Що нового?

Поповнення гаманця форуму банківською карткою

Tatyana

New member
Поздравляю! Уважаемые участники клуба, по данной теме оставляйте, пожалуйста, заявки на пополнение кошелька форума украинской банковской картой. С вами свяжется организатор или модератор и выдаст банковские реквизиты карты в личных сообщениях. Спасибо.
Здравствуйте! Хочу оплатить картой приват
 

Юліяt

New member
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
Хочу поповнити банківською картою
 
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
Хочу поповнити українською картою
 
Доброго вечора. Хочу поповнити банківською картою. Ви вже надавали реквізити, по ним можна сплачувати чи кожен раз сюди писати?
 
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
я хочу пополнить карту
 

Margotte

Организатор
Доброго вечора. Хочу поповнити банківською картою. Ви вже надавали реквізити, по ним можна сплачувати чи кожен раз сюди писати?
Вітаю. Так, в тому листуванні пишіть. Якщо збереглось. Відправила знову
 

Notacanon

New member
Добрий день. Не знаю, як правильно це зробити, але хочу оплатити курс. Чи мені хтось повинен вислати реквізити для оплати? Якщо так, то чекаю реквізити.
 

Notacanon

New member
Хочу поповнити гаманець українською картою. Я правильно розумію, що 1 монета на сайті=1 гривня?
 

Notacanon

New member

Margotte

Организатор
Всіх вітаю! Потрапила в форс мажор:cautious: не було змоги навіть відкрити сайт.
Тепер форум працює в нормальному ритмі.
Всім відіслала реквізити в особистих.. Можете ставити питання там.
Вибачте за незручності.
Всім гарного дня! 🌼
 

alexdot08

New member
Всіх вітаю! Потрапила в форс мажор:cautious: не було змоги навіть відкрити сайт.
Тепер форум працює в нормальному ритмі.
Всім відіслала реквізити в особистих.. Можете ставити питання там.
Вибачте за незручності.
Всім гарного дня! 🌼
Я вибачаюсь, але я не отримав від Вас жодного повідомлення, продублюйте будь ласка
 
Угорі