Що нового?

Поставити питання

LadyGold66

New member
Приветствую администрацию сайта! Готова оплатить курс Школа нумерологии. Деньги и предназначение 10.0. Тариф Профессия №1 (Кристина Егиазарова)
Видео с инструкцией, "как сделать оплату" криво работает, не понятно как закинуть оплату. Даже если уже 100500 раз раз задавали этот же вопрос ранее, буду благодарна за краткое пояснение. Курс этот довольно срочно нужен. Благодарю вас за отзывчивость!
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Приветствую администрацию сайта! Готова оплатить курс Школа нумерологии. Деньги и предназначение 10.0. Тариф Профессия №1 (Кристина Егиазарова)
Видео с инструкцией, "как сделать оплату" криво работает, не понятно как закинуть оплату. Даже если уже 100500 раз раз задавали этот же вопрос ранее, буду благодарна за краткое пояснение. Курс этот довольно срочно нужен. Благодарю вас за отзывчивость!
дд. там нет орга. Если не интересны другие курсы то не стоит пополнять кошелек . Дождитесь орга это обычно от часа до трех недель. а пополнять вкратце здесь https://skladchina-ua.com/mjc-credits/buy-credit/
 

Андрій21

New member
Уважаемые модераторы, почему вы отвечаете всем кроме меня, я уже больше 2х месяцев назад записался на эти курсы, постоянно обращаюсь к вам, но ни каких ответов не получаю. Я готов заплатить в 2 раза больше требуемой суммы. Будьте любезны. дайте обратную связь. Заранее благодарен.
https://skladchina-ua.com/threads/amzseller-pro-navchannja-amazon-wholesale-tarif-advanced.119980/
Amazon Wholesale USA - авторський курс Віктора Карпюка - Спільні покупки
Wholesale USA - самая стабильная и правильная стратегия продаж на Amazon. Авторский курс Виктора Карпюка, который позволит начать продавать на Амазон спустя 2 месяца от имени собственной компании в США. Создай стабильный бизнес на Амазон, который будет находится абсолютно в правовом поле США.
 

nikRoman

New member
Якщо знайдеться вирішення цбого питання, або знайдете десь цей курс - відпишіть мені в цій темі будь ласка )
теж питання. Придбав курс. Тепер ні курсу ні грошей(. Якщо ви вирішили питання напишіть, готовий купити курс
 

Oxana17

Member
Доброго дня. Чи можу я розраховувати на отримання цього курсу? Чекаю з травня місяця. (В травні ви його вже організували, треба надати реквізити та матеріал). На форумі ви писали отримання через 1 місяці. Зараз вже липень.

 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Уважаемые модераторы, почему вы отвечаете всем кроме меня, я уже больше 2х месяцев назад записался на эти курсы, постоянно обращаюсь к вам, но ни каких ответов не получаю. Я готов заплатить в 2 раза больше требуемой суммы. Будьте любезны. дайте обратную связь. Заранее благодарен.
https://skladchina-ua.com/threads/amzseller-pro-navchannja-amazon-wholesale-tarif-advanced.119980/
Amazon Wholesale USA - авторський курс Віктора Карпюка - Спільні покупки
Wholesale USA - самая стабильная и правильная стратегия продаж на Amazon. Авторский курс Виктора Карпюка, который позволит начать продавать на Амазон спустя 2 месяца от имени собственной компании в США. Создай стабильный бизнес на Амазон, который будет находится абсолютно в правовом поле США.
Что касается Карпюка это сам Автор опубликовал складчину на свой курс и собирался проводить складчину. Где он сейчас не знаю. Вы можете в самой теме поинтересоваться у него. Только перед ником поставьте @
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
теж питання. Придбав курс. Тепер ні курсу ні грошей(. Якщо ви вирішили питання напишіть, готовий купити курс
Один із курсів проводить орг Lola_kola. Чому не оголошується збирання я не знаю. Напишіть мені в службу підтримай і заразом можу розповісти, як обміняти свої монети назад можете
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. Чи можу я розраховувати на отримання цього курсу? Чекаю з травня місяця. (В травні ви його вже організували, треба надати реквізити та матеріал). На форумі ви писали отримання через 1 місяці. Зараз вже липень.

Доброго дня. Курс буде видано. Там є деякі нюанси, які ми не можемо оголошувати. Можливо, ви автор) У вас у профілі нуль оплачених складчин)
 

Андрій21

New member
Что касается Карпюка это сам Автор опубликовал складчину на свой курс и собирался проводить складчину. Где он сейчас не знаю. Вы можете в самой теме поинтересоваться у него. Только перед ником поставьте @
Дуже дякую,я спробую
 

StarGate

Member
Вітаю. Хочу купити складчину, станьте будь ласка організатором:


 

R4ZOR

New member
Доброго дня, чи можна ще долучитися до цієї складчини?
якщо ні, то чи можливо організувати нову?
 

new_character

New member
Доброго дня. Бачу що курс придбаний, але учасники не збираються. І організатору немає. Як отримати курс?
 
Останнє редагування:

UAregUA

New member
Добрый день.
Интересует курс - Непросто любовь. 2024 (Людмила Петрановская)

В ветке этого курса написал что готов оплатить, но пока организатор так и не появился. Пишу сюда, чтобы обратить еще раз внимание на этот курс. Если я не в ту ветку написал, сориентируйте что делать, если орг не появляется более 2-х недель, как это прописано в регламенте.

Спасибо!
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрый день.
Интересует курс - Непросто любовь. 2024 (Людмила Петрановская)

В ветке этого курса написал что готов оплатить, но пока организатор так и не появился. Пишу сюда, чтобы обратить еще раз внимание на этот курс. Если я не в ту ветку написал, сориентируйте что делать, если орг не появляется более 2-х недель, как это прописано в регламенте.

Спасибо!
дд. для этого другая ветка. но все равно все писать сюда будут. Орга надо иногда ждать и более 3х недель. Ситуация по каждой складчине индивидуальная.
 

АлісаБу

New member
ДД. Закинула Маргот гроші 14 липня, майже 2 тижні мені ніхто не поповнював рахунок з монетами, а сьогодні навіть наш чат з Маргот зник. Не можу ні складчину оплатити, ні гроші повернути. Що робити?
 

Ані

Member
Підкажіть будь ласка, що робити, якщо я робила поповнення гаманця у Margott, зараз вона видалила усю переписку, а я відправила їй гроші
Що робити?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
ДД. Закинула Маргот гроші 14 липня, майже 2 тижні мені ніхто не поповнював рахунок з монетами, а сьогодні навіть наш чат з Маргот зник. Не можу ні складчину оплатити, ні гроші повернути. Що робити?
дд. Вона ці гроші собі забрала. Напишіть у службу підтримки https://skladchina-ua.com/support-tickets/. Вирішуватимемо питання
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Kononenkoart

New member
Вітаю! Ви можете задати питання тут.
Вітаю! Ви можете задати питання тут.
Доброго дня
Хочу купити курс від Аніта Соловей, писала в коментарях, що хочу придбати
Направте будь ласка що робити щоб отримати курс
 

ziganello

Member
Добрий день я чотири дні тому назад поповнила гаманець на 1500 гр. Виявилося що кнопка оплатити з балансу відсутня під всіма курсами. Я створила 2 теми в службі підтримки , написала під курсом написала в старій темі в службі підтримки . Я бачу що модератори входить на сайт створють нові теми відповідають іньшим учасникам форуму- а моїм питанням ніхто не займається.Система на сайті така що не відомо хто ща що відповідає і до кого звертатися зі своїми проблемами. я заплатила 1500 гр і тепер не можу придбати курси і всі модератори мене ігнорують
 

АлісаБу

New member
Добрий день я чотири дні тому назад поповнила гаманець на 1500 гр. Виявилося що кнопка оплатити з балансу відсутня під всіма курсами. Я створила 2 теми в службі підтримки , написала під курсом написала в старій темі в службі підтримки . Я бачу що модератори входить на сайт створють нові теми відповідають іньшим учасникам форуму- а моїм питанням ніхто не займається.Система на сайті така що не відомо хто ща що відповідає і до кого звертатися зі своїми проблемами. я заплатила 1500 гр і тепер не можу придбати курси і всі модератори мене ігнорують
Процедура тут така:
  1. Обираєте курс, клікаєта кнопку "записатися в основний список" та пишете під ним коментар "готовий оплатити".
  2. Чекаєте, коли у курсу з'явиться організатор, якщо його нема (як показує мій досвід, очікування може зайняти навіть півроку).
  3. Коли з'являється організатор, з'явиться кнопка "оплатити монетами". Відповідно ви оплачуєте курс і лише після цього протягом 3 днів вам дають посилання для скачування.
Тому варто спочатку дочекатися появи організатора на курсі, а тоді закидати гроші на гаманець.

І перечитайте розділ, як користуватися сайтом і робити складчини. І на сторінці кожного курсу є вказівки.
 

ziganello

Member
Добрий день чи можна попеврнути свої гроші - якими я поповнила гаманець. Справа в тому що в курсах які мені потрібні немоє організатора- а по коментарям я зрозуміла що організатора можна чекати до другого пришестя Христа
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день чи можна попеврнути свої гроші - якими я поповнила гаманець. Справа в тому що в курсах які мені потрібні немоє організатора- а по коментарям я зрозуміла що організатора можна чекати до другого пришестя Христа
Добрий день. на початку серпня дивитимуся нові заявки. Продати свої монети можна тут https://skladchina-ua.com/threads/kupivlja-ta-prodazh-monet-mizh-uchasnikami-forumu.210856/
 

Sinistra

New member
Доброго дня, коли можна проплатити курси, мають статус придбано, подавала запит 1,5 тижні тому
 

Mb123

Member
Доброго дня! Скажіть будь ласка в якій темі запропонувати курс на складчину?
 

Oxana17

Member
Доброго дня. Чи буде надан доступ до цього курсу?


Вже серпень, чекаю з травня
 

Jaremy

New member
Добрий день.
Написала рівно місяць тому, що готова оплатити цей курс:


І все ще готова оплатити 🙂. Буду вдячна, як розглянете мою заявку.
Всім добра!
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день.
Написала рівно місяць тому, що готова оплатити цей курс:


І все ще готова оплатити 🙂. Буду вдячна, як розглянете мою заявку.
Всім добра!
Добрий день. готово) Дякую!
 

ziganello

Member
Здрастуйте очень нужен организатор
 

ziganello

Member
Здравствуйте очень нужен организатор
 

memong

New member
Вітаю! Я правильно розумію, якщо курс "придбаний" то я зможу майже одразу отримати доступ? І чи розповсюджується це на всі в статусі "придбано"?
 

memong

New member
Бачу вище що не на всіх видають доступи.. Підкажіть як визначити від яких організаторів можна брати, а від яких ні
 

memong

New member
-
А від якого оранізатора ви брали курс?
 
Останнє редагування модератором:

sVITLANA

Member
Доброго дня.
Хочу придбати

 

Юліяt

New member
Доброго дня, написала , що готова оплатити складчину , але відповіді так і немає
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, написала , що готова оплатити складчину , але відповіді так і немає
Доброго дня прочитайте, будь ласка, вище... У цьому розділі...я дуже багато разів відповідав на це запитання
 

NataLip

New member
Добрый день. Хочу купить книгу, статус приобретен, но нет организатора. Подскажите, пожалуйста, как это сделать🙏.
Приобретенный [endo_doc_] Книга жизни (Лариса Чумак)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрый день. Хочу купить книгу, статус приобретен, но нет организатора. Подскажите, пожалуйста, как это сделать🙏.
Приобретенный [endo_doc_] Книга жизни (Лариса Чумак)
Добрый день я же выше написал куда писать такие запросы) Вы написали еще в поддержку..тогда там отвечу)
 
Вітаю! Ви можете задати питання тут.
Будь ласка допоможіть придбати декілька курсів.
Я під кожнім з них написав що готовий оплатити
А реакції немає
Може я щось не розумію, або не так зробив підкажіть будь ласка, я буду дуже вдячний вам
Я просто новенький на вашому порталі.
ще раз заздалегідь дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Будь ласка допоможіть придбати декілька курсів.
Я під кожнім з них написав що готовий оплатити
А реакції немає
Може я щось не розумію, або не так зробив підкажіть будь ласка, я буду дуже вдячний вам
Я просто новенький на вашому порталі.
ще раз заздалегідь дякую
прочитайте будь ласка уважно цей розділ. Я 50 разів вже відповідав докладно на це питання
 

mr.bin

New member
прочитайте будь ласка уважно цей розділ. Я 50 разів вже відповідав докладно на це питання
ДД, купляв може рік тому курс по рекламі. Зараз заходжу його немає? Може якось лінку витянути можна? https://skladchina-ua.com/threads/google-shopping-performance-max-expert-3-0-akademija-k2-promo.232085/
 

NataLip

New member
Добрый день. Как пополнить кошелек через украинский банк в гривне? Дайте пожалуйста реквизиты. Благодарю
 

baz1lya

New member
Хочу купить этот курс, как это сделать?


Уже писал в комменты, что хочу купить, пока никакой реакции
 
Добрий день, ще можливо оплатити курс? І підкажіть будь ласка, як і коли зможу отримати доступ до відео, після оплати. І як оплатити ще, підкажіть будь ласка. Дуже дякую
 

krbox

New member
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, якщо курс придбаний і я написала в темі, що готова оплатити, організатор є, коли чекати на відповідь? Вже пройшло 20 днів
 

Dium

New member
Як можна купити курс, не чекати людей. Бо в темах Рейки Дар'ї Меджик стутуси Придбано. Але людей бажаючих не має
ТО чекати роками можна.
Ну купити не за повну саму суму, бо там вона більше 12 тис
 

Ramzes85

New member

Вкладення

ariatut

New member
Хочу придбати цей курс, вже записалась але реквізити не зʼявляються. Як оплатити?)

 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрый день. Как пополнить кошелек через украинский банк в гривне? Дайте пожалуйста реквизиты. Благодарю
Добрый день. с вами уже должны были связаться) Вроде я вам давал 3 способа как это сделать.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Хочу купить этот курс, как это сделать?


Уже писал в комменты, что хочу купить, пока никакой реакции
это не сюда надо писать...просьба выше прочитать куда писать такие сообщения.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, якщо курс придбаний і я написала в темі, що готова оплатити, організатор є, коли чекати на відповідь? Вже пройшло 20 днів
Вітаю! Через кілька днів подивлюсь нові заявки. Дякую за очікування
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Як можна купити курс, не чекати людей. Бо в темах Рейки Дар'ї Меджик стутуси Придбано. Але людей бажаючих не має
ТО чекати роками можна.
Ну купити не за повну саму суму, бо там вона більше 12 тис
Напишіть будь ласка в службу підтримки. Я скажу що робити
 
Реакції: Dium

Квітка

Модератор
Команда форуму

Квітка

Модератор
Команда форуму
Хочу придбати цей курс, вже записалась але реквізити не зʼявляються. Як оплатити?)

Там організатор написав у темі. Прочитайте будь ласка
 

РаїсаМ

New member
Не могли би ви якось краще організувати роботу? Хочу придбати матеріал, а як? Все так заплутано
 
Добрий вечір) Пишу ще раз, бо не отримав відповіді на своє питання) Ще можливо оплатити курс? І підкажіть будь ласка, як і коли зможу отримати доступ до відео, після оплати. І як оплатити ще, підкажіть будь ласка. Дуже дякую https://skladchina-ua.com/threads/voodoo-ecom-school-shopify-wizard-tarif-shaman-2024-dmitro-babich-vlad-malchevskij.215910/
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий вечір) Пишу ще раз, бо не отримав відповіді на своє питання) Ще можливо оплатити курс? І підкажіть будь ласка, як і коли зможу отримати доступ до відео, після оплати. І як оплатити ще, підкажіть будь ласка. Дуже дякую https://skladchina-ua.com/threads/voodoo-ecom-school-shopify-wizard-tarif-shaman-2024-dmitro-babich-vlad-malchevskij.215910/
Добрий вечір) https://skladchina-ua.com/support-tickets/
 

Mari.ph

Member
Здравствуйте! Скільки приблизно можна очікувати відповіді, якщо я написала «готова купити», а організатора немає?
 

ToTheDarkness

New member
@Квітка Доброго дня! Готовий оплатити курс, він в статусі "придбаний" але коментарі в темі закриті щоб написати. Ви начебто там організатор. Записався в резервний і очікую реквізити. Дякую!


 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю, ну так організатор відповідав на коментарі, але я так і не зрозуміла як оплатити. Або він ще не придбаний?
Вітаю Організатор же там все написав. Він відмовився від проведення складчини на сьогоднішній день, тому що бажаючих мало. Напишіть йому і задайте питання. Кращого за все прорекламуйте складчину, щоб більше було учасників
 

scorpioNa

New member
доброго дня. хочу придбати курс влади гармаш Стратегія. Звяжіться будь ласка. перечитавши умови придбання всеодно незрозуміло. дякую
 

Leo_nidas

New member
Підкажіть, куди писати, коли через обмінний сервіс монети не прийшли( Тупо термін дії вийшов((( Скам якийсь
 

Aina*_*

New member
Вітаю ! Скажіть, будь ласка, якщо курс придбаний ,є організатор , треба чекати коли набереться багато учасників? Хочу сплатити ніхто відповіді не дає
Цей курс
 

Aina*_*

New member
Доброго дня! Хочу купити курс , курс придбаний, є організатор . Як можно сплатити? Будь ласка, дайте відповідь.
 
Угорі