Що нового?

Поповнення гаманця форуму банківською карткою

Margotte

Организатор
Добрий день! Поповнила гаманець о 10.38 18.12.23року на 500 грн. на карту УКРГАЗБАНКУ (як було вказано при поповненні гаманця) останні цифри карти ...1132. У мене списано 625 грн. В гаманці пусто. Це що розводняк?
По перше треба писати в листуванні час та суму переказу. Тут не ясновидиці сидять. Щоб вгадувати чіє поповнення,коли не співпадають ніки та відправник з банку. А по друге прибережіть звинувачення для когось іншого.
По третє....я не поповняла Вам , дивітся правила уважно а тоді хаміть.
 

іринка

New member
1. Хамлю не я , а зовсім навпаки. 2. Я вказала час і суму. 3. Номер карти , на яку я зробила переказ. вказаний був на вашому сайті при поповненні гаманця. Скріншот квитанції проплати додати?
 

Notacanon

New member
Всіх вітаю! Потрапила в форс мажор:cautious: не було змоги навіть відкрити сайт.
Тепер форум працює в нормальному ритмі.
Всім відіслала реквізити в особистих.. Можете ставити питання там.
Вибачте за незручності.
Всім гарного дня! 🌼
Після того, як ви з'явились, все вирішилось за лічені хвилини. Курс вже завантажений. Файно дякую ;).
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
1. Хамлю не я , а зовсім навпаки. 2. Я вказала час і суму. 3. Номер карти , на яку я зробила переказ. вказаний був на вашому сайті при поповненні гаманця. Скріншот квитанції проплати додати?
будемо зараз вирішувати питання в службі підтримки
 
Останнє редагування:

Kralya

New member
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
Хочу оплатити карткою одразу 3 складчини
 

іринка

New member
По перше треба писати в листуванні час та суму переказу. Тут не ясновидиці сидять. Щоб вгадувати чіє поповнення,коли не співпадають ніки та відправник з банку. А по друге прибережіть звинувачення для когось іншого.
По третє....я не поповняла Вам , дивітся правила уважно а тоді хаміть.
Ясновидиця, з'ясували де мої кошти?
 

Margotte

Организатор
Як тепер купити КУРС,Т монети вже поповнив АДМИН, а далі що робити?
Ця тема для поповнення лише. Не засорюйте тему. Почитайте будь ласка правила як купувати і орієнтуватися на форумі, Ці питання треба писати під скадчиной яка цікавить
 

leonoxix

New member
Ця тема для поповнення лише. Не засорюйте тему. Почитайте будь ласка правила як купувати і орієнтуватися на форумі, Ці питання треба писати під скадчиной яка цікавить
це не відповідь на її питання! У мене таке ж питання. Надайте нормальну відповідь....
 

Margotte

Организатор
це не відповідь на її питання! У мене таке ж питання. Надайте нормальну відповідь....
це тема, де я допомаю поповнити баланс через приват , людям які не можуть з якихось причин поповнити через форму на сайті. Крапка. Я вам не попвняла баланс. Я тепер тим паче через приват можете мні не переводити навіть, на приват що я надіслала. . Я залишаю при собі право вибору. Були претенданти, отакі що думають що їм всі повині, та погрози.
Тому гарного вечора та свят наступаючих!
 

Ate

New member
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
Хочу поповнити карткою
 

sirka

Member

Liberty

Member
Здравствуйте, я хочу поповнити гаманець укр картой, как это сделать? Фри касса или обменка юа? и что набирать купити монеты чи послати монети?
 

Margotte

Организатор
Здравствуйте, я хочу поповнити гаманець укр картой, как это сделать? Фри касса или обменка юа? и что набирать купити монеты чи послати монети?
Відправила реквізити. Просто переводити суму яку хочете бачити в гаманці. Я переведу після поповнення, і можете платити монетами будь яку складчину
 
Угорі