Що нового?

Поставити питання

LadyGold66

New member
Приветствую администрацию сайта! Готова оплатить курс Школа нумерологии. Деньги и предназначение 10.0. Тариф Профессия №1 (Кристина Егиазарова)
Видео с инструкцией, "как сделать оплату" криво работает, не понятно как закинуть оплату. Даже если уже 100500 раз раз задавали этот же вопрос ранее, буду благодарна за краткое пояснение. Курс этот довольно срочно нужен. Благодарю вас за отзывчивость!

Квітка

Модератор
Команда форуму
Приветствую администрацию сайта! Готова оплатить курс Школа нумерологии. Деньги и предназначение 10.0. Тариф Профессия №1 (Кристина Егиазарова)
Видео с инструкцией, "как сделать оплату" криво работает, не понятно как закинуть оплату. Даже если уже 100500 раз раз задавали этот же вопрос ранее, буду благодарна за краткое пояснение. Курс этот довольно срочно нужен. Благодарю вас за отзывчивость!
дд. там нет орга. Если не интересны другие курсы то не стоит пополнять кошелек . Дождитесь орга это обычно от часа до трех недель. а пополнять вкратце здесь https://skladchina-ua.com/mjc-credits/buy-credit/

Андрій21

New member
Уважаемые модераторы, почему вы отвечаете всем кроме меня, я уже больше 2х месяцев назад записался на эти курсы, постоянно обращаюсь к вам, но ни каких ответов не получаю. Я готов заплатить в 2 раза больше требуемой суммы. Будьте любезны. дайте обратную связь. Заранее благодарен.
https://skladchina-ua.com/threads/amzseller-pro-navchannja-amazon-wholesale-tarif-advanced.119980/
Amazon Wholesale USA - авторський курс Віктора Карпюка - Спільні покупки
Wholesale USA - самая стабильная и правильная стратегия продаж на Amazon. Авторский курс Виктора Карпюка, который позволит начать продавать на Амазон спустя 2 месяца от имени собственной компании в США. Создай стабильный бизнес на Амазон, который будет находится абсолютно в правовом поле США.

nikRoman

New member
Якщо знайдеться вирішення цбого питання, або знайдете десь цей курс - відпишіть мені в цій темі будь ласка )
теж питання. Придбав курс. Тепер ні курсу ні грошей(. Якщо ви вирішили питання напишіть, готовий купити курс

Oxana17

New member
Доброго дня. Чи можу я розраховувати на отримання цього курсу? Чекаю з травня місяця. (В травні ви його вже організували, треба надати реквізити та матеріал). На форумі ви писали отримання через 1 місяці. Зараз вже липень.

Квітка

Модератор
Команда форуму
Уважаемые модераторы, почему вы отвечаете всем кроме меня, я уже больше 2х месяцев назад записался на эти курсы, постоянно обращаюсь к вам, но ни каких ответов не получаю. Я готов заплатить в 2 раза больше требуемой суммы. Будьте любезны. дайте обратную связь. Заранее благодарен.
https://skladchina-ua.com/threads/amzseller-pro-navchannja-amazon-wholesale-tarif-advanced.119980/
Amazon Wholesale USA - авторський курс Віктора Карпюка - Спільні покупки
Wholesale USA - самая стабильная и правильная стратегия продаж на Amazon. Авторский курс Виктора Карпюка, который позволит начать продавать на Амазон спустя 2 месяца от имени собственной компании в США. Создай стабильный бизнес на Амазон, который будет находится абсолютно в правовом поле США.
Что касается Карпюка это сам Автор опубликовал складчину на свой курс и собирался проводить складчину. Где он сейчас не знаю. Вы можете в самой теме поинтересоваться у него. Только перед ником поставьте @

Квітка

Модератор
Команда форуму
теж питання. Придбав курс. Тепер ні курсу ні грошей(. Якщо ви вирішили питання напишіть, готовий купити курс
Один із курсів проводить орг Lola_kola. Чому не оголошується збирання я не знаю. Напишіть мені в службу підтримай і заразом можу розповісти, як обміняти свої монети назад можете

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. Чи можу я розраховувати на отримання цього курсу? Чекаю з травня місяця. (В травні ви його вже організували, треба надати реквізити та матеріал). На форумі ви писали отримання через 1 місяці. Зараз вже липень.

Доброго дня. Курс буде видано. Там є деякі нюанси, які ми не можемо оголошувати. Можливо, ви автор) У вас у профілі нуль оплачених складчин)

Андрій21

New member
Что касается Карпюка это сам Автор опубликовал складчину на свой курс и собирался проводить складчину. Где он сейчас не знаю. Вы можете в самой теме поинтересоваться у него. Только перед ником поставьте @
Дуже дякую,я спробую

Oxana17

New member
Доброго дня. Курс буде видано. Там є деякі нюанси, які ми не можемо оголошувати. Можливо, ви автор) У вас у профілі нуль оплачених складчин)
Зрозуміла, чекаю..

Ні, ви помиляєтесь, я не автор. Навіть, якщо припустити що б я могла їм бути, що б я могла зробити? Авжеж, нічого.

Інші складчини я не купляю бо це для мене новий сайт, я ще з самого початку вирішила що спробую купити хоча б одну складчину і, якщо це мені вдасться, тоді буду вже купляти інші. Бо в тих що я хочу взагалі немає організаторів( І це означає що щоб їх купити треба знову всюди писати, просити щоб організовували, чекати набору людей. Я вже це роблю з цією складчиною і, нажаль, мені просто не вистачить часу та терпіння щоб слідкувати ще за іншими. Але, якщо це принципово і надасть мені доступ до бажаної, я можу купити будь-яку. А поки досі чекаю щоб хоч одну цю складчину отримати.., бо зараз мені здається що це взагалі неможливо..

StarGate

Member
Вітаю. Хочу купити складчину, станьте будь ласка організатором:

Угорі