування модератором:
Хочу придбати, але немає організатора
 

Лия

New member
Підкажіть як придбати курс «Путь Венеры». -
Написала в коментарях що готова оплатити
 
Останнє редагування модератором:

nemo555

New member
Доброго дня , залишив запит в темі що готовий оплатити . Організатор там є, проте ніхто не зв'язується зі мною.Допоможіть придбати:
Facebook & Instagram без води 13.0 (Мирослав Лясковець)
 

Maria_M

New member
Доброго дня, хочу придбати цей курс -

Зрозуміла, що краще відразу сюди писати, так?
 

Starsailor

New member
Вітаю, написав 2 дні тому в складчині що готовий оплатити, але ніхто не відповів. Статус курса "придбаний".
Посилання на курс:

Підкажіть плз чи є курс та коли відкриють реквізити?
 

nemo555

New member
Вітаю! Ви можете задати питання тут.
Добрий вечір, залишив запит в темі що готовий оплатити . Організатор там є, проте ніхто не зв'язується зі мною.Допоможіть придбати:
Facebook & Instagram без води 13.0 (Мирослав Лясковець) - Спільні покупки
Facebook & Instagram без Воды 13.0 (Мирослав Лясковец) Оновлений авторський online-курс по таргету Автор курсу: Лясковець Мирослав Формат З особистою підтримкою автора, без кураторів і потоків по 100+ студентів Тривалість 12 насичених тижнів, які змінять ваш погляд на таргет Об'єм...
skladchina-ua.com
Facebook & Instagram без води 13.0 (Мирослав Лясковець)
 

Marfa

New member
Вітаю! Став організатором складчини. Дякую
Тобто якщо у складчини є модератор, він цим не займається? Я стала у основний список, у складчини яка " придбана" і у них усіх один і той же модератор. Я вже писала,що готова оплатити, але чекаю вже пішов третій тиждень. Тобто треба у цих складчинах стати організатором щоб діло зійшло з мертвого місця?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Я пополнил кошелек. Теперь я хочу оплатить вот эту складчину https://skladchina-ua.com/threads/zerocoder-Зерокодер-мобільних-додатків-Тариф-Бізнес-Вадим-Міхальов.55120/ в ней есть организатор. Я могу оплачивать или мне надо связываться с оргом? И когда он мне выдаст материал?
не надо связываться с оргом. Вам нужно нажать на серую кнопку "Оплатить монетами" после чего вы автоматом получите доступ к библиотеке
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Курс в статусі придбаний, написав, що готовий оплатити. Відповіді так і не отримав, пішов вже третій тиждень.
Дуже багато заявок. Зараз новий орг з'явився намагаємося багато нові складчини брати в організацію
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю. Мене цікавить коли я отримаю матеріали за оплачений курс з поміткою «придбаний».
За вашими правилами «У Організатора є 3 дні на видачу матеріалу після оплати. Очікувавши.
Відповідно до 22 пункту правил, заборонені питання по наявності матеріалу протягом 3х днів після оплати. В якості покарання за розпитування можливо тимчасове блокування аккаунта.»


Курс був оплачений ще 5.01. І відповідь 9.01 « я напишу коли видам посилання» не є адекватною відповідно до ситуації.
-
Вітаю. Вам був виданий матеріал. Перепрошуємо якщо затримали. Швидше писати в службу підтримки
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю! Оплатила курс, доступ не отримала. Коли він надається, статус , що курс придбаний. https://skladchina-ua.com/conversations/Збір-коштів-в-покупці-Даосский-цигун-8-комплексов-Цигуна-Станислав-Казаков.7684/
повинні були отримати. 3 дні є у орга. якщо не отримали то в службу підтримки
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня , залишив запит в темі що готовий оплатити . Організатор там є, проте ніхто не зв'язується зі мною.Допоможіть придбати:
Facebook & Instagram без води 13.0 (Мирослав Лясковець)
Доброго дня чекайте, організатор проходить перевірку
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, хочу придбати цей курс -

Зрозуміла, що краще відразу сюди писати, так?
Доброго дня там поки чекаємо ще учасників. Сюди необов'язково писати
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю, написав 2 дні тому в складчині що готовий оплатити, але ніхто не відповів. Статус курса "придбаний".
Посилання на курс:

Підкажіть плз чи є курс та коли відкриють реквізити?
Вітаю чекайте скоро подивимося
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Тобто якщо у складчини є модератор, він цим не займається? Я стала у основний список, у складчини яка " придбана" і у них усіх один і той же модератор. Я вже писала,що готова оплатити, але чекаю вже пішов третій тиждень. Тобто треба у цих складчинах стати організатором щоб діло зійшло з мертвого місця?
Поки не справляємося з усіма новими заявками. Якщо хочете ви можете теж стати організатором складчини.
 

Arisha

Member
Добрий день! Якщо в складчіне є організатор, але немає реквізитів та відповіді, що з цим можна зробити?
 

Ольга19

New member
Вітаю! Готова оплатити, курси придбані та немає організатора. Підкажіть скільки орієнтовно чекати?





 

Liberty

Member
Здравствуйте, можно попросить организовать вот этот материал - Создание сущности на банковской карте [Бронислав, Велимира] Спасибо
 

Muratkina

New member
Доброго дня, хочу купити курс, але маю польский рахунок, карти нема фiзично на руках.
 

Ольга19

New member
Добрий вечір! Вдячна, що на більшість моїх запитів знайшовся організатор. Та виникла проблема: повідомлення про зміну статусу курсу отримала, перелік можливих варіантів також отримала, а ось номер карти де шукати так і не зрозуміла. В особистих повідомленнях немає і на звернення в переписці теж не відповідають. яКІ МОЇ ДІЇ В ТАКОМУ РАЗІ? Де знайти номер карти для оплати вибраних курсів?
 

Ольга19

New member
Вітаю чекайте скоро подивимося
Напишіть мені , будь ласка, карту, на яку потрібно скинути оплату за курси. Або підкажіть , що я роблю не так. Готова оплатити 4 товари, а реквізитів на оплату так і немає( Дуже чекаю Вашу відповідь в особистих повідомленнях. Дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день! Якщо в складчіне є організатор, але немає реквізитів та відповіді, що з цим можна зробити?
Добрий день! прорекламувати складчину на форумі або в соціальних мережах, щоб більше людей було в ній
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю! Готова оплатити, курси придбані та немає організатора. Підкажіть скільки орієнтовно чекати?





Вітаю! оброблений
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, хочу купити курс, але маю польский рахунок, карти нема фiзично на руках.
Доброго дня Можемо дати карту в Euro в службу підтримки напишіть. також можете купити криптовалюту і їй оплатити
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий вечір! Вдячна, що на більшість моїх запитів знайшовся організатор. Та виникла проблема: повідомлення про зміну статусу курсу отримала, перелік можливих варіантів також отримала, а ось номер карти де шукати так і не зрозуміла. В особистих повідомленнях немає і на звернення в переписці теж не відповідають. яКІ МОЇ ДІЇ В ТАКОМУ РАЗІ? Де знайти номер карти для оплати вибраних курсів?
Добрий вечір! найпростіше тут купити монети, якщо я організатор https://skladchina-ua.com/mjc-credits/buy-credit/
 

Ольга19

New member
Доброї ночі! Оплатила 4 складчини. І у 2 прийшло таке повідомлення
"
Здесь текст вашего курса

Перейти в складчину: "

А лінків на курс немає. Так і має бути?
Тому що у двох інших складчинах написали
"
У Організатора є 3 дні на видачу матеріалу після оплати. Очікувавши.
Відповідно до 22 пункту правил, заборонені питання по наявності матеріалу протягом 3х днів після оплати. В якості покарання за розпитування можливо тимчасове блокування аккаунта. "

І тут все зрозуміло- потрібно почекати 3 дні.

А що означає " Здесь текст вашего курса" без посилання на будь-який ресурс???
 

Люда66

New member
Доброго дня! Я оплатила курс .
Бізнес онлайн за 30 днів, пакет Стандарт (Дмитро Постольник)
Коли заходжу в бібліотеку то посилання на курс перекидує назад до Інформація про покупку- тобто не працює
 

АлісаБу

New member
ДД! Що робити, якщо організатор в темі не з'являється вже кілька місяців?
Хочу придбати МК [w.all.s] Сумка-корзинка 2-в-1
 

Маруф

New member
Доброго дня, Квітка, а якщо пишу замість готова хочу, то як, переписати? Бо і готова, і хочу та ніхто не реагує, дякую
 

Perlin

New member
Добрий вечір! Поясніть, будь ласка якщо курс в статусі придбаний, я записалася в список, чому не відкриваються реквізити для оплати?
Якось все так не зрозуміло… складчини активні чи ні?
 

monica

New member
Добрий день! Під темою написала, що готова оплатити, але мені ніхто не відповідвє. Що робити далі?
 

Tais

New member
Добрий вечір. Місяць (!) тому писала в темі, що готова оплатити, і тиша. Як все ж таки можна придбати курс? І поки чекала той, ще хочу один, але вже боюся, що і він зависне на місяць ) Якщо потрібно, готова стати організатором на тих курсах, що хочу придбати. І ще б хотілося бути певною, що курси повні, бо їх більше ніде не має, окрім цього сайту.
https://skladchina-ua.com/threads/astrosafo-Прогностика-Тариф-С-куратором-1-2-модуль-Елизавета-Машкауцан.129753/
https://skladchina-ua.com/threads/Путь-к-себе-Базовый-курс-Таро-Пакет-Слушатель-Екатерина-Бусыгина.129976/
 

new_character

New member
Доброго дня, хочу оплатити курс монетами. Курс придбаний, але організатор відсутній.
як можна придбати?
 

Маруф

New member
Доброго дня, скажіть будь ласка, а чи вельмишановний Gadzhi, існує? Чи він просто ніби є, а ніби немає. Чи варто очікувати на матеріал, чи не варто? З повагою та в очікувані відповіді.
 

Lulu3012

New member
Доброго дня. Дуже б хотіла придбати ці МК, але нема організатора. Підкажіть будь ласка де мені знайти організатора?
[natali_aksyonova_knit] Пуловер, кардиган "striped_twins" (Наталья Аксенова)
[jenya_shakhova] Кофточка, платье Polo (Евгения Шахова)
Пуловер "Sweet_paul" (pank_ova.knitting)
Пуловер Palette (knit_inka)
[natali_aksyonova_knit] Кардиган Arabesque (Наталія Аксьонова)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброї ночі! Оплатила 4 складчини. І у 2 прийшло таке повідомлення
"
Здесь текст вашего курса

Перейти в складчину: "

А лінків на курс немає. Так і має бути?
Тому що у двох інших складчинах написали
"
У Організатора є 3 дні на видачу матеріалу після оплати. Очікувавши.
Відповідно до 22 пункту правил, заборонені питання по наявності матеріалу протягом 3х днів після оплати. В якості покарання за розпитування можливо тимчасове блокування аккаунта. "

І тут все зрозуміло- потрібно почекати 3 дні.

А що означає " Здесь текст вашего курса" без посилання на будь-який ресурс???
Доброї ночі! Матеріал видається протягом 3 днів після оплати
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня! Я оплатила курс .
Бізнес онлайн за 30 днів, пакет Стандарт (Дмитро Постольник)
Коли заходжу в бібліотеку то посилання на курс перекидує назад до Інформація про покупку- тобто не працює
Доброго дня! Матеріал видається протягом 3 днів після оплати
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
ДД! Що робити, якщо організатор в темі не з'являється вже кілька місяців?
Хочу придбати МК [w.all.s] Сумка-корзинка 2-в-1
дд. Коли один учасник, то її не вигідно проводити. Покличте людей з цього форуму або прорекламуйте в соціальних мережах.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю, підкажіть, будь ласка, чи є новини по цьому курсу? Я так розумію, що організатора немає.
Вітаю, Коли один учасник, то її не вигідно проводити. Покличте людей з цього форуму або прорекламуйте в соціальних мережах.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня!

Доброї ночі! Ви організатор в одній із моїх складчин. Оплатила ще у вівторок і поки не отримала лінк на курс. Передивіться, будь ласка, нашу переписку.
Доброї ночі! тут можна це не писати.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, Квітка, а якщо пишу замість готова хочу, то як, переписати? Бо і готова, і хочу та ніхто не реагує, дякую
Вітаю, Коли один учасник, то її не вигідно проводити. Покличте людей з цього форуму або прорекламуйте в соціальних мережах.
 
Угорі