Що нового?

Придбаний [LIFT] домашній детокс, тариф " Bronze "(Світлана Бугела)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1585 ГРН
Учасників: 0 з 18
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 91.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
що таке Детокс?

Навколо теми очищення організму існує багато міфів. Хтось радить голодування, хтось-клізми. А хтось вважає, що треба постійно пити багато соків, і тому детокс підходить не для всіх.

що ж це насправді?

Якщо ви все більше замислюєтеся про своє здоров'я...
  • шукаєте, Як зміцнити імунітет і захиститися від хвороб
  • бажаєте позбутися проблем зі шкірою, волоссям, нігтями
  • хочете мати підтягнуту фігуру, без зайвої ваги і целюліту
то пора допомогти своєму організму Наш організм – дивовижний механізм. Він здатний захистити нас практично від усього і очистити від того, що може принести йому шкоду
Але іноді він потребує допомоги!

грамотний детокс допоможе вам позбутися
  • від відсутності енергії і постійної втоми
  • від зайвої ваги
  • від проблем зі шкірою, волоссям і нігтями
  • від хронічних захворювань
цей курс для вас, якщо ви
  • хвилюєтеся про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких і хочете його поліпшити
  • захоплюєтеся темою ПП, здоров'я і ЗСЖ і хочете посилити ефект здорового харчування
  • дізнаєтеся, чому монодієти, голодування, клізми, сокові дієти не працюють і тільки шкодять вашому організму
  • дізнаєтеся, чому ви так довго не могли позбутися від проблем шкіри, волосся, нігтів, шлунково-кишкового тракту і хронічних захворювань, і як це зробити м'яко
  • змініть, поліпшите якість свого особистого життя, внутрішній стан і зовнішній вигляд
  • визначте, які предмети у вашому домі вбивають вас і ваших близьких
  • зрозумієте, як токсичне мислення отруює ваш організм
  • позбудетеся від усього зайвого легко і без насильства над собою

  • дізнаєтеся, чому монодієти, голодування, клізми, сокові дієти не працюють і тільки шкодять вашому організму
  • дізнаєтеся, чому ви так довго не могли позбутися від проблем шкіри, волосся, нігтів, шлунково-кишкового тракту і хронічних захворювань, і як це зробити м'яко
  • змініть, поліпшите якість свого особистого життя, внутрішній стан і зовнішній вигляд
  • визначте, які предмети у вашому домі вбивають вас і ваших близьких
  • зрозумієте, як токсичне мислення отруює ваш організм
  • позбудетеся від усього зайвого легко і без насильства над собою
Продажник:
 
Угорі